hakaeel
g/Gry

Klucze do bety nosgoth VEWUFE-227-COZOVU-215 oraz VABUFA-355-CAJOTO-011

#
GeraltRedhammer
g/Polityka

Tusk po koniec konferencji do dziennikarzy:

nie lękajcie się

:-D

#
M-soft
g/Polityka

Z nowego przecieku

A wiesz, Katarczycy już tankują pierwszy gazowiec nie?
-Mmhm
No i co z nim?
-Będzie sobie tak pływał po Bałtyku...

Kurwa jego mość minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej Sławomir Nowak

#
Show remaining entries (2 replies)
newinuto

@M-soft: Smród to już jest od dawna - po Mirku, Grzesiu... itp., itd. I co? I nic. Teraz będzie to samo. Wczoraj gdzieś w Necie przeczytałam, że Tusk jest niezatapialny. Zaczynam w to wierzyć. Zachodowi jest bardzo na rękę obecna koalicja rządząca i podejmowane przez nią decyzje. Zrobią wszystko, żeby tak pozostało.

#
M-soft

@newinuto: Oj tam niezatapialny, jak nie siłą to sposobem(może być podsłuch i tak jak w tym przypadku najpierw upublicznić). Kwestia czasu i donald będzie szukał posadki u kolegów z zachodu bo tu nie ma czego szukać.

#
Zian
g/Polityka

Głos ludu o przykrej sprawie.

#
Show remaining entries (4 replies)
ray

@kokaina: trochę przykro, że nie masz się czym innym pochwalić <przykrasprawa.wav>
A dziś NaVi wklepie VP i jestem pół dolara do przodu xD

#
kokaina

@ray: Przykra sprawa XD
http://www.przykrasprawa.com/gunwo/#

#
osiwiony
g/Psychologia

coś mnie oświeciło ciekawe w którym kościele biją dzwony, czy w tym o którym mówię?
Skąd się bierze depresja? w korzeniach i ukształtowaniu psychiki człowieka. To jakie ma oczekiwania od życia jak został wychowany przez rodziców którzy poniekąd kształtują jego psyche. Ludzie przykładowo ze wsi albo inaczej, ci którzy mają najwięcej doczynienia z prawdziwym życiem, dzieciaki, nie te z ipadami konsolami i komputerami książęta, np ci z plemion z buszu. Kto ma lepsze podjeście do życia i oczekiwania? Mniej skłonnosci do depresji...

#
Show remaining entries (3 replies)
derp

@osiwiony: psychiatra to lekarz, psycholog to często szarlatan, w psychiatrii obowiązuje EBM, w psychologii niekoniecznie

#
osiwiony

@derp: dzieki nie wiedzialem o tym
http://pl.wikipedia.org/wiki/Evidence-based_medicine

#
zryty_beret
g/Polityka

http://i.imgur.com/vwdiU83.jpg
Dałbym może i jako treść, ale g/HumorPolityczny...

#
M-soft

@zryty_beret: Inna wersja http://i.imgur.com/bqH05fY.jpg :]

#
Paralotnia
g/Polityka

Wiedziałem, że dziś

  • Trynkiewicz zostanie przedszkolanką albo
  • Mama Madzi ucieknie z aresztu albo
  • Znajdą warszawskiego rajdowca.

Wybrali póki co najprostsze rozwiązanie ;]

#
Show remaining entries (3 replies)
Paralotnia

@kkb1: Z kolegami zastanawialiśmy się nad historią idealną - jakby nasciturus miał "dziedziczyć długi".

JESZCZE SIĘ NIE URODZIŁ, A KOMORNIK JUŻ DYSZY NAD BRZUCHEM MATKI

#
kkb1

@Paralotnia: taki komornik powinien dostać ograniczenie wolności, do aresztu z nim, na dożywocie!

#
zryty_beret
g/Polska

Taśmy sraśmy, lepszy temat się pojawił: http://natemat.pl/106387,sorry-frog-policja-jednak-dala-rade-pirat-drogowy-robert-n-zatrzymany-nad-baltykiem

#
Kuraito

Frog

Sleve

@zryty_beret: Polscy gagsterzy tacy światowi.

#
zryty_beret
g/Polityka

Ewa Wanat w TVP Info: Ten rząd i PO to nie jest moja bajka, ale oni nie rozmawiali o kumoterstwie, o tym komu pracę załatwić, ale jak nie dopuścić PiS do władzy. Oni wyrażali troskę o Polskę.

#
zryty_beret
g/Polityka

Mały dowód na to, że straszenie PiSem nadal jest skuteczne: http://i.imgur.com/c1eeshu.png
Napluj lemingowi w twarz, a ten nadal będzie twierdził, że lepiej. Że znamienne, że tylko napluli, bo za PiS-u to nie pluli, tylko bili i nosy łamali.

Tusk pisze "przykra sprawa" i odkłada konferencję na 15 w poniedziałek, bo... Czeka na wyniki sondaży, które mu powiedzą, jak najlepiej to rozegrać, czyje głowy opłaca się poświęcić, żeby gówno wrzucone w wentylator wyrządziło jak najmniej szkód.

#
serail

@zryty_beret: Ja się tylko zastanawiam, jak to wszystko wyglądałoby, gdyby działo się w kraju, w którym mieszkam od paru lat. W Wielkiej Brytanii już za mniejsze rzeczy politycy podawali się do dymisji, natomiast taśma tego rodzaju obaliłaby cały rząd i na długie lata zdyskredytowałaby cały umoczony obóz polityczny. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Pozostaje mi tylko czekać do poniedziałku i zobaczyć, jak premier się do tego ustosunkuje - przerażające jest jednak to, że zwykły szary Kowalski nawet nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co oznaczają takie interesy na linii NBP-rząd i ma to wszystko w poważaniu.

#
zryty_beret

@serail: Szary Kowalski w większości przypadków przywarł do jednej z dwóch opcji: pierwsza to mohery, czyli "Jarosław Polskę zbaw", a druga to lemingi, czyli "odsunąć PiS od władzy!"

#
GeraltRedhammer
g/Polityka

Pojawiają się głosy, że taśmy dostały także inne redakcje, ale nie zdecydowały się na publikacje. Taka współczesna autocenzura?

#
Xanthia

@GeraltRedhammer: Jakie taśmy kurcze, już jak byłam dzieckiem taśmy przechodziły do historii, teraz używa się płyt, kart pamięci. Afera empetrójkowa jak już...

#
GeraltRedhammer

@Xanthia: Nie do końca. Informacja na powszechnie używanych nośnikach cyfrowych jest bardzo nietrwała i do robienia kopii zapasowych ciągle używa się taśm aczkolwiek już nie w technologii analogowej a cyfrowej. Nadal też w dyktafonach używa się mikrokaset, bo są mniej podatne na elektroniczne zakłócenia. Dlatego do podsłuchu jest bezpieczniej użyć taśmy :-)

#
zryty_beret
g/Polityka

Zastanawia mnie cała ta salonowa obrona ofiar nowej afery. Twierdzenie, że nagrania są nielegalne, że przecież Sienkiewicz i Belka nie należą do PO (to mądrość Halickiego), że to atak sił IV RP przeciwko III RP (to kwiatek z Szejnfelda), że "rozmowa Sienkiewicza i Belki to w sumie była mądra rozmowa" i "szkoda, że dał się nagrać" (tymi chwytami Olejnik się popisała) - przecież to wszystko razem robi się bardziej absurdalne od "Procesu" i całego kafkowskiego klimatu.

Zadziwiające.

Na deser Pitera z grubej rury: https://www.youtube.com/watch?v=IxsDX3eUfsQ

#
zryty_beret
g/Polityka

Przykra sprawa

#
zryty_beret
g/Polityka

Tusk się wypowiedział:

Przykra sprawa. Nie lekceważę jej. W poniedziałek o 15 odniosę się do niej publicznie na konferencji prasowej.

#
Paralotnia

@zryty_beret:
BO ON W NIEDZIELE BĘDZIE SPRAWDZAĆ CZY PAŃSTWO JEDNAK ISTNIEJE

#
Wojnar

@zryty_beret: Rudy złodziej jak zwykle w formie xD

#
zryty_beret
g/Android

Odnośnie tej treści: http://strimoid.pl/c/JXGddv/orux-maps i w ramach małych ciekawostek androidowych, przypomnę temat, który (chyba) się przewijał gdzieś na strimoidzie. Znajdź różnice:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand.plus
https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=net.osmand.plus

#
Kuraito

@zryty_beret: Na F-Droidzie powinny być screeny.

#
Writer

@zryty_beret: F-Droid nie ma komentarzy, systemu oceniania i jest brzydszy? ;)

#
shish
g/Humor

https://www.youtube.com/watch?v=DlJEt2KU33I

FIFA and the World Cup

#
Lewis_Nixon
g/pytanie

Czy Strimoid jest ciągle rozwijany, czy to już finalna wersja portalu?

#
sens

@Lewis_Nixon: duxet w pocie czoła, odmawiając sobie snu i wolnego czasu koduje po nocach, a ty się jeszcze pytasz

#
Writer

@Lewis_Nixon: Rozwija się dopiero. Według zapewnień u/zskk (pomaga duxetowi) portal czekają spore zmiany.

#
Runcheinigal
g/pytanie

Podobno sperma działa bardzo odmładzająco/dobrze i w ogóle pozytywnie na kobiecą cerę.
To jak zakażę swojej kobiecie połykać i żeby nie marnowała, tylko od razu sobie ryj smarowała, jak tymi swoimi mazidłami, to będzie dłużej młodsza/ odmłodzi się.

I teraz pytanie; Czy lepiej zainwestować "mój wkład" w babę, czy egoistycznie nie odmawiać sobie przyjemności lodzika z połykiem?

#
Show remaining entries (3 replies)
hefpiot

@Runcheinigal: nie chcesz wyglądać młodo?

a może by tak pół na pół? no tylko że to wymaga wypracowania odpowiedniej techniki i sporego refleksu, ale myślę że dasz radę, w końcu to ty tutaj jesteś Ruchen

#
Jezor

Czy lepiej zainwestować "mój wkład" w babę, czy egoistycznie nie odmawiać sobie przyjemności lodzika z połykiem?

@Runcheinigal: niech połyka i zwraca, a potem się smaruje. o/

#
hakaeel
g/Gry

Spintires dobra gra! Warto było kupić.

#
Dany

@hakaeel: Tak z ciekawości, jest widok z "kabiny"? Wygląda ciekawie, ale nie wiem jak to z grywalnością. W skali symulatorów 1-10 ile byś dał?

#
hakaeel

@Dany: Na tą chwilę nie ma widoku z kabiny. Daje póki co 8/10 bo to nie jest produkt gotowy. Gra się bardzo fajnie. Gra ma niskie wymagania i właśnie przejechałem kilka km. na ręcznym -_-

#
MoonAteTheDark
g/Polska

KURWA IDZIE WOJNA JA PIERDOLĘĘĘĘĘ

#
Writer

@MoonAteTheDark: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,16131334,Nowa_gra_komputerowa__akcja_toczy_sie_w_1944_roku.html#LokWawTxt

#
MoonAteTheDark

@Writer: wiem heh

#
orzechuuuu
g/Gry

Rage za The Last of Us, yaaaa, tyle wygrać kurwa.

#
Show remaining entries (1 reply)
ToshioSM

@orzechuuuu: Ty lepiej kurwa zobacz jakie promocje zrobił GOG.com, Greenmangaming.com, Topwareshop.

#
orzechuuuu

@osiwiony: CZE
@ToshioSM: A chuja ja tam kładę na granie na pc.

#
Patrol220
g/pytanie

Czym przerobić gifa żeby dodać do niego tekst, poucinać itp?

#
Show remaining entries (1 reply)
Patrol220

Hmm, wolałbym jakieś narzędzie typu "Windows Movie Maker" w wersji dla plików gif. W krytycznej sytuacji ściągnę After Effects :P

#
binprogrammer

@Patrol220: https://www.google.pl/search?client=strimoid&q=gif+editor

#
wysuszony
g/Gry

Poszukuję taniego joysticka do PC (bonusowe punkty jeśli będzie się dało go używać z Playstation 2). Byłby używany do gry w War Thunder w symulacyjnym trybie, ale nie chcę inwestować za wiele bo nie wiadomo czy mi się spodoba w ogóle ten tryb.

Ktoś jest w stanie coś polecić?

#
Show remaining entries (5 replies)
shish

@wysuszony: jak pady to są, na prawdę fajne, w carrefourze. zwyklaki po 7-8zł, a analogi po jakieś 15.

joy'ów 100 lat nigdzie nie widziałem. allegro?

#
wysuszony

@borysses: Tylko jak rozwiązać sprawę z przyciskiem spustu :>?

@shish: Ale ja padów to mam kilka :<

#
Lewis_Nixon
g/reklama

https://strimoid.pl/c/eUU2lH
Polecam ;)

#
shish
g/Polska

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/10894941/Polish-town-erects-statue-of-a-urinating-Lenin.html

http://www.reddit.com/r/europe/comments/28184m/polish_town_erects_statue_of_a_urinating_lenin/

#