sens
g/DziwnyJestTenSwiat

Nie mam kiedy odpisywać na korespondencję. Pisze do mnie Rossman, PizzaHut. Może odmiana losu wreszcie jakaś... bo przecież tu to rozpacz. Mogę se wybrać najtańsze złoto i brylanty w Warszawie. To będzie twój złoty rok... czy jest ktoś niżej ode mnie na tym bożym świecie?

ehhh, rel, tylko dziś to jest 150 powiadomień w telefonie i każde tak samo bezużyteczne

Deykun
g/Machinarium

Z rzeczy co nie lubie ze jak klikam na godzine na maku w rogu to nie pokazuje kalendarza tylko centrum powiadomień

sens

widzę, że walisz do nich konia,

@Deykun: niee, niekoniecznie, ja se podpinam skrypty w bashu do skrótów klawiszowych innym sposobem, te bloczki mają swoje ograniczenia, ale niekiedy bywają prostsze w użyciu, jaram się o tyle o ile są lepsze niż ten zjebany AppleScript, który służył do skryptowania systemu wcześniej

dzięki ze moge sobie dorobić xD

Dzwonił do mnie Tim Cook, prosił, żebym przekazał najszczersze wyrazy współczucia i powiedział, że przeprasza za to, że przycisk nie robi tego, co chciałby Deykun.

Deykun
g/Fakty

Euro to dobrze zbalansowana waluta. 🤔

Jak dzieci bym uczył liczyć to Cola kosztuje 2, truskawki 2, woda 0.5. Basia kupiła dwie butelki koli, truskawki i 3 wody ile zapłaciła? Zadanie dla pierwszoklasisty spoko. Miesięcznie ktoś wydaje 1800.

A takie dziecko na Węgrzech, Cola kosztuje 500, Truskawki też, woda 150. A miesięcznie ktoś wydaje na życie 500000. Kto to wymyślał?

W sumie złotówka nie jest zła kola kosztuje 8, truskawki 9, woda 1.5. Na życie ktoś wydaje 3500. Ale złotówka traci sens przy groszach. 10 groszy? Co za to można kupić. Nawet na kaucje na plastikową butelkę nie wystarczy. 10 euro centów nadal śmieszne, ale ma jakąś siłę nabywczą.

sens

@Deykun: czemu? Ja jestem biedakiem, to ty sobie kupujesz komputer za 50k xDD

Deykun
g/Machinarium

Z rzeczy co nie lubie ze jak klikam na godzine na maku w rogu to nie pokazuje kalendarza tylko centrum powiadomień

sens

@Deykun: psst psst, wiesz że możesz łatwo robić swoje customowe elementy?

Deykun
g/Fakty

Euro to dobrze zbalansowana waluta. 🤔

Jak dzieci bym uczył liczyć to Cola kosztuje 2, truskawki 2, woda 0.5. Basia kupiła dwie butelki koli, truskawki i 3 wody ile zapłaciła? Zadanie dla pierwszoklasisty spoko. Miesięcznie ktoś wydaje 1800.

A takie dziecko na Węgrzech, Cola kosztuje 500, Truskawki też, woda 150. A miesięcznie ktoś wydaje na życie 500000. Kto to wymyślał?

W sumie złotówka nie jest zła kola kosztuje 8, truskawki 9, woda 1.5. Na życie ktoś wydaje 3500. Ale złotówka traci sens przy groszach. 10 groszy? Co za to można kupić. Nawet na kaucje na plastikową butelkę nie wystarczy. 10 euro centów nadal śmieszne, ale ma jakąś siłę nabywczą.

sens

@Deykun: nie wiem kurwa, u mnie w głowie chleb kosztuje 2-3 zł, kola 4, piwo 3,50, nutella 8, a litr soku pomarańczowego 3-5

po tym jebnięciu inflacyjnym muszę się skupić, żeby dostosować swoje oczekiwania do rzeczywistości

kiedyś za 20 groszy mogłeś kupić bułkę, gumę, lizaka

sens
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głosówki wysyła. Dobrze że na strm nie ma głosówek

sens
g/wpisy

wpis trzy (słownie: trzy)

Deykun
g/RokNaSiłowni

Im dłużej projekt trwa, tym kolejne postępy sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Nie wiem, dlaczego. Projekt obiektywnie jest już bardzo blisko końca, nawet prace porządkowe są już zaawansowane. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu.

Sprawdziłem, że główna zrzutka projektu, która miała mi pomóc finansowo, jest już aktywna od 7,5 roku. Gdyby podzielić zebraną tam kwotę przez te 90 miesięcy, wychodzi 517 zł miesięcznie.

www.zrzutka.pl/vmpc

Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 1998 roku w ogóle nie odkrył tej funkcji. Może gdy już wszystko będzie gotowe, odczuję większą radość.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy dorzucili się do kosztów napraw mojego auta. Pozwoliło mi to pokryć większość strat, jakie poniosłem na jego zakupie.

www.zrzutka.pl/zhc2h6

Panie Bartoszu z milionem dolarów na pewno pan odczuje większą radość.

sens

@Deykun: $1kk to jest tylko 11k miesięcznie, nie wiem, czy to będzie satysfakcjonująca kwota, biorąc pod uwagę koszty utrzymania toyoty

Deykun
g/strimoidproblems

Ale jednak z tymi ! to patola tutaj, że się nie da napisać normalnie zdania bez wjebania w spoiler zdania po nim. xD

sens

@Deykun @sens mówi prawdę, a @Logika blefuje

Deykun
g/strimoidproblems

Ale jednak z tymi ! to patola tutaj, że się nie da napisać normalnie zdania bez wjebania w spoiler zdania po nim. xD

sens

@Deykun: możesz normalnie wyescapowac backslashem ! Widzisz pan?

sens
g/Przeciwkoantypolonizmowi

Jestem szmatą, zacząłem vibe codować komercyjnie

sens
g/ArtDeco

AI lmao

sens
g/JęzykoweZbrodnie

żarcik z gatunku hermetycznych

PZ-נ – codzienne realia z życia polaków

sens

@sens: swoją drogą to ten album miał mega mocne wejście

tylko raz możesz słuchać tej płyty pierwszy raz
potem będzie już tylko drugi i trzeci

co prawda dalej było typowe płaku płaku kup nasz album na CD nie ściągaj go w mp3 dzieciaku to jest nasza praca a poza tym jak to będzie brzmiało, chujowo na pewno, no weź kup xD

ale do dziś po prawie 15 latach pamiętam dobrze, gdzie byłem i jak się czułem kiedy pierwszy raz słuchałem tej garści bezcennych informacji, wryło się w pamięć nadzwyczaj dobrze

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

sens

@Deykun: nom, jak nie działa, to po co psuć? xD

https://www.youtube.com/watch?v=qT-Ps5YXaTc

Deykun
g/Technika

twuj deykun z makiem po tygodniu

sens

@Deykun: twuj deykun z makiem po miesiącu