strewa
g/witam

Jestem uchodźcą ze związku republik białkowo-elfickich
Poza tym witam witam wszystkich :)

rdzen

@strewa: Ha! Wiedziałam, że będą napływać milionami!

ToshioSM
g/Strimoid

Aww shit, Sztrimoidy istniejo jeszcze!

rdzen

@ToshioSM: ciekawe czy aferki wykopowe spowodują znowu chwilowy napływ nowych użytkowników xD

ignus
g/Strimoid

gdzie planujecie Sylwestra?

rdzen

@TymczasoweKonto: grywalne jak najbardziej. TESO miało bardzo zły początek. Otwarte bety to był chyba błąd, bo ludzie faktycznie grali w gówno. Teraz jest naprawdę wciągające. Ponoć na podstawce można i nawet 200h spędzić. Ja akurat dokupiłam sobie wszystkie dodatki i zwiedzam Anvil i Kvatch i wszystko co mi bliskie :3 Niestety wciąż nie ma Vvardenfell.
Gra ma klimat singlowych tes, do tego questy są całkiem sensowne. W porównaniu do WOWa, moim zdaniem TESO jest lepsze, nie ma aż tylu questów przynieś-podaj-zabij.. No i dużo rzeczy jest interaktywnych, nie czuje się takiego ograniczenia jak w wowie.
Dużym minusem jest dziennik niestety. Ostatnio nie grałam 3 dni i zdążyłam zapomnieć jaki quest robiłam, w dzienniku znajdywały się jakieś szczątkowe informacje i niestety popełniłam błąd i przez moją decyzję zabiłam nie tę osobę, która miała umrzeć (zapomniałam kto w sprawie był kim) i smutek bo dobra osoba zmarła, a przestępca został uratowany :(

ignus
g/Strimoid

gdzie planujecie Sylwestra?

rdzen

@ignus: Teso -> The Elder Scrolls Online! Ja mam nadzieję, że kot mi zawału nie dostanie od fajerwerków.

ignus
g/Strimoid

gdzie planujecie Sylwestra?

rdzen

@ignus: w domu :3 z TESO

daroosoldier
g/Internet

Znacie jakieś skutecznie sposoby walki z uzależnieniem od internetu ? Bo chyba mam poważny problem

rdzen

@daroosoldier: ja też i też już o tym myślę od kilku miesięcy ;_;

daroosoldier
g/Strims

@drutex: Nie myślałeś możeżeby trochę wypromować swój portal na wykopie ? Tak wielu tam niezadowolonych użytkowników może część by się tu przeniosła i ożywiła ten serwis

rdzen

@daroosoldier: ta spacja przez znakiem zapytania ;<
A próby reklamowania strimopodobnych stronek zazwyczaj mają mierny skutek. Wypopki i dawne strimsiaki pamiętające klidy i strimsy wiedzą jak się skończyły takie akcje. Mało kto już ufa takim projektom :(
Do tego żeby kogoś zachęcić musi tu być życie, a go kurde nie ma.
Jako ciekawostka na wykopie jako alternatywa popularny jest milanos.pl i w sumie nie mam pojęcia co to ale chyba dosyć zraczałe jest. Ciekawi mnie skąd ta "popularność".

ignus
g/CzarnyHumor

Co najszybciej kładzie asfalt w Afryce?

Pokaż ukrytą treśćEbola
rdzen

@ignus: zawsze bawi

ignus
g/strimoidproblems

da się ustawić na stronie mobilnej nightmode?

rdzen

@ignus: na samym dole masz tryb nocny.

Aleks
g/Drzewa

http://www.wykop.pl/ludzie/kolegiumakrowskie/

Drutex nowe konto ma na wykopie?

rdzen

@Aleks: usunięte ;< Co tam było ciekawego?

Deykun
g/Strims

Ze śmiesznych rzeczy to dobrze rozumiem, że domena http://strims.pl/ jest do kupienia? :)

rdzen

@Deykun: a co? Masz w planach reaktywować? ;)

rdzen
g/gorzkiezale

ehh gorzkie żale ;_; ;;Miałam nie nadawać na wykop peel bo uważam to za słabe ale dupka piecze. Dzisiaj Naukowy Bełkot wrzucił filmik o naukowym podejściu do problemu opętania. I co? Co drugi komentarz jest typu: "Nooo... to niech ten dzieciak wytłumaczy mówienie trzema głosami, stawanie na rzęsach i moje wkładanie gwoździ do kontaktu" albo "dzieciak w 10 minut wytłumaczył coś z czym ludzie zmagają się od wieków" albo "nie byłeś opętany to nie wiesz". No kurwa serio. Co się dzieje?
Jakiś czas temu miałam nieprzyjemność rozmawiania z wykopkiem, który się upierał, że ziemia ekspanduje co zostało obalone ze sto lat temu... Koleś opierał się na opinii jakiegoś pseudonaukowca, ufologa i twórcy "totalizmu", do tego ma wysokie miejsce w rankingu xD więc musi być uznawanym wykopkiem, ale z takimi poglądami to ja nie wiem jak on w ogóle się tam uchował.
No i co chwilę wykopki podniecają się ewidentnie ustawionymi filmikami i artykułami pod tezę na tyle mocno, że niedługo będą przeżywać trudne sprawy jak swoje prawdziwe życie. Co się dzieje? ;; Nie mam już swojego miejsca w internecie. Wykop stał się wylęgarnią już nie trolli, a zwykłych debili niczym z onetu. Reddit jest zbyt dużym śmietnikiem treści (tak wiem, mogę subować, unsubować, blokować ale to dalej nie to), a te wszystkie strimoidy, strimsy i klidy umierajo ;;
Tak tylko chciałam to z siebie wylać. Elo.

rdzen

@Kuraito: no ale kiedyś tak nie było przecież. Nie obrażając religii to na wykopie kiedyś się z tego mocno śmiano, mało kto wierzył w opowieści o Dżizasie, a teraz tagi modlitwa, jakieś pierdy o tym jak cudownie jest wierzyć w Boga. Dochodzi do tego uwielbienie dla teorii spiskowych gdzie kiedyś były mocno wyśmiewane, ewentualnie podchodzono do nich z dużym dystansem. Już pomijam uwielbienie dla wybranych partii politycznych i spamowanie polityką gdzie tylko się da. Smutne trochę, kiedys wykop bardziej racjonalnie podchodził do wielu niepewnych informacji czy teorii.

rdzen
g/Strimoid

Co trzeba zrobić by być w rankingu? Teraz mam łatwiej to spróbuję xD

rdzen

@Runcheinigal: a to słabo. Od odżywek to mi pewnie cycki zmaleją xD

daroosoldier
g/Strimoid

Widzę że tylko trzech użytkowników jest w rankingu he he

rdzen

@daroosoldier: kurde, nawet łatwy sposób na bycie w końcu pierwszym w tego typu rankingach :3

rdzen
g/FoodPorn

ej @duxet czemu nie ładują mi się miniaturki? ;_;

rdzen

@Pherun: Smuteg