Deykun
g/Machinarium

Z rzeczy co nie lubie ze jak klikam na godzine na maku w rogu to nie pokazuje kalendarza tylko centrum powiadomień

#
sens

@Deykun: psst psst, wiesz że możesz łatwo robić swoje customowe elementy?

#
Deykun

@sens: dzięki ze moge sobie dorobić xD

#
Deykun

@sens: w ogóle do skryptów się jeszcze nie dokopałem, widzę, że walisz do nich konia, ale zapominasz ze ja nie wiem co jest normalnie w tym systemie xD

#
sens

widzę, że walisz do nich konia,

@Deykun: niee, niekoniecznie, ja se podpinam skrypty w bashu do skrótów klawiszowych innym sposobem, te bloczki mają swoje ograniczenia, ale niekiedy bywają prostsze w użyciu, jaram się o tyle o ile są lepsze niż ten zjebany AppleScript, który służył do skryptowania systemu wcześniej

dzięki ze moge sobie dorobić xD

Dzwonił do mnie Tim Cook, prosił, żebym przekazał najszczersze wyrazy współczucia i powiedział, że przeprasza za to, że przycisk nie robi tego, co chciałby Deykun.

#
Aleks

@Deykun: weź nie pisz o makach bo będę musiał kupic

#