Pomoże ktoś? Nie pamiętam tytułu tej książki lub opowiadania, a może to był film? Fabuła: do domu wraca mąż, czy chłopak, który pracował nad nową grą. Dziewczyna, która jest główną bohaterką zostaje nagle zaatakowana przez szpiegów, przed którymi musi uciekać. Motyw trochę podobny do Pamięci Absolutnej. Pod koniec okazuje się, że główna bohaterka właśnie uruchomiła tę grę.
Może ktoś kojarzy?
@zryty_beret: Chyba że są zarejestrowani jako wydawnictwo(?) bo, z tego co pamiętam, to chyba duża większość blogów powinna być tak zarejestrowana.
http://prawo.vagla.pl/node/8551
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/784929,publikacja-tresci-w-internecie-rejestracja-strony-internetowej-blog.html
Nie weim czy to wtedy obowiązuje prawo prasowe, ale już mi się nie chce szukać i czytać przepisów polskiego prawa :D
Wie ktoś jak, oraz czy w ogóle da się pozmieniać rozmiary partycji w urządzeniu? Mam np 16GB pamięci wewnętrznej z czego 10GB przeznaczone na dane, chciałbym to trochę ustawić po swojemu.
Jeżeli ktoś lubi (lub nie) gry i jakimś cudem nie zagrał w To The Moon - niech nadrobi to jak najszybciej
Tylko niech wcześniej kupi chusteczki ;_;
Jedna z najpiękniejszych gier w jakie grałem. I nie mam tu na myśli grafiki, bo o niej zapomina się podczas gry (chociaż z drugiej strony ma swój urok), ale o fantastycznie opowiadanej historii i genialnej muzyce.
I pomyśleć że to wszystko na RPGMakerze... Można? można!
W ogóle dzisiaj jakiś maraton o prywatności i internecie. Tym razem europejskie spojrzenie na szeroko rozumianą prywatność, nie tylko w sieci. Panoptykon - życie pod okiem kamer, już do obejrzenia w treściach
https://www.youtube.com/watch?v=RylxBtEM0sI&list=RDkF5HsIpH5qY&index=2
ukele techno na grzebieniu i pałeczkach do sushi. Po więcej zapraszam do g/gitara
Ktos może polecić jakiś porządny czytnik pdf w którym sobie ustawię taki kolor tła i czcionki jaki będę chciał i który nie będzie mi obracał ekranu gdy mam tę opcję wyłaczoną?
@Kuraito: ale chyba mówisz o płatnej wersji, bo w darmowej nie ma prawie żadnych ustawień (albo ja jestem jakiś ślepy)...
To już siedemdziesiąta edycja Strimoidowego Quizu Filmowego. Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie!
No więc przyszedł mi parę dni temu kompletny (wszystko, wszystko) FNV, w polskiej wersji :)
Szykuje się fajny weekend, tylko ta ładna pogoda mi wyrzuty sumienia robi, ale na szczęście zaczyna się chmurzyć ;D
Czy to nie jest aby tak, ze Wipler swoją pozycją w partii udowadnia jak słabym politykiem jest Dziambor czy Wilk?
Wipler koleś kompletnie z doskoku, z niejasną historią odnośnie bójki (nie wydaję wyroku, ale dla polityka taka sprawa nie jest czymś dobrym), który trochę się poszwendał przy wybieraniu partii (chociaż Republikanie podobno nadal istnieją).
I taki ktoś wycina całą czołówkę KNP zdobywając uznanie dużej części elektoratu partii często większe od ludzi którzy w tej partii byli od lat. Na jak nieudolnych wychodzą politycy za Korwinem skoro w tytułowaniu "następcy krula" są wyprzedzani przez nowego w partii?
@Deykun: korwin nie chce następców, ani nie chce się dzielić władzą w partii, KNP jest bardzo rozpieprzona pod tym względem, że krulem w partii jest korwin a reszta to pachołki, którym krul nie chce dać władzy, nie chce ich mianować jako zastępców, ani przyznać im mino władcy regionu X. Jak korwin wyjdzie z polityki i ta sytuacja się nie zmieni to cała partia będzie bardzo osłabiona bo nikt nie będzie się nadawał na mainstream. Wszyscy w KNP, RN i bandzie czworga to wiedzą, mam wrażenie, że Wipler najbardziej zdaje sobie z tego sprawę i będzie próbował przejąć partię po odejściu krula, albo zrobić swój odłam, dużo mniej kontrowersyjny. Dla mnie Wipler jest fajnym człowiekiem, bardzo wyróżnia się w strefie polityki, dużo się uśmiecha, żartuje czy odpowiada na PW na facebooku, jak i w postach publicznych, to samo na wykopie. Akcję po pijaku bardzo nagłośniły media, nie było nagrań, nie było wyjaśnień (ze strony policji ani Wiplera), więc każdy sobie pisał co chciał, w akcji "biją mnie Niemcy" były zajęte oficjalne stanowiska, w sprawie "choroby filipińskiej" też, dlatego nie do końca rozumiem czemu czepiają się Wiplera, jak mają dużo więcej innych "celów", domyślam się że chodzi o poglądy polityczne. Przynajmniej się wyróżnia od tych smutasów i złodziei na wiejskiej ;)