@Aleks: jest opcja składania, futerał w zestawie oraz gąbkowanie kabłąka, więc znać postaranie, ale wyglądają pedalsko.
Góra 300 zł bym dał.
a wicie Towarzysze że w młodzieżowy nomenklaturze, tak zwanej "e-nowomowy", skrótowiec: "OP"- to skrót od" Osoba Postująca?
Teczka została założona.
Proszę o jak najpilniejszą współpracę.
Resort będzie zobowiązany.
Wyrażając wdzięczność w imieniu Partii oczywiście.
@Aleks: Ofc. Jakoś mnie to nie dziwi, ani nie zaskakuje, co Wy tam sobie robicie nawzajem po godzinach pracy w służbie Serwisu, Narodu i Partii mnie nie obchodzi, aczkolwiek porzucenie Kościoła, które jest logicznym wnioskiem Twojej wypowiedzi, wymaga uwagi, odpowiedniej uwagiPokaż ukrytą treść Gdyż zakrawa to na HErezję!! I porzucenie jedynej prawdziwej WIARY!!! O_O https://www.youtube.com/watch?v=cZc6cr6G2E4&t=9s Aleks idziemy po Ciebie! xD
Dobrze że mnie te nie śmieszne dżołki z okazji prima aprilis ominęły.
Najgorzej jest jak ludzie sie silą na oryginalność i trzeba udawać że się nabrało na to,.. żenada,..festiwal żenady, jakbym nie miał tego w życiu i w necie cały rok.
https://www.youtube.com/watch?v=meYAUwe2j0w
@Runchen: https://strm.pl/c/BWMZ6Gr5/07-zglos-sie-piosenka
Tak trudno znaleźć w gąszczu nowych treści
Po powrocie z Warszawki kupiłem se słuchawki.
Pojebałem paczkomaty i jutro będę jechał 130 km żeby je odebrać XD
@Aleks: u mnie w pgrze to już dawno słuchawek nosić nie moda bo obciach i każdy wsiok, co dopiero wrócił z Wawki to wie
byłem wczoraj w warszawie
w dzielnicy chyba woli
ciągle chodziłem w obawie
że mi ktoś wpierdoli
@sens oto relacja
kurwa, przenoszą nas (programizduw) z powrotem do drugiego pokoju w biurze, a ten tu dają jakimś kurwa cwelom humanistycznym po gównostudiach typu kulturojebnictwo stosowan
ja wywalczyłem sobie najzajebistszą miejscówę w ccałej firmie po zwolnionym ziomku, w samym rogu czarnej dupy, gdzie nikt mnie nie widział i kurwa wszystko na nic, wracam tam, gdzie kurwa za mną drzwi i tłum ludzi chodzących w te i we wte drzwiami trzaskających rozmowy prowadzących przez ramię zaglądających
dobrze, że w biurze to max dwa dni w tygodniu jestem ehhhhhhhhh
no i z jednej skrajności w drugą xD przespałem tak z ponad połowę czasu przez ostatnich parę dni, nie pracowałem nic a nic, a teraz nie przespałem nocy i pracowałem dużo i teraz nie idę spać tylko idę dalej pracować dużo, tylko się przejadę do biura, żeby nie usnąć (tam kawę® robi automat, nie trzeba się z kafetierą pierdolić ani się prosić)
@sens: aj kurwa zalinkowaałem jakiegoś gimusa bei gibusa zamiast raw footage, ale i tak nikogo to nie obchodzi