@jebiemnieto: apt-get install wine, pobierasz soldata, jeden plik .exe, włączasz, ustawiasz domyślną rozdzielczość na taką samą jaką ma Twój główny ekran. gra działa w trybie pełnoekranowym na linux, właśnie sprawdzałem. http://strimoid.pl/e/4bpm1g#EAC3BUO4
"Czy nie boicie się zaszczucia przez ekipę s/circlejerk? Mam do Internetu duży dystans, więc bez obaw. Strims to projekt swobodnego wyrażania myśli, więc jest to wpisane w ryzyko zawodowe :) Swoją drogą chętnie dołączę do zabawy w s/circlejerk :)" O JAK ZGNIŁEM, ON MYŚLI, ŻE KTOŚ TAM WRÓCI XD
Było już o oznaczaniu języka dodanych linków? Czasem by się opcja przydała jak jest tekst/film po angielsku, żeby flagę miało obok, że to inny język. Może wydziwiam? :)
@Writer: Zależy, ja już myślę przyszłościowo. Przyjdzie trochę nowych, angielskiego nihuhu i opcja odfiltrowania treści zagranicznych później będzie dość przydatna ;)
@Volkh: daj spokój nie było mnie jeszcze na świecie jak emitowano w TV
nie no, ale młody byłem mógłbym podejść do niego zbyt sztywno, wiesz trzeba złapać klimat, lalki, żarty, odniesienia do nauki/kultury
@Writer: Hej, nie mam zamiaru spamować, według mnie treści które wrzucam są ciekawe i spodobają się użytkownikom serwisu, ale przecież jeśli użytkownicy serwisu uznają je za słabe to je wywalą głosami na nie?