spam_only

@Logika we no dv, bo to promowanie scamu i syfiastych apk na androida a najlepiej jak by to jednak @duxet czy mod usunal. @Writer (hehe)

sens

a co ta finałowa scena daje? budynnki się walą i leci pixies xD dużej straty nie ma

Zian

Zapowiadają się świetne zdjęcia i gówniane wszystko inne. Zupełnie jak (tfu!) Prometeusz.

Zian

Fajny też był zwiastun "Prometeusza" Scotta, a wyszło DNO i groźby wobec reżysera. Nie mogę przeboleć, że tak spierdolił sprawę.

Vespera

Mam to obejrzeć od wczoraj, ale jakoś nie mam czasu...

Reader

@morloff: Siara, zabrakło w tym zestawieniu informacji o najlepszym filmie (best picture).

Spooky

Wyzwanie wielkie. Ale grafiki koncepcyjne które jakiś czas temu wyciekły są bardzo ciekawe. Wizja Neila Blomkampa była bezpośrednim sequelem 2 części obcego.

newinuto

Kultowa seria. Wielkie wyzwanie. Poczekamy, zobaczymy...

szarak

Zerknijcie Diunę. Dokument o filmie, który nigdy nie powstał. Sam dokument irytował mnie sposobem i kolejnością wprowadzania informacji, ale całość jest intrygująca. Film, który nie powstał, jednak miał kolosalny wpływ na współczesną kinematografię (i nie tylko).

Dominiko

Gdzieś uleciał ten brud znany z poprzednich części (?), zastąpiony zaś został przejaskrawionymi (kolorami...), wręcz zabawnymi, mocno rozrywkowymi ujęciami na booooom + popatrz jacy oni szaleni. A i prócz Tiny żadna prawa kobieta nie ma prawa głodu w świecie Maksa, to nie kino dla całej rodziny. Co oni wyprawiają?! Robocop dla młodzieży, Terminator przypominający Transformers, a teraz to? Czy tam nikt nie ma jaj żeby zrobić kino pierw z pierdolnięciem, a dopiero później zgodne z wynikami badań przeprowadzonych na pożeraczach hamburgerów?

Zian

@Prospero: Sraka to będzie nowy Terminator. To powyżej może być nawet dobre.

zskk

Ej, no on będzie świetny. Tak samo popieprzony jak pierwszy, a co z tego, że wszystko uberprerysowane above any recognition.

Vespera

Dziwny trochę ten artykuł i nie wiem jak go ocenić, więc pozostawię go bez oceny. Nie jestem taką wielką fanką hard sf i niezbyt podoba mi się takie zawężanie definicji. Dla mnie sf to wszystkie filmy, których akcja dzieje się w przyszłości i dopiero teraz można dalej je grupować.
"Interstellar" nie jest też dla mnie takim epokowym arcydziełem jak dla autora, ot, po prostu całkiem dobry kawał kina.

Kuraito

Jeden komentarz z pytaniem to jeszcze nie dyskusja.

wysuszony

Przydałyby się ebooki bez DRM po polsku w najpopularniejszych formatach i znośnych cenach (a nie 70-100% wartości papierowej książki). Niestety mimo polskich korzeni GOG raczej takich rzeczy po polsku sprzedawał nie będzie :<.

dotevo

Bardzo się cieszę, że GOG obrał ten kierunek działań.

shish

IMO: HBO Polska w koprodukcji z CDPRed i właśnie Bagińskim powinni zrobić animowany serial o przygodach Wiedźmina. Nie ma potencjału, żeby pobić GoT, ale oba są utrzymane w podobnym klimacie (świat magii i miecza), obie są płynnie napisane i w obu przypadkach mamy do czynienia z elementami, dla "dojrzalszego" (że niby seks i polityka) odbiorcy.