O czo chodzi z tym trójkątem w rogu avatara, wszyscy maja, a ja nie :[ Czemu jedni mają różowe- że co niby że dziewczyny, czy jak?
Edit- acha widzę że tez mam, co to za cudactwo?
@akerro: Różnice we wsparciu transformacji CSS :) Wystarczy uzyc 4 wersji (jednej prawilnej wedlug W3C bez vendor prefiksu a reszte z prefiksami.
Ale o co chodzi?
Wieczorem naładowałem baterię, rano rozładowana??! Już któryś dzień z rzędu taki cyrk, mam dwie baterie i na każdej to samo, co może być tego przyczyną?
Mógłby ktoś polecić jakiegoś casualowego coopa do popykania z dziewoją?
Pokaż ukrytą treśćNa PC oczywiście, w miarę możliwości bez padów (trine) i innych pierdół, co by jedna klawiatura wystarczyła...@Jezor: To chyba musisz uaktualnić Portala, bo taka opcja jest, chociaż grałem tylko po sieci i nie wiem jak działa.
Mam świetną ścigałkę Sonic & All-Stars Racing Transformed i też ma opcję podziału ekranu, choć też nigdy nie korzystałem.
Mam monitor Asus panoramiczny, ale W8 twierdzi, że jest 4:3 przez co wszystko rozciąga. Jak go przekonać, że jest inaczej?
@GeraltRedhammer: U mnie zawsze tak jest po świeżej instalacji zanim się pobiorą sterowniki do karty graficznej.
@wysuszony:
Dzięki za podpowiedź. Sterowniki co prawda nie naprawiły tego, ale jak w nich pogrzebałem to opcja "włącz skalowanie GPU" spowodowała ustawienie odpowiedniej rozdzielczości.
@akerro: rozumiem, ze juz ciezszego tygodnia w pracy nie mozna miec, bo mnie zaraz akerro obgada ;) ?
@courso: zostawiłeś bardzo śmieciowe/niedokończone style w ważnych grupach. wejdź w swoje ustawienia tam masz "własny styl" i linkujesz do pliku css, używaj tego jak robisz styl, zamiast przez 2tygodnie robić styl w ustawieniach grupy.
Wypowiedź posła PiS. Chyba w tym momencie zaczął mówić do PiS, a nie do PO. I według mnie całkiem słusznie go wyśmiali.
Kolejne aresztowanie w sprawie z podsłuchami. Jedno mnie wkurza, aresztowali gości, nie przedstawili zarzutów ani nie przesłuchali, więc po cholerę to zrobili? Areszt wydobywczy? Nie podobają mi się takie metody:
http://wyborcza.pl/1,75478,16211081,Drugim_z_zatrzymanych_wczoraj_podejrzanych_jest_szwagier.html#BoxSlotI3img
@GeraltRedhammer:
Chcą ukręcić całej sprawie łeb i to jak najszybciej, więc tego typu medialny "sukces" jest im bardzo potrzebny. Nieważne kogo aresztują, nieważne czy jest winny czy nie. Ważne, żeby media nagłaśniały całą akcję poszukiwania i aresztowania winnych "ataku na nasz demokratyczny rząd".
@akerro: Jeszcze tylko mała porada - ZAWSZE stawiaj miasto w pobliżu przynajmniej jednego surowca luksusowego inaczej będziesz miał problemy z zadowoleniem ludności. Na tym etapie nie powinieneś mieć więcej niż 4 miasta a optymalnie 3. Każde miasto to minus do nauki i kultury, od 3 do 7% w zależności od rozmiaru mapy. Jeżeli idziesz szeroko to powinieneś mieć na tym etapie 7-8 miast ale to trudna taktyka nie polecam.
Wybaczcie, że takie pytanie na "pies jebał", ale od jakichś dwóch lat nie jestem na bieżąco z polską sceną grową (od zamknięcia Gaminatora) i nie do końca orientuję się, kogo warto czytać z mainstreamu, jeśli chodzi o gry. Gamezilla? Gry-Online?
@Prospero, Rafiks: Wnoszę żeby fotografie w g/FotoHistoria miały odpowiedni OPIS z podaniem konteksu historycznego. Tak "o" zdjęcia, to każdy może wrzucać.
Przyjechał nowojorski Żyd do Jerozolimy. Poszedł pod ścianę płaczu. Modlił się, modlił, aż tu nagle zgłodniał. Patrzy w lewo: "McRabin", patrzy w prawo: "Jewish Hat", patrzy za siebie "JewWay". Za mało koszerne - pomyślał sobie i zaczął szukać czegoś odpowiedniego.
Napotkany stary Chasyd poradził mu, żeby poszedł do najbardziej żydowskiej knajpy, jaką widział świat: do "Karty Płaczu Abramowicza". Żyd jak usłyszał tak zrobił i już po kilku chwilach znalazł się w u progu lokalu.
Wchodzi, patrzy, a tu ciemno, brudno i obskurno. Zamiast stołów stare beczki, zamiast krzeseł stare pudła, bar zrobiony ze starej sklejki i z wyjątkiem Abramowicza nikogo nie ma. Stary Żyd podchodzi do niego i się pyta:
- Co macie dobrego do jedzenia poczciwy Abramowiczu?
- A mamy "Przysmak Jerozolimski"...
- A za ile?
- Za 1000 dolarów.
- Tak drogo? A coś tańszego?
- Za 800 "Przysmak Rabina"...
- Ojojoj... A coś jeszcze tańszego?
- Za 500 mamy "Potrawkę Chasydzką"...
- Ajwaj! A co macie najtańszego?
- Kanapkę po Żydowsku za 100 baksów...
- Kanapka za 100 baksów? To z czego wy robicie tę kanapkę poczciwy Abramowiczu?
- Pokaż ukrytą treść Z czystej chciwości... Pokaż ukrytą treść Stary żyd zapłakał. Był w domu...
Wybaczcie, że zareklamuję MMK, ale ciekawy odcinek.
https://strimoid.pl/c/LkKRna/polands-watergate-scandal
W tym http://i.imgur.com/KUSR3jZ.png miejscu leci cover wałka "A Forest" grupy The Cure. Taka ciekawostka :-)
Kto chce moda w g/FilmyDokumentalne ?
Bo tu się jeden pod shisha podszywa i chce xD, a w sumie to by dobrze było komuś ogarniętemu jednak oddać
@akerro: a będziesz dodawał? I bez szitu, spamu i inej spierdoliny jaka sie nawinie i z porządnym opisem?
Zasada taka że musi być:
Tytuł filmu. Czas trwania, czy lektor, czy pl czy eng. Krótki opis i dlaczego dobre.
Ponadto unikaj Treści anglojęzycznych i nie zamieszczaj żadnych w kiepskiej jakości. I nic co by budziło kontrowersje co do prawdziwości zawartości, albo było wątpliwe.
Dasz radę?
@akerro: Coś w tym stylu. Brakuje w nagłówku języka i czasu trwania, ale w tym przypadku nie trzeba.
Dam tu bo się wpieniłam... http://www.tvn24.pl/giertych-cala-redakcja-wprost-powinna-stanac-przed-prokuratorem,442157,s.html Koleś, którego przygarnęli z litości bo brakło im większości w sejmie, koleś, który prawie rozłożył system oświaty i zarządził debilne mundurki z które zapłacili wyłącznie rodzice śmie zabierać głos i teraz poczytajcie komentarze pod wpisem...
@hefpiot: Ludzie, którzy przegrali życie mogą poczuć przez chwilę jakąkolwiek władzę. A tak w ogóle, to badania nie wykazują korelacji między mundurkami a osiągnięciami naukowymi czy bezpieczeństwem w szkołach (badania Davida Brunsmy).
That means, he says, that uniform policies don’t curb violence or behavioral problems in schools. They don’t cultivate student self-esteem and motivation. They don’t balance the social-status differences that often separate students. And they don’t improve academic achievement. (In fact, uniforms may even be associated with a small detrimental effect on achievement in reading, his research shows.)
Ludzie, którzy przegrali życie mogą poczuć przez chwilę jakąkolwiek władzę.
Nie bardzo wiem do kogo się odnosisz.
...we found that uniforms generate improvements in attendance and test scores. These results are particularly strong for girls in middle and high school. We also found evidence that suggests behavioral problems shift towards less severe infractions for both genders in middle and high school. Finally, uniforms reduce the likelihood that girls leave the district for alternative education options, potentially providing a tool for retaining students in the face of increased school choice options.
Elisabetta Gentile, Scott A. Imberman, University of Houston
Ty masz swoja badania a ja mam swoje chcesz się przerzucać?
Moje marzenia legły w gruzach. Poczytałem fora łucznicze i tak jak pamiętałem na dobry bloczkowy musiałbym wydać 1.500 złota chociaż :/
Wobec tego co wybrać, Bractwo i miecze, czy Strzelca i Wiatrówki (no i czasem z ostrej można postrzelać), z tym że do bractwa mi bliżej, bo już się kiedyś w to bawiłem i adrenalina nawet lepsza.
A muszę jakieś nowe adrenalinowe hobby znaleźć żeby nie stetryczeć i nie żyć tylko robotą. A do roweru nie mam ludzi ;_;
@akerro: U pepików bez problemu, na żula w dobrym militarnym kupisz. Ale jest problem z trzymaniem tego u nas bez zezwolenia jak sam wiesz, dlatego sam jeszcze nie nabywam. Może lepiej Colta czarnoprocha sobie kup? Fajna rzecz, ja sam mam w domu wyeksploatowanego Navy '44, co za grosze kupiłem, do obrony obejścia. Celność żadna, ale nogę/rękę urwie jakby co i spokój. A najważniejsze że bez pozwoleń. Tylko aby w suchym trzymaj, bo jak zawilgnie to psikusy płata ;D