A wiesz, Katarczycy już tankują pierwszy gazowiec nie?
-Mmhm
No i co z nim?
-Będzie sobie tak pływał po Bałtyku...
Kurwa jego mość minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej Sławomir Nowak
@M-soft: Smród to już jest od dawna - po Mirku, Grzesiu... itp., itd. I co? I nic. Teraz będzie to samo. Wczoraj gdzieś w Necie przeczytałam, że Tusk jest niezatapialny. Zaczynam w to wierzyć. Zachodowi jest bardzo na rękę obecna koalicja rządząca i podejmowane przez nią decyzje. Zrobią wszystko, żeby tak pozostało.
@newinuto: Oj tam niezatapialny, jak nie siłą to sposobem(może być podsłuch i tak jak w tym przypadku najpierw upublicznić). Kwestia czasu i donald będzie szukał posadki u kolegów z zachodu bo tu nie ma czego szukać.
@kokaina: trochę przykro, że nie masz się czym innym pochwalić <przykrasprawa.wav>
A dziś NaVi wklepie VP i jestem pół dolara do przodu xD
coś mnie oświeciło ciekawe w którym kościele biją dzwony, czy w tym o którym mówię?
Skąd się bierze depresja? w korzeniach i ukształtowaniu psychiki człowieka. To jakie ma oczekiwania od życia jak został wychowany przez rodziców którzy poniekąd kształtują jego psyche. Ludzie przykładowo ze wsi albo inaczej, ci którzy mają najwięcej doczynienia z prawdziwym życiem, dzieciaki, nie te z ipadami konsolami i komputerami książęta, np ci z plemion z buszu. Kto ma lepsze podjeście do życia i oczekiwania? Mniej skłonnosci do depresji...
@osiwiony: psychiatra to lekarz, psycholog to często szarlatan, w psychiatrii obowiązuje EBM, w psychologii niekoniecznie
Wiedziałem, że dziś
- Trynkiewicz zostanie przedszkolanką albo
- Mama Madzi ucieknie z aresztu albo
- Znajdą warszawskiego rajdowca.
Wybrali póki co najprostsze rozwiązanie ;]
@kkb1: Z kolegami zastanawialiśmy się nad historią idealną - jakby nasciturus miał "dziedziczyć długi".
JESZCZE SIĘ NIE URODZIŁ, A KOMORNIK JUŻ DYSZY NAD BRZUCHEM MATKI
Taśmy sraśmy, lepszy temat się pojawił: http://natemat.pl/106387,sorry-frog-policja-jednak-dala-rade-pirat-drogowy-robert-n-zatrzymany-nad-baltykiem
Ewa Wanat w TVP Info: Ten rząd i PO to nie jest moja bajka, ale oni nie rozmawiali o kumoterstwie, o tym komu pracę załatwić, ale jak nie dopuścić PiS do władzy. Oni wyrażali troskę o Polskę.
Mały dowód na to, że straszenie PiSem nadal jest skuteczne: http://i.imgur.com/c1eeshu.png
Napluj lemingowi w twarz, a ten nadal będzie twierdził, że lepiej. Że znamienne, że tylko napluli, bo za PiS-u to nie pluli, tylko bili i nosy łamali.
Tusk pisze "przykra sprawa" i odkłada konferencję na 15 w poniedziałek, bo... Czeka na wyniki sondaży, które mu powiedzą, jak najlepiej to rozegrać, czyje głowy opłaca się poświęcić, żeby gówno wrzucone w wentylator wyrządziło jak najmniej szkód.
@zryty_beret: Ja się tylko zastanawiam, jak to wszystko wyglądałoby, gdyby działo się w kraju, w którym mieszkam od paru lat. W Wielkiej Brytanii już za mniejsze rzeczy politycy podawali się do dymisji, natomiast taśma tego rodzaju obaliłaby cały rząd i na długie lata zdyskredytowałaby cały umoczony obóz polityczny. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Pozostaje mi tylko czekać do poniedziałku i zobaczyć, jak premier się do tego ustosunkuje - przerażające jest jednak to, że zwykły szary Kowalski nawet nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co oznaczają takie interesy na linii NBP-rząd i ma to wszystko w poważaniu.
@serail: Szary Kowalski w większości przypadków przywarł do jednej z dwóch opcji: pierwsza to mohery, czyli "Jarosław Polskę zbaw", a druga to lemingi, czyli "odsunąć PiS od władzy!"
Pojawiają się głosy, że taśmy dostały także inne redakcje, ale nie zdecydowały się na publikacje. Taka współczesna autocenzura?
@GeraltRedhammer: Jakie taśmy kurcze, już jak byłam dzieckiem taśmy przechodziły do historii, teraz używa się płyt, kart pamięci. Afera empetrójkowa jak już...
@Xanthia: Nie do końca. Informacja na powszechnie używanych nośnikach cyfrowych jest bardzo nietrwała i do robienia kopii zapasowych ciągle używa się taśm aczkolwiek już nie w technologii analogowej a cyfrowej. Nadal też w dyktafonach używa się mikrokaset, bo są mniej podatne na elektroniczne zakłócenia. Dlatego do podsłuchu jest bezpieczniej użyć taśmy :-)
Zastanawia mnie cała ta salonowa obrona ofiar nowej afery. Twierdzenie, że nagrania są nielegalne, że przecież Sienkiewicz i Belka nie należą do PO (to mądrość Halickiego), że to atak sił IV RP przeciwko III RP (to kwiatek z Szejnfelda), że "rozmowa Sienkiewicza i Belki to w sumie była mądra rozmowa" i "szkoda, że dał się nagrać" (tymi chwytami Olejnik się popisała) - przecież to wszystko razem robi się bardziej absurdalne od "Procesu" i całego kafkowskiego klimatu.
Zadziwiające.
Na deser Pitera z grubej rury: https://www.youtube.com/watch?v=IxsDX3eUfsQ
Tusk się wypowiedział:
Przykra sprawa. Nie lekceważę jej. W poniedziałek o 15 odniosę się do niej publicznie na konferencji prasowej.
Odnośnie tej treści: http://strimoid.pl/c/JXGddv/orux-maps i w ramach małych ciekawostek androidowych, przypomnę temat, który (chyba) się przewijał gdzieś na strimoidzie. Znajdź różnice:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand.plus
https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=net.osmand.plus
@Lewis_Nixon: duxet w pocie czoła, odmawiając sobie snu i wolnego czasu koduje po nocach, a ty się jeszcze pytasz
@Lewis_Nixon: Rozwija się dopiero. Według zapewnień u/zskk (pomaga duxetowi) portal czekają spore zmiany.
Podobno sperma działa bardzo odmładzająco/dobrze i w ogóle pozytywnie na kobiecą cerę.
To jak zakażę swojej kobiecie połykać i żeby nie marnowała, tylko od razu sobie ryj smarowała, jak tymi swoimi mazidłami, to będzie dłużej młodsza/ odmłodzi się.
I teraz pytanie; Czy lepiej zainwestować "mój wkład" w babę, czy egoistycznie nie odmawiać sobie przyjemności lodzika z połykiem?
@Runcheinigal: nie chcesz wyglądać młodo?
a może by tak pół na pół? no tylko że to wymaga wypracowania odpowiedniej techniki i sporego refleksu, ale myślę że dasz radę, w końcu to ty tutaj jesteś Ruchen
Czy lepiej zainwestować "mój wkład" w babę, czy egoistycznie nie odmawiać sobie przyjemności lodzika z połykiem?
@Runcheinigal: niech połyka i zwraca, a potem się smaruje. o/
@hakaeel: Tak z ciekawości, jest widok z "kabiny"? Wygląda ciekawie, ale nie wiem jak to z grywalnością. W skali symulatorów 1-10 ile byś dał?
@Dany: Na tą chwilę nie ma widoku z kabiny. Daje póki co 8/10 bo to nie jest produkt gotowy. Gra się bardzo fajnie. Gra ma niskie wymagania i właśnie przejechałem kilka km. na ręcznym -_-
Hmm, wolałbym jakieś narzędzie typu "Windows Movie Maker" w wersji dla plików gif. W krytycznej sytuacji ściągnę After Effects :P
Poszukuję taniego joysticka do PC (bonusowe punkty jeśli będzie się dało go używać z Playstation 2). Byłby używany do gry w War Thunder w symulacyjnym trybie, ale nie chcę inwestować za wiele bo nie wiadomo czy mi się spodoba w ogóle ten tryb.
Ktoś jest w stanie coś polecić?
@wysuszony: jak pady to są, na prawdę fajne, w carrefourze. zwyklaki po 7-8zł, a analogi po jakieś 15.
joy'ów 100 lat nigdzie nie widziałem. allegro?