Po wielu miesiacach testow, dlubania i sprawdzania, po uzyskaniu aprobaty od dyrów itp wrzucam piwika na producje i podpinam go obok GA (jak dobrze pojdzie to potem GA idzie w piach). @akerro: warto piwika wrzucic na osobny server? Przewiduje obciazenie na jakies 15mln UU miesiecznie.
Ha ha ha. Secret Service wracał na rynek z wielką pompą, teraz się pokłócili o prawa do marki i zmienia nazwę na Pixel.
Pokaż ukrytą treść @Jasiek@Jasiek: Już nawet czytałem. Trochę szkoda, bo w sumie przyjemne pisemko było. Z racji tego, że w zasadzie do marki przywiązany nie jestem a i w zbiórce udziału nie brałem, to dam szansę temu całemu Pixelowi.
Remont Zamku Książ po wczorajszym pożarze może kosztować nawet 2 mln zł -
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pozar-zamku-ksiaz-remont-moze-kosztowac-nawet-2-mln-zl,nId,1572568
wchodzę na flickr z opery26 a tam wyskakuje mi...
Upgrade to the new Firefox
Chyba to jeden z punktów współpracy z Mozilla ;)
Nowy konkurs na drutexoidzie:
Na g/BlackMetal narodziła się nowa świecka tradycja: konkurs będący wariacją na temat "jaka to melodia" ;)
https://strimoid.pl/c/4zkPgI/parszywa-trzynastka-czyli-blackowy-konkurs-strimoidowy
Odpowiedzi na pm do organizatora u/Volkh
Słuchajcie i zgadujcie.
Za Lucyfera, za Belialia, za Wesołego Diabła!!!
Mapy Nokia już w Google Play. W końcu nie trzeba instalować z beznadziejnego sklepiku Samsunga.
PS Mapy są od tej prawilnej Nokii, nie tej od M$.
29 stycznia wychodzi prawdziwa wersja HD Heroes 3. :3
http://might-and-magic.ubi.com/universe/pl-PL/games/all-games/might-and-magic-heroes-3-hd/index.aspx
@Kuraito: ciekawostka - dodatków ma nie być, bo nie mają od New World Computing kodów źródłowych od SoD i AB xD'''
Pokaż ukrytą treść ciekawe ile czasu zajmie im znalezienie tychże, gdy to się dobrze sprzeda.Jestem na 8 poziomie Half Life'a i zastanawiam się, czy grać w to dalej, czy mam już dosyć.
W sumie niby fajne, ale coś mi nie gra.
@Kuraito: Nigdy w życiu nie widziałem tego buga, a grałem w H-L sporo. Wersja oryginalna? Wersja Source?
@Zian: Oryginalna 1.1.1.0.
W ogóle mam wrażenie, że jak na grę tak cudowną to jest dość bardzo zabugowane to HL. Głównie dlatego, że często blokuje mi się chodzenie po korzystaniu z wind.
The War of Mine - polska gra w której jesteśmy grupką cywilów w jakimś mieście, usiłujemy dożyć końca starć między wojskiem a separatystami. Głód, depresja, zima, bandyci i trudne wybory.
Gra na tą chwilę nadaje się do jednego pomyślnego przejścia i jest wtedy naprawę niezła, kolejne próby są nudne jak flaki z olejem.
@Volkh: właściwie to jest dopiero zalążek gry, spory i całkiem dobry ale ciągle trzeba to rozbudować i dopracować.
o te kurwy polskie, jednego dnia siostra ma prace kalsową, sprawdzian i kartkówke.
Nic sie nie zmienilo w jebanej polskiej szkole, mialem to samo jak chodzilem do gówno-polskiej-szkoły.
Giń polsko jak najszybciej, zdechnij jak najszybciej.
Ja przezylem to i ona przezyje to toksyczne dziadostwo polskie, tyle dobrego miec wyjabane...
Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;
Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?
@zskk: to nie jest wcale taka zła chemia, takim zmywaczem do paznokci modele samolocików sklejałem :P
Czy jeśli telefonem będę próbował nagrać (lub zrobić zdjęcie) łuk elektryczny, czy matryca aparatu może ulec uszkodzeniu?
Obejrzałem film na podstawie gry komputerowej. Film ten nosił tytuł "Need for Speed".
O matko i córko... Uwe Boll by tego nie zrobił gorzej.
@borysses: Pierwszy film (z racji tego, że to on ustanowił modę na tuning) i Tokyo Drift... Reszta ssie po same kule
@szarak: @zryty_beret: albo po prostu pisz sam wynik, postaram się skończyć bota dla tej grupy przed piątkiem.
kupilem kiedys karte 32gb klasy... 10!
ten moj nowy telefon, jak tylko zaczalem nagrywac video od razu powiadomił mnie ze moja karta "nie daje rady" z zapisywaniem. Video tnie się krzaczy wywala itd itp musze nagrywac do pamieci wew.
kupiłem podróbke klasy 10? ;(
@wysuszony: chyba szajs, pisze na niej tylko micro sdhc 32gb (10) i nic więcej. Chyba musze kupić cos normalnego ;/
@osiwiony: to pewnie nawet C2 nie jest w takim razie :D. Na kartach pamięci się nie oszczędza, bo to wychodzi albo w prędkościach, albo w niezawodności.
11 - 31 = -20
ZAKRZYWIAMY CZASOPRZESTRZEŃ
Kto jak nie ja? Kiedy jak nie dziś?
BANG BANG Dla wszystkich dziwki, koks i szampan! Wiecie co z tym zrobić, nie? Wszystko na mój koszt!
W pół roku okrążyliśmy Polskę, tj zrobiliśmy 3511km. Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę zapału w nowym wyzwaniu. Kwestią do ustalenia pozostaje na jaki "równik" tym razem się porwiemy. Ze swojej strony proponuję odcinek między Przylądkiem Marroqui w Hiszpanii a mieściną Mehamn w Norwegii, przetniemy w ten sposób Europę,a co da odległość 5591km. Wołam osoby, które udzielały się w zakończonej edycji:
@Zauberlehrling @Panda @szarak @Jezor @Kuraito @duxet @akerro @zskk @Karramba @gethiox @zryty_beret
Me behave?! ;D
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10013813_841847592498836_1170134912_n.jpg?oh=64b399229c6d98ea733e1e1b6b69d2eb&oe=550304AC
Przyjemnej niedzieli :)
nie wspieram szlachetnej paczki i jestem jej zdecydowanie przeciwny!
nigdy nic nie dostałem od czegoś w rodzaju szlechatnej paczki od nikogo to po 1
po 2 nie wspieram patologi
po 3 do ilu na prawde potrzebujacych trafią paczki?
Terminator Genisys - kolejny film, którego jedynym zadaniem jest zresetowanie historii przez wykorzystanie podróży w czasie...
Żołnierze w Half-Lajfie upuszczają broń a ja nie mogę jej podnieść? To tak ma być czy ja nie umiem grać?