Coś czuję, że przebiegły Seba strolluje nas wszystkich usuwając opcję usuwania konta.
Statystyki >>>>>>> wszystko
Kupiłem dysk SSD samsung 840 evo i coś niesamowitego, jeszcze muszę procka wymienić, bo w koparce mam semprona x2 190, a on grafik w grze nie uciągnie :D
@Wojnar: tak, dopiero teraz jakoś poczułem potrzebę przyspieszenia, no i kasa się znalazła na takie zachcianki :D
@Mehqods: Drugie życie kompa. Oprócz mocy też zauważyłem, że bateria mi w maku dłużej trzyma (chociaż teraz coraz mniej ale do 4 godzin dobije przy średnim obciążeniu, wtedy to dałbym sobie łapę uciąć, że do 6 ale nigdy tyle bez kabla nie siedziałem). :P
@800zlota: No ja maila dostałem, nie wynika z niego nic, zainteresowany nie jestem. A seba nie odpowiada bo może dostał ataku urojeń albo panikuje przed startem. W duże zainteresowanie śmiem wątpić xD
@Wojnar: Cieszę się na powrót ale jak wspomniałem - boję się że to będzie firma kszak i znowu będą rozkręcane pyszne inby.
@Mehqods: Zeby wszystko ładnie działało z tym stylem od Wargi, musisz najpierw wejść na link z css-em i dodać wyjątek w certyfikatach.
Czy tym razem projekt wzniesie się na wyżyny internetu i na stałe zagości w sercach użytkowników?
Śmiechłem hardo.
Na wykopie seba działa w najlepsze. Jego 3 multikonta minusują wszystkie nieprzychylne wypowiedzi, od czasu do czasu jakiś nowy wrzuci linka j/w.
Idę obejrzeć House of Cards bo szkoda czasu i nerwów na Typów z robakowa. o/
@hakaeel: A widzisz :) Opcje są czy:
1.Zdrowy żołądek
2.Zdrowy żołądek i dobrodziejstwo alkoholu.
- Zdrowy żołądek, dobroczynne działanie alkoholu i jak zawsze chwalone właściwości ziela spokoju i gastrofazy
Tak czy inaczej jak sam widzisz, "obawy jedzeniowe" mają leszcze i/lub Ci którzy nie stosują sprawdzonej terapi wspomagającej ( a udowodnione naukowo że marihułana pobudza łaknienie- ergo wydzielanie soków żołądkowych, a alkohol zabija w żołądku szkodliwe drobnoustroje)
@derp: ja już w sumie nie liczę albumów konkretnie zjebanych, które czasami lubię sobie posłuchać ;|
No i kolejny etap ukończony:
http://i.imgur.com/eHzF2Wk.png
Nadchodzący feature: trochę życia na mapie :D
@sens: http://strimoid.pl/e/kdt4Oo
Pokaż ukrytą treść mam nadzieję że w swoim studiu gamedev za sprzedane kopie gry :DTO PYTANIE TO PEWNIE FORMALNOŚĆ ALE W SKALI 1-10 NA ILE OCENIACIE MARYSIE Z GORZOWA? JA TAK NA 8/10 WOULD BANG JARAM SIE NIĄ JAK POCHODNIA
Dla pilnie potrzebujących – szablonowe strony internetowe od: 369 PLN + VAT.
Więcej informacji: http://pl.websvetaines.com/
Hmmm...
Tworzenie strony internetowej to długotrwały proces, w którym jest bierze udział cały zespół specjalistów sfery dyzajnu, grafiki i programowania.
A swoją drogą dlaczego byłem zapisany do ich newslettera i ich spam przyszedł zaraz po zaproszeniu od seby?
I jeszcze w portfolio, pierwsza pozycja to strona dla firmy Robak http://www.servisporzadkowy.pl/
@akerro: Akt obrony to by był jakbyś zwyczajnie i po męsku mu w zęby dał, a nie uciekał jak spłoszona cipeczka xD
DZIEŃ REAKTYWACJI STRIMSA - NAJLEPSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA. SPAKOWAŁEM JUŻ SWÓJ DOBYTEK NA DYSKIETKĘ 3,5 CALA POLECAM WAM ZROBIĆ TO SAMO. HE IS COMING.
Obiecujemy i gwarantujemy stabilność i nieprzerwane działanie na zawsze, bez względu na wszystko.
Tymczasem hosting nadal na sharedzie nazwa.pl a domena wykupiona na rok. I jak tu go traktować poważnie
Ogólnie obecny sezon już tak nie wciąga jak poprzednie. Za bardzo rozdrobnili wątki w jednym odcinku. Raczej powinni skupić się na mniejszej liczbie wątków w jednym odcinku, ale bardziej całościowo.
@GeraltRedhammer: Nie wiem czy czytałeś, ale w książkach jest to jeszcze bardziej według mnie popieprzone ;p Co do tych ostatnich odcinków to tak oglądam, bo oglądam. Dużo się dzieje wszędzie, ale niewiele z tego wynika (w porównaniu do akcji i chronologii w poprzednich sezonach). Chyba, że to tylko moje odczucia.