Takie życie, ubuntu powoli umiera, nie ma rozsądnej (vanila, nie modyfikacji typu mięt) alternatywy, znowu będzie burdel w dystrybucjach :/
@mohairberetka: Chyba Inuitka, przez jedno "n".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Innu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inuit
@zryty_beret: ja chyba ci jeszcze nie dziekowalem za pokazanie mi tego zespołu. masz u mnie wieeelkie piwo...
Cegiełki są baaardzo ekologiczne. Podlegają stuprocentowemu rozkładowi, a nawet można ich użyć jako... nawozu. Eureka!
Eee... Materiał budowlany, który sam się rozkłada i może być użyty jako nawóz. Brzmi równie logicznie, jak zastąpienie dzieciom w przedszkolu plasteliny ekskrementami. Przy braku konkretnych danych, tekst na ten temat jest totalną głupotą.
@Taku: Zapraszam na strims.pl, tam spam jednodomenowy jest mile widziany.