Aleks
g/StrimoidowaGrupaAOE3DE

88 latek stracił orientację. Był hetero teraz sam nie wie :(

#
Show remaining entries (1 reply)
spam_only

@Aleks: W lesie łatwo się zgubić, to fakt.

#
Pherun

@Aleks: kto widzi Jarosława - UV
https://i.imgur.com/ZPk9MXV.png
sory za offtop xd
kocham go

#
Aleks
g/audio

Byłem dziś po słuchaweczki
Kocham je

#
Show remaining entries (8 replies)
Runchen

@Aleks: jest opcja składania, futerał w zestawie oraz gąbkowanie kabłąka, więc znać postaranie, ale wyglądają pedalsko.
Góra 300 zł bym dał.

#
kakabix

@Aleks: @duxet: fajne słuchawki, kupiłem sobie też w końcu. Dzięki za opinie

#
Pherun
g/Historia

cóż za ironia losu

#
spam_only

@Pherun: Cóż za los żelaza.

#
Aleks
g/Biologia

Dajcie chłopakowi ten nowy strimoid

#
spam_only

@Aleks: Nein!

#
Pherun
g/pyongyang

gdzie ten nowy strimoid?

#
Show remaining entries (3 replies)
Pherun

@sens: a co gazet nie czytasz

#
spam_only

@Pherun: nie wiem ale sie domyslam

#
Runchen
g/SztucznaInteligencja

a wicie Towarzysze że w młodzieżowy nomenklaturze, tak zwanej "e-nowomowy", skrótowiec: "OP"- to skrót od" Osoba Postująca?
Teczka została założona.
Proszę o jak najpilniejszą współpracę.
Resort będzie zobowiązany.
Wyrażając wdzięczność w imieniu Partii oczywiście.

#
Show remaining entries (7 replies)
Runchen

@sens: myślałem że: Zastrzeżony Znaczek, ale ok ta wykładnia też mi leży

#
Runchen

@Aleks: Ofc. Jakoś mnie to nie dziwi, ani nie zaskakuje, co Wy tam sobie robicie nawzajem po godzinach pracy w służbie Serwisu, Narodu i Partii mnie nie obchodzi, aczkolwiek porzucenie Kościoła, które jest logicznym wnioskiem Twojej wypowiedzi, wymaga uwagi, odpowiedniej uwagiPokaż ukrytą treść Gdyż zakrawa to na HErezję!! I porzucenie jedynej prawdziwej WIARY!!! O_O https://www.youtube.com/watch?v=cZc6cr6G2E4&t=9s Aleks idziemy po Ciebie! xD

#
Runchen
g/Oswiadczenie

Dobrze że mnie te nie śmieszne dżołki z okazji prima aprilis ominęły.
Najgorzej jest jak ludzie sie silą na oryginalność i trzeba udawać że się nabrało na to,.. żenada,..festiwal żenady, jakbym nie miał tego w życiu i w necie cały rok.
https://www.youtube.com/watch?v=meYAUwe2j0w

#
Show remaining entries (2 replies)
Aleks

@Runchen: https://strm.pl/c/BWMZ6Gr5/07-zglos-sie-piosenka
Tak trudno znaleźć w gąszczu nowych treści

#
Runchen

@Aleks: mam nadzieję że mój komentarz się przebije i dotrze do OPa, hje, hje xD

#
Aleks
g/audio

Po powrocie z Warszawki kupiłem se słuchawki.
Pojebałem paczkomaty i jutro będę jechał 130 km żeby je odebrać XD

#
Show remaining entries (1 reply)
Aleks

@Runchen: nie stać cię na takie słuchawki biedaku z pgru

#
Runchen

@Aleks: u mnie w pgrze to już dawno słuchawek nosić nie moda bo obciach i każdy wsiok, co dopiero wrócił z Wawki to wie

#
sens
g/żarty

hue hue hue pryma abryliz uwwarzaj bo sie ppomylirz \dd;d;d;d;d;;d

#
Aleks
g/webdev

W wizji zobaczyłem
uzębioną pizdę
wezwać trzeba było
księdza egzorcystę

#
spam_only
g/xonotic

Jutro bedzie nowy strimoid

Pokaż ukrytą treśćhahaha haha ha, wyborny zart milordzie

#
Aleks
g/Relax

byłem wczoraj w warszawie
w dzielnicy chyba woli
ciągle chodziłem w obawie
że mi ktoś wpierdoli
@sens oto relacja

#
kakabix

@Aleks: gdy ujrzeli Aleksa-dzika nie bota
Na wpierdol minęła dresom Ochota

#
Runchen

@kakabix: Dziki dzik, dzikowi dzikiem
Gdy dzik dzika spotka to nie jest dla dzika, dzika plotka

#
Logika
g/żarty

nie słuchaj tego co ja mówię

#
Aleks
g/Koty

Jestem w ciąży

#
Show remaining entries (3 replies)
kakabix

@Aleks: wychowaj jak moje

#
Runchen

@Aleks: to prawda, byłem kierownicą w tym ambulansie

#
Pherun
g/Zdrowie

im not rly pherun
Pokaż ukrytą treść hihihi

#
sens
g/smutłem

kurwa, przenoszą nas (programizduw) z powrotem do drugiego pokoju w biurze, a ten tu dają jakimś kurwa cwelom humanistycznym po gównostudiach typu kulturojebnictwo stosowan

ja wywalczyłem sobie najzajebistszą miejscówę w ccałej firmie po zwolnionym ziomku, w samym rogu czarnej dupy, gdzie nikt mnie nie widział i kurwa wszystko na nic, wracam tam, gdzie kurwa za mną drzwi i tłum ludzi chodzących w te i we wte drzwiami trzaskających rozmowy prowadzących przez ramię zaglądających

dobrze, że w biurze to max dwa dni w tygodniu jestem ehhhhhhhhh

#
Show remaining entries (2 replies)
Aleks

@sens: sam żeś jest cipa

#
Runchen

@sens: WALCZPokaż ukrytą treść Zwróć na to uwagę na następnym meetingu czy coś xD

#
sens
g/sennik

no i z jednej skrajności w drugą xD przespałem tak z ponad połowę czasu przez ostatnich parę dni, nie pracowałem nic a nic, a teraz nie przespałem nocy i pracowałem dużo i teraz nie idę spać tylko idę dalej pracować dużo, tylko się przejadę do biura, żeby nie usnąć (tam kawę® robi automat, nie trzeba się z kafetierą pierdolić ani się prosić)

#
Show remaining entries (2 replies)
sens

@sens: aj kurwa zalinkowaałem jakiegoś gimusa bei gibusa zamiast raw footage, ale i tak nikogo to nie obchodzi

#
Pherun

@sens: https://i.imgur.com/3CFb2bq.png

#
Pherun
g/GryLinuxowe

pozdrawiam wszystkich co mają czerwień na głowie

#
duxet

@Pherun: a podczerwień?

#
Pherun
g/demosceny

wszędzie widzę batmana co to może być doktorki

#
kakabix

@Pherun: batmania

#
kakabix
g/Polskie_krajobrazy

O kurde mam ofertę co robi mi podwyżkę prawie 100 procent xd chyba to zrobie

#
Show remaining entries (1 reply)
kakabix

@sens: to są normalne dzieje

#
Aleks

kungratulejszyns

#
Aleks
g/Debian

Jutra jadę do Warszawy

#
Show remaining entries (2 replies)
sens

@Aleks: napić się kawy i zjeść pitce z sokiem malinowym super odlotowym

#
duxet

@Aleks: czekamy na relacje

#
sens
g/AvantgardeMetal

Kolejna dniówka zaliczona bez zrobienia absolutnie niczego

#
Show remaining entries (2 replies)
sens

@Pherun: przekaż masterczułkom, że czekam pod depo w thais

#
kakabix

@sens: https://i.pinimg.com/originals/89/f4/f4/89f4f49ab6b8a47ee7f52cb49b18421e.png

#
Pherun
g/MuzykaRuncheinigala

sweet strm is made of this

#
Show remaining entries (2 replies)
spam_only

@Pherun: I travel the strims and the seven clones

#
Pherun

https://thumbs.gfycat.com/GroundedMiniatureIrishredandwhitesetter-max-1mb.gif

#
kakabix
g/KolejowyRównik

Kolejna rozmowa kwali za mną, pogoniłem headhuntera żeby dał znać co z inną, lecimy

#
Logika
g/Wiedzmin

ehhh
wiecie jak ciężko dziś znaleźć pracę w niszowej branży?

#
Show remaining entries (1 reply)
Logika

@ajdajzler: nie pogrążaj mię bardziej

#
kakabix

@Logika: wszyscy mówią znajdź niszę to będzie pracą, bo specjalistów jest mało, ale jak przyjdzie co do czego, to okazuje się że jest tez mało stanowisk

#