█▬█ █ ▀█▀
Dzisiaj/jutro wychodzi nowy styl! Administrator Strimoida potwierdza!
https://i.imgur.com/LSSZpg6.png
#potwierdzoneinfo
https://i.imgur.com/7drHiqr.gif
Piekarnia, obok której codziennie przechodzę jest okrutna. Nie dość, że pieką na miejscu i pachnie to jeszcze mają dobre ceny, więc wchodzę, kupuję i żrę. ;__;
@Runcheinigal: Nie rozumiem fenomenu tego zespołu. W większości piosenek, które słyszałem, drażni mnie u nich nawet samo nastrojenie gitar.
Pokaż ukrytą treśćChociaż to co dałeś jest całkiem całkiem. :3Chyba muszę wgrać jakiegoś antywira, bo od pary dni mimo posiadania Addblocka, na dole niektórych stron, wyświetla mi się ramka z różnym spamem i muszą ja zamykać ręcznie :(
Poleci ktoś jakiegoś dobrego antywira?
@Runcheinigal: Ten co podałem to nie jest antywirus, który chodzi cały czas. To jest antywirus, który włączasz, skanujesz co potrzeba i wyłączasz. Moim zdaniem jest to na jeden z najlepszych dostępnych skanerów.
Ochrona w czasie rzeczywistym jest płatna. Jak ktoś do mnie przyjdzie i narzeka, że ma syf, to skanuję tym nawet jeśli ten ktoś ma już zainstalowane co innego. Bardzo polecam.