sens
g/JęzykoweZbrodnie

żarcik z gatunku hermetycznych

PZ-נ – codzienne realia z życia polaków

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: no ale tak jest kurde xD można mieć autyzm względem komputerów i jednocześnie mieć rację, pod górkę sobie robisz i jeszcze kupujesz programy bez sensu

I naucz się vima mordo, jak wy żyjecie w tym kraju

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: no mówię, kwestia przyzwyczajenia, jak masz 89 lat to trzeba było nie kupować czegoś do czego musisz się przystosować, x zamyka okno, taka konwencja, równie rozsądna jak zamykanie programu

Ale dlaczego ty tak dużo używasz myszki xd to powinna być ostateczność szczególnie że jesteś młodym dynamicznym pracownikiem branży IT a nie panią Krysią w dziekanacie, ja nie pamiętam kiedy ostatnio w ogóle klikałem tego iksa zasranego xd

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: i jeszcze masz czelność twierdzić że cmd Q jest nieintuicyjny xd q jak quit

Alt f4 i wszystko jasne xD masz syndrom Sztokholmski

ajdajzler
g/Natura

kiedys byl taki listonosz blogger cos tam sie nazywal powiedz aaaaa kojarzycie on istnieje jeszcze???

sens

@ajdajzler: nie kojarze, kojarze tylko pana edzia z kiepskich, no i niestety on już nie istnieje

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: no jestem zawiedziony twoją postawą, makos to nie vim, krzywa nauki jest płaska jak naleśnik

Poza tym option shift command wcale nie jest jakimś palcołamaczem, bo cmd się znajduje pod kciukiem przypominam, i nie trzeba robić wygibasów żeby dosięgnąć ctrl jak na windowsie, polemizowałbym nawet, że ctrl shift v jest mniej wygodne do wciśnięcia

Zresztą o czym my tu mówimy, żadnych zewnętrznych programów UŻYTKOWYCH xD za osiemset złota, 2 minuty układania trzech bloczków jak w pierdolonym scratchu dla 7-latków i masz globalny skrót, co se go możesz podpiąć pod dowolne klawisze, żeby był ergonomiczny i magicznie wypluje ci to co masz w schowku plaintextem, w tym przypadku nazwę pliku, który miałem w clipboardzie:

https://i.imgur.com/5Ao6gHd.jpeg

na moje to ty jesteś zwyczajnie uprzedzony, to po prostu se zainstaluj gentoo xD

niby śmieszki heheszki, że ooo taki intuicyjny makos, że EKOSYSTEM heheheh, a się jednak okazuje, że coś w tym jest, skoro z marszu pierwszy raz użyłem aplikacji do robienia skrótów i rozwiązałem ten twój palący problem xDDDD

a windowsiarz musi czekać, aż mu rzucą rarytasy z baltony raz na ruski update XDDD

Pokaż ukrytą treśćProblem klawiszy funkcyjnych można na luzie obejść w podobny sposób, przełączając sobie je na zwykłe F1-F12, bindując je z powrotem na multimedialne w apce Shortcuts, z tym że tego Play pause modyfikując pod siebie (chociaż u mnie to mi nie odpala Apple music tylko steruje youtubem w przeglądarce), a zwyczajne F1-F12 podpiąć pod chociażby nie wiem escape zamiast fn

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@sens: a swoją drogą na windowsie jaki jest skrót do tej czynności?

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: jak ty nawet z cmd Q nie korzystasz xd to co narzekasz, prawy przycisk myszy i bzikaj xdxd

Deykun
g/Apple

52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD

sens

@Deykun: widzę że kolega żyje jeszcze w czasach kiedy jeden wątek w dosie żarł wszystkie zasoby xD

Zapłaciłeś 52 zł za coś co robi to samo co cmd+Q, tylko że wolniej, bo musisz jeszcze podjechać kursorem i kliknąć? W dupie się przewraca od tego dobrobytu, idę to rozchodzić

Deykun
g/Machinarium

Dźwięk odpalania systemu domyślnie włączony i grający nawet jak są podpięte słuchawki xD

sens

@Deykun: o.o

Deykun
g/Machinarium

Dźwięk odpalania systemu domyślnie włączony i grający nawet jak są podpięte słuchawki xD

sens

@Deykun: ile razy na kwartał odpalasz system od zera?

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

sens

@Deykun: + proszę zainstalować sobie przymusowo skhd i nieprzymusowo yabai

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

sens

@Deykun: chcesz to ci dam skrypt do resetowania triala BetterDisplay xDd

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

sens

@Deykun: o to ja naewt nie wiedziałem, po prostu mam ustawione (w menu podczas cmd+shift+5, ustawienie propaguje się na 4), żeby mi automatycznie wsadzał do schowka

sens
g/Życie

מי שיש לו פי הטבעת, מחרבן. אלו העובדות.

sens

@Logika: Vidím, že ste sa pekne predstavili, pred nami Arabmi tu v tejto chvíli, pred miliónmi Arabov.