zryty_beret
g/Gospodarka


Trafiły się takie miesiące, w których musiałem zapłacić ubezpieczenie, kupić nowe opony i patrząc na zestawienie wydatków, zastanawiam się: na ki chuj mi samochód? :<

#
Show remaining entries (2 replies)
ajdajzler

@Aleks: taaa na złom chyba albo za 20% ceny

#
Aleks

@ajdajzler: 20% zwrotu kosztów to mało?

#
Runchen
g/Gospodarka

Albo to, no kurwa zajebista nuta pprzecierz!
Ulubiona Hitlera, tak przy okazji.
https://www.youtube.com/watch?v=6Dn9CSK6JY4
Piękne ;_;

#
osiwiony
g/Gospodarka

wydaje mi się że warto było by zainwestować w lng bo to może być przyszłość, coś w rodzaju lpg. Szczególnie jeśli lng ma być tańszy niż lpg.
Póki co nie wiem w co zainwestować ;] pewnie stacje lpg postawią drugi zbiornik na lng i już

#
Show remaining entries (3 replies)
osiwiony

@zryty_beret: ładnie mi się pomyliło dzieki za wyjasnienie
lpg cng lng 0_o czwarty do kolekcji sie znajdzie?

#
Runcheinigal

@osiwiony: W mózg kurwa zainwestuj. Oświadczenie/pytanie z dupy, każdy ogarnięty co jeździ zna z góry odpowiedź. Czasami sie zastanawiam, czemu uważam Cie za inteligentnego i jeszcze Cie nie zablokowałem.

#
courso
g/Gospodarka

Wasz kraj nie musi stać się krajem takim jak państwa z Europy Zachodniej, gdzie w wielu sferach zaczyna dominować państwo. Powinniście być krajem o relatywnie ograniczonym rządzie i innowacyjnym społeczeństwem, co przełoży się na tworzenie miejsc pracy i budowanie zdrowego klimatu inwestycyjnego.

Frederick Kempe o Polsce. Brawo Panie Kempe, jak USA zacznie lobbować za wolnym rynkiem w Polsce to stare komuchy się ugną.

#
osiwiony
g/Gospodarka

czy to jest dobry pomysł: gdybym został płemierem to bym zlikwidował wszystkie zakazy handlu. Jest święto? no problem handluj sobie, prowadz biznes, zarabiaj. Jak chcesz zamykaj biznes. Tak bym zrobił. Wszystkie święta były by tylko świętami z nazwy i jak chcesz to sobie świętuj ale wszystko inne ma działać jak zwykle :) żadnych zakazów ;p

#
Show remaining entries (7 replies)
kalmanawardze

@osiwiony: To jest lewackie myślenie, które twierdzi, że skoro jeden zakaz jest okej, to 100 zakazów da x100 efekt. Nope, to jest zwyczajnie ten element w którym dany stan jest idealny. Krzywa w której są dwa mega chujowe stany i jeden dobry. Kilka razy do roku ludzie mają ponaprogramowe uzbierane pieniążki, które chętnie wydrenują na np prezenty, czy wypad do rodziny, a inni z chęcią odpoczną po kilku miesiącach pracy. Więcej wolnego nie sprawi większych zysków tylko rozmydlenie ich na wiele świąt. Więc nie myśl jak dziecko. Być może do stanu idealnego mamy jedno czy dwa dni za wiele (np majówka), ale brak takich dni to byłby skutek odwrotny do zamierzonego.

#
osiwiony

@kalmanawardze: daj więcej ludziom wolności niech są sami za siebie odpowiedzialni i robią co chcą. Uzbierali kase i wydają na święta, bzdura kompletna. Co z tymi ubogimi ludźmi. To wszystko jest płytkie bez sensu. JEśi nie było by świąt ludzie i tak brali by sobie wolne kiedy chcieli bo chcą odpoczynku. Dzisiaj nie możesz wziąć urlopu bo i tak masz cholerne święta co chwile. Czy chcesz czy nie chcesz wszyscy muszą to robić, kto to wymyślił? jakiś lewak który chce dyktować ludziom jak mają żyć? Może i Ciebie stać na takie styl życia ale coraz więcej polaków nie stać.

#
HadronsCollidor
g/Gospodarka

http://mistrzowie.org/572290/Cena-za-korki Marzenie Korwina spełnione, wolny rynek w najczystszej postaci.

#
shish

@HadronsCollidor: Holy mother of God...

#