Jezus nie został bogiem. Zawiłości dogmatu o trójcy wymagają lat ciężkich studiów teologicznych by to zrozumieć. I stracić wiarę.
nie interesują mnie jezusy, szczytem bezczelności jest umieszczanie tego bezwartościowego niczego w g/Nauka
Też mam zaproszenia jakby się jakimś sposobem znalazło tu tylu użytkowników OSX. Sam czekam na wersję linuxową.
Aż strach co z niego wyrośnie za 4lata!!