@newinuto: jak się bliżej przyjrzeć to można odnieść wrażenie, że na tym drzewie widać jego kontur i mordkę :D
W sobotę chyba ma być ślub Kasi T. Atmosfera będzie miła, nie ma co. Jeszcze im jakieś pikiety zorganizują ;)
O czym Ty kurwa mówisz?!?
@Runcheinigal: Dlatego o tym piszę, ponieważ z powyżej zacytowanego fragmentu wywnioskowałem, że nie wiesz o czym piszę. Przepraszam za lekki nieogar, ale mecz, piwko itd.
@zryty_beret: Też lubię meczyk obejrzeć, jak mogę. Ale kurwa nie wiem z kim Ty mecze oglądasz że Ci się takie skojarzenia nasuwają,..?!!
Proszę o doradzenie jakiejś fajnej darmowej apki do czytania (90% użytkowania apki) pedefów i wordów na tabliczce i w komórce.
Na razie używam Pollarisa i Quick coś tam. Ale mnie nie satysfakcjonują.
@sorbanos: Nie chcę chmury, tylko w zasadzie czytam e-booki. Z dokami czym innym sobie radzę i do czytania nie pasi mi. Chcę coś w miarę możliwości zajebistego i darmowego do czytania
Chcę Wam polecić zajebisty film, który wczoraj oglądałem, pierwsze sceny są boskie/przebeką, bo opisują świat w którym nie było gender, ale było stereotypowe szowinistyczne podejście do kobiet i silna i szanowana pozycja patriarchatu (lubię). Potem film się robi głębszy i naprawdę wartościowy.
A ta scena skojarzyła mi się z tym co się dzieje obecnie na Strimoidzie.
https://www.youtube.com/watch?v=1gVa4FAikBg&list=PL11615C44609C9752
http://www.filmweb.pl/film/Hud%2C+syn+farmera-1963-6251#
@Runcheinigal: Ciekawie wygląda. Paul Newman w ogole był świetnym aktorem, obejrzyj sobie z nim Cat on a Hot Tin Roof
@Runcheinigal: nie, ja tę belkę też mam, chodzi mnie o to, że przykład ze strims jest bardzo dobry i ja bym chciał zobaczyć coś takiego tutaj.
@Waflezluftu: Mnię tam na razie Komentarze wystarczą. Reszta to chłam którego i tak nigdy nie używałem. No może za wyjątkiem powiadomień, one były naprawdę spoko.
Hm, wybuchła afera kwacha, po czym nagle wybucha afera tuska, więc pierwsza afera już jest passé
Tyle lat, a tu jeszcze jedni na drugich haki zbierają.
GOG.com dowaliło: Za darmo jest Magrunner, dość ciekawa gra indie, i oprócz tego przecenione jest jakoś... 90% gier? Dostępne zarówno w paczkach, jak i osobno.
BAWCIE SIĘ DOBRZE!
@kokaina: a tam Steam. Instalacja gier z GOGa jest prosta niczym konstrukcja ameby, masz bonusy i dostęp do gier, które na Steam nie trafią raczej :)
No i za jakiś czas będzie GOG.com Galaxy, OPCJONALNY klient podobny do Steama :)
Początek końca demokracji? ABW weszło do redakcji Wprost i zażądało wydania WSZYSTKICH materiałów. Pięknie, nawet Nixon nie wysłał służb do redakcji Washington Post.
@Xanthia:
Źle to wygląda to prawda, a jeszcze większa prawda, że zwolennikom spisków się nie przetłumaczy, że ktoś podsłuchiwał członków rządu co wcale nie popierając stanowiska TVN i Wyborczej jest czymś niedopuszczalnym i należałoby to zbadać, a że Wprost to jedyny trop...
Jak powinien wg was wyglądać idealny agregator treści? Tzn jakie powinien mieć podstawowe funkcjonalności które powinny działać w 100% i jakie dodatkowe fajerwerki?
@Karramba: Tzn realne jest, ale zawsze jakieś dziwne konflikty będą się rodzić. Pomyślę, może jakiegoś koncepta wrzucę. Jak się przyjmie to może coś z tego się urodzi ;)
Tak swoją drogą, chciałbym tutaj chętnie zaproponować kilka zmian, ale cóż, przejdą bez echa :P
JAKAŚ KUHRWA BEZ SZKOŁY USUNĘŁA MOJEGO POSTA O GAWIE I TO MA BYĆ TEN WOLNY STHRIMOID JA SIE PYTAM GRZECZNIE?
War Thunder będzie na Linuxa. Może w końcu przyjmie się na Strimoidzie i polatamy razem. Gra moim zdaniem jest świetna (no, czołgi może trochę mniej :>).
Jest sobie taki trailer: http://www.youtube.com/watch?v=gxAsQlYQhsk - czy ktoś rozpoznaje głos tego stworka-kosmity imieniem "Ohh" czy tam "O"? Kto go dubbinguje?
Wróć. Spojrzałem w komentarze. "Sheldon Cooper" i wszystko jasne, dlatego wydawał mi się znajomy głos.
Wolność słowa na fejsbuku w chuj mocno bardzo, nazwałem pedała cwelem i dostałem bana na 30 dni. Chyba już trzeci miesięczny ban. Jebać kurwy, cwele to pedały, pedały to cwele. Co za kurwa kraj.
@Writer: Tylko że kiedy pedały jadą normalnych ludzi nikt nie reaguje, bo kurwa przecież tolerancja, ale jak po pedale pojedziesz to już homofob i skurwysyn. Do gazu kurwy, Hitler wiedział co robi, był kurwą, ale ze ścierwem wiedział jak postąpić.
Mógłby mi ktoś streścić czym są te taśmy wprost, o co teraz chodzi z kwaśniewskimi i tymi protestami? co ma do tego tusk i sienkiewicz?
@akerro:
Z tego co ja zrozumialem to:
kwasniewsky branie w lape i handlowanie majatkiem panstwowym.
Protesty przeciwko rzadowi odnosnie afery tasmowej.
Tasmy wprost to nagrania wypowiedzi politykow powiazanych z po, ktorzy planuja manipulacje panstwem i wyborami wbrew prawu.
Przykra sprawa, ale teraz minister Sienkiewicz dał przykład nam wszystkim: zawsze można powiedzieć, że to był tylko skrót myślowy i że chodziło zupełnie o co innego.
@zryty_beret: Spoko, na TVNie puszczą że to jest tylko skrót myślowy, że ich tam w ogóle tak naprawdę nie było, a taśmy są nielegalne i nie można o nich słuchać i czytać, a no i czy chcielibyście pis przy władzy? bo jeśli pis byłby u władzy to taśm byłoby 10x więcej a nie to co za po, tyle autostrad, bezrobocie w dół, zielona wyspa.... :D
PDT poświęcił Nowaka, rzucił go na pożarcie lwom, ale Sienkiewicz? Szkoda, że rzeczowe pytania (o sondaże, rosnące poparcie dla PiS, o pomoc itd.) padły dopiero na końcu i zostały przez PDT zbyte, że już o tym mówił. No i "pod stołem"... Nie ma żadnego stołu. Sienkiewicz kłamał zatem? Nie, to była specyfika skrótów myślowych.
Dopiero pod koniec się zestresował, jak te pytania padły, tak to wszystkie gładko łykał, przygotowany (na pytanie od Faktów TVN to miał nawet kartkę przygotowaną z cytatami, bo się spodziewał)
- Proszę pytać autora.
- A pan nie zapytał?!
- ..to chyba prezes Belka powiedział.
- Nie. To minister Sienkiewicz.
- yyy, eee... nooo.. ..