@borysses: to hudson. nie pchaj sie w jenkinsa bo to gówno ktore robi wiele rzeczy bez pytania. hudson to prawie to samo, tylko ze potrzebuje polowe ramu i sie słucha grzecznie. w jednym deploymencie wolam grunta z poziomu joba w hudsonie, wiec jest duzo elastyczniejszy. sluze pomocą jak cos
@zskk: Dodatkowo nie mamy wersjowanych assetow z ps-a czy innych programow bo SVN nie za dobrze ogarnia pliki inne niz tekstowe, backupy zarowno z poziomu serwera jak i obrazy stanu serverow i baz danych tez sa poza naszym zasiegiem i trzeba sie prosic sysadmina, wiec chce to zautomatyzowac a mamy zarowno fizyczne maszyny na pingwinach i windach jak i wirtualizowane przy czym czesc idzie przez VMware czesc Xen a do tego jeszcze citrix...
Jakim prawem Google Play sam się aktualizuje i na dodatek zmienia sobie ikonkę na taką okropnie brzydką?
Pokaż ukrytą treśćCoś to Google sobie grabi u mnie ostatnio.zmienia sobie ikonkę na taką okropnie brzydką
@Kuraito: Flat design. Wkrótce wszystkie ikonki aplikacji od google będą w tym stylu :/
http://m.komorkomania.pl/original-43bd5127ab2e24d162da096,630,0,0,0.jpg
Na Amazonie cała masa gier i aplikacji darmowa do 1 listopada. Z gier polecam Blocky Roads, z aplikacji póki co wyszukałem tylko Endomondo, kto biega to może mu się przyda.
edit: z aplikacji polecam też Lapse it Pro.
Czy ktoś z was oglądał może film "Whiplash"?
http://www.imdb.com/title/tt2582802/
Natrafiłam na bardzo dobre recenzje i tak się zastanawiam czy warto... Tematyka niezbyt moja, ale jeśli jest naprawdę tak dobry, to może warto obejrzeć?...
@Runcheinigal: Yo man, pamietam, ze kupowales taktycznego placka jakis czas temu. Co to bylo, gdzie, za ile i czy warto?
@borysses: Polecam Texar, dokładnie to podróba TXR, pamiętam że wtedy Troopera mi radziłeś xD
Spoko się sprawdza, faktycznie jest pakowny wbrew pozorom, skompresowany wygląda kozacko na grzbiecie, wygodny i praktyczny.
Z minusów- siateczkowe wykończenie ramio0n i pleców, myślę że z czasem się będzie psuło (używam rok ostro i jest ok- co mnie zaskoczyło). dalej oczywiście przy max ciężkim załadowaniu (np. 6 piw, napój 2 litrowy, parę konserw, słoik z sałatką czy czymś itp. itd. zarzucając na jedno ramię nadrywa się jego szycie- ale da się to skompensować odpowiednim troczeniem pasków do klamer nad główną komorą.
Największy minus z w pełni zapakowanym tym plecakiem, to to że wyglądasz jak wielbłąd, albo pokemon jakiś.
Wszystko wiem bo używam go jako torby na zakupy i teczki.
Jest spox ten model/fason- ale jak możesz kup coś lepszej jakości, tylko uważaj bo sprzedają droższe wersje z lepszego materiału, ale jest beznadziejny system troków- ale ogólnie tą wersję TXR, spoko polecam.
Kup Troopera, zobaczymy czy lepszy :)
Albo coś turystycznego lepszego, zależy co wolisz, dla mnie liczy się wytrzymałość, "ten" specyficzny design i praktyczność :]
No teraz to się we mnie aż zagotowało. Włączam sobie Firefoxa a tu nagle żadnych rozszerzeń, domyślny styl, wszystkie dane usunięte, a na pulpicie pojawił mi się folder "stare dane programu Firefox". Ktoś wie co jest grane?
Niezniszczalni III. Obejrzałem na trzeźwo do połowy- oczywiście. Spox. podoba mi się, naprawdę dobry film sensacyjny
Pokaż ukrytą treśćto takie rzadkie w tych czasach ;]@akerro: ale Ty zrzęda jesteś :C
@Runcheinigal: mam ziomka na studiach, który zje wszystko jeśli trzeba:
- parówki gotuje w czajniku elektrycznym,
- raz zrobił jajka na twardo na grillu,
- tego samego dnia przyrządzili naleśniki ze wszystkiego co było pod ręką (wzięli nawet nasiona granata które przyniosłem),
- kotleta z budyniem.
:D
Pierwsze spotkanie z Obcym i już wiadomo, że tu naprawdę nie ma żartów. Nie dość, że część załogi sama sadzi w pory i próbuje zabić cokolwiek się rusza (w tym mnie), to jeszcze ten skurwiel zaczął biegać jak u siebie, a ja nie mam nawet detektora ruchu i już 5 razy mnie zarżnął. Nie jest miłe jak za mną biegnie i słychać coraz mocniejsze dudnienie, ani jak się zatrzyma, bo mnie wyczuje i się odwróci, spojrzy, podskoczy i da ostatniego całusa. Ciężko będzie to bydle ubić, bo zwykłe kule nic mu nie robią. Bliskie spotkanie = autentyczne przerażanie.
@akerro: @Kanczyl: długo obserwowałem te codzienne darmówki, ale po dobrych kilku (nastu?) miesiącach dałem spokój - większość aplikacji tam jest słabiutka, albo bardzo słabiutka. Warto tylko jak jesteś łasy na jakieś gry, ale to też bardziej pod dzieciaki.
Już chyba lepiej zainstalować sobie AppSales i ustawić filtr na ulubione kategorie + obniżki jakie nas interesują. Tam dużo łatwiej znaleźć coś konkretnego.
@szarak: ale ja tam wcale gier nie szukam tylko głównie akcesoriów komputerowych, karty pamięci 16GB, R/W 45MB/s kupiłem za £4 + £2 przesyłka... ostatnio portfel z RFID blocker za £15, zamiast £30.
@borysses: Właśnie zauważyłem, że Comic Sans. To wymaga specjalnego uczczenia.
edit: Z tej okazji g/BlackMetal dostało pierwszą nominację do nagrody miesiąca Comic Sans w g/ComicSans :)
Klawiatura Fleksy na promocji za 0,99$ w Google Play. Polecam, sam przerzuciłem się z zamulonego SwiftKeya.
@wysuszony: Słowa polskie poprawia, ale wszystkie podkreśla jako niepoprawne i podaje alternatywy angielskie. Co jakiś czas słowo polskie zmienia na zaczynające się dużą literą.
@Zian: a bierzesz udział w becie i masz pobrany polski słownik w ustawieniach?
@zryty_beret: faktycznie, 3 złote za moim zdaniem bardzo fajną klawiaturę to majątek, szczególnie że większość aplikacji "FLOSS" z których miałem przyjemność lub nieprzyjemność korzystać wygląda jak przedpotopowe badziewie rodem z Androida 1.5. Dla niektórych aspekt wizualny również się liczy, a że w tej klawiaturze idzie w parze z funkcjonalnością i kosztuje marne 3 złote to tym lepiej.
UWAGA, UWAGA. WNIEMANIE, ACHTUNG LESBUNG
Pierwsza prywatna grupa g/beka otwiera swoje podwoje dla wszystkich beczacych!!!!!
Tak wiec dodawajta i beczta a bedzie wam beeeeeeeeeee
Firefox jest uparty jak diabli (od lat), nie rozumiem dlaczego po zainstalowaniu nightly nie mogę jednocześnie uruchomić wersji stable i nightly, a wersja nightly nagle okazuje się współdzielić zasoby (rzuciła mi się w oczy wspólna historia wpisywanych adresów, reszty nie chciało mi się sprawdzać nawet) ze stable. Srsly?
na wykopie koleś postawił bota, który gadał z ludźmi na gg(?), po kilkudziesięciu dniach zebrało się sporo logów, publikacja logów:
http://www.wykop.pl/wpis/9942656/a-wiec-zabawe-czas-zaczac-%CA%96-dla-niewiedzacych-o-c/
mój faworyt od 87 linijki, jak zauważył jeden komentujący, bot jest mądrzejszy od większości rozmówców...