sens
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głosówki wysyła. Dobrze że na strm nie ma głosówek

sens
g/wpisy

wpis trzy (słownie: trzy)

Deykun
g/RokNaSiłowni

Im dłużej projekt trwa, tym kolejne postępy sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Nie wiem, dlaczego. Projekt obiektywnie jest już bardzo blisko końca, nawet prace porządkowe są już zaawansowane. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu.

Sprawdziłem, że główna zrzutka projektu, która miała mi pomóc finansowo, jest już aktywna od 7,5 roku. Gdyby podzielić zebraną tam kwotę przez te 90 miesięcy, wychodzi 517 zł miesięcznie.

www.zrzutka.pl/vmpc

Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 1998 roku w ogóle nie odkrył tej funkcji. Może gdy już wszystko będzie gotowe, odczuję większą radość.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy dorzucili się do kosztów napraw mojego auta. Pozwoliło mi to pokryć większość strat, jakie poniosłem na jego zakupie.

www.zrzutka.pl/zhc2h6

Panie Bartoszu z milionem dolarów na pewno pan odczuje większą radość.

sens

@Deykun: $1kk to jest tylko 11k miesięcznie, nie wiem, czy to będzie satysfakcjonująca kwota, biorąc pod uwagę koszty utrzymania toyoty

Deykun
g/strimoidproblems

Ale jednak z tymi ! to patola tutaj, że się nie da napisać normalnie zdania bez wjebania w spoiler zdania po nim. xD

sens

@Deykun @sens mówi prawdę, a @Logika blefuje

Deykun
g/strimoidproblems

Ale jednak z tymi ! to patola tutaj, że się nie da napisać normalnie zdania bez wjebania w spoiler zdania po nim. xD

sens

@Deykun: możesz normalnie wyescapowac backslashem ! Widzisz pan?

sens
g/Przeciwkoantypolonizmowi

Jestem szmatą, zacząłem vibe codować komercyjnie

sens
g/ArtDeco

AI lmao

sens
g/JęzykoweZbrodnie

żarcik z gatunku hermetycznych

PZ-נ – codzienne realia z życia polaków

sens

@sens: swoją drogą to ten album miał mega mocne wejście

tylko raz możesz słuchać tej płyty pierwszy raz
potem będzie już tylko drugi i trzeci

co prawda dalej było typowe płaku płaku kup nasz album na CD nie ściągaj go w mp3 dzieciaku to jest nasza praca a poza tym jak to będzie brzmiało, chujowo na pewno, no weź kup xD

ale do dziś po prawie 15 latach pamiętam dobrze, gdzie byłem i jak się czułem kiedy pierwszy raz słuchałem tej garści bezcennych informacji, wryło się w pamięć nadzwyczaj dobrze

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: nom, jak nie działa, to po co psuć? xD

https://www.youtube.com/watch?v=qT-Ps5YXaTc

Deykun
g/Technika

twuj deykun z makiem po tygodniu

sens

@Deykun: twuj deykun z makiem po miesiącu

sens
g/JęzykoweZbrodnie

żarcik z gatunku hermetycznych

PZ-נ – codzienne realia z życia polaków

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: no ale tak jest kurde xD można mieć autyzm względem komputerów i jednocześnie mieć rację, pod górkę sobie robisz i jeszcze kupujesz programy bez sensu

I naucz się vima mordo, jak wy żyjecie w tym kraju

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: no mówię, kwestia przyzwyczajenia, jak masz 89 lat to trzeba było nie kupować czegoś do czego musisz się przystosować, x zamyka okno, taka konwencja, równie rozsądna jak zamykanie programu

Ale dlaczego ty tak dużo używasz myszki xd to powinna być ostateczność szczególnie że jesteś młodym dynamicznym pracownikiem branży IT a nie panią Krysią w dziekanacie, ja nie pamiętam kiedy ostatnio w ogóle klikałem tego iksa zasranego xd

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: i jeszcze masz czelność twierdzić że cmd Q jest nieintuicyjny xd q jak quit

Alt f4 i wszystko jasne xD masz syndrom Sztokholmski

ajdajzler
g/Natura

kiedys byl taki listonosz blogger cos tam sie nazywal powiedz aaaaa kojarzycie on istnieje jeszcze???

sens

@ajdajzler: nie kojarze, kojarze tylko pana edzia z kiepskich, no i niestety on już nie istnieje