Runchen

Nikt nigdy nie rozumiał Platona ani Niczego. Co zabawne obaj byli wysoce wysportowani i ruchali co się nawinęło- w tym dwoje kuzynki- no ale o tym sie nie mówi. A oceniają ich jakieś przegrywy co za cycka nie złapali,nawet, a wcześniej mordę ich ideami wycierają sobie biedaki co nawet jednego domu czy posesji na własność nie mieli- o ludziach nie wspominająć.
Wkurwia mnie taka hipokryzja i maniera pseudokrytycyzmu, że co niby jestę krytykię, jestę filozofę- pizdą jesteś a nie krytykiem i filozofem- ogarnuij sie najpierw w życiu i własna kuwetę i walenie konia a potem wgl śmiej sie odnieść do lepszych od siebie- chamie, plebsie jebany-hatfu. Szlachta nie bez powodu powstała.

Runchen

I po raz kolejny ta zjebana narracja jakoby Turcja była krajem europejskim, hatfu,..

Runchen

Władza dla Ludu i Naczelnego Komendanta!
Dla całego Uniwerso!

Runchen

Gówno niedorzeczne tak samo jak sam Cybertruck

Runchen

Che, zaskoczenie wielkie, w innych korpo co pracowałem jest podobna polityka i podwójna punktacja, ta jawna i druga tajna. ameryki nie odkryli tylko w przypadku Microsoftu na jaw za dużo wypłyneło

Runchen

Tutaj pozwoliłem sobie na luźne piuro, ale dla wytrwałych- wierzę że ma sens i jest logiczna prawda w tym co napisałem pod płaszczykiempijackiego wywodu i "filozofowania"- pdk

Runchen

Bohatera kurwa mać wielkiego z niego będą robić, jakby to on sam wynalazł- co za kurwienie historią prawdą- typowo lewackie ofc. jak zawsze ostatnio .

Runchen

Największa i najlepesza z popularnych "platforma" do publikacji materiałów video, ergo- wszystko jest przewidywalnym procesem, czekam aż ją skurwią do tego stopnia że wreszcie na serio pozbędziemy się tego w zasadzie monopolisty i zresetujemy stawkę i wróci normalnośći zdrowa konkurencja.
Sory że brzmi to jak pierdolenie fana konfy- którą gardzę i osądzić jako zdrajców i wrogów Narodu i Ojczyzny się powinno, ale to prawda xD

Runchen

Wow, w pasie frontowym, jakby ktoś zgłębił temat.

Runchen

Jedno pytanie:
Po co się pozbywać arsenu, skoro jest w śladowych ilościach i czy to jest warte wypłukiwania przy okazji większości wartościowych rzeczy z ryżu?
Poza tym ryż zapycha kichy i nie jest wcale tak lekko strawny, wypłukuje sól i ogólnie to nie ma startu do kasz, więc why w ogóle bathering this?
Poza tym nadaję się tylko do gołabków, zupy pomidorowej (jak ktoś lubi taką chójnie zamiast jak człowiek ze świderkami) leczo i jakiegoś azjatyckopochodnego żarcia, no a ile można to żreć?
Ogólnie uważam po sprawdzeniu i przebadaniu tematu ryż za średnio zdrowy, pasożytniczy na cennych zasobach w zamian za niewiele i przeceniany.

Runchen

Minus za:

  • murzyn na początku
  • pierdololo snetymetnalne
  • bez podstaw o niczym i o wszystkim i wgl pierdololo
Runchen

Widziałem, wygląda jak gówno z chińskiego bazaru z którego pewnie i jest tylko obrandowali je: Nokia. A szkoda bo pomysł jest na prawdę kozacko przedni, szkoda ze realizacja to majaki spierdoksa

Runchen

Fajny bit i kompozycja harmoniczna, przyjemne. Świadczy to o dobrym "uchu muzycznym". Aprobuję.
Może być dodane do s/MuzykaRuncheinigala

Runchen

Nic by się nie stało bo w realnym świecie nie ma takiej opcji

Runchen

Fajna nuta, nie za skomplikowana, przypomina mi co ambitniejsze manieczki, łezka w oku xD