@Logika: to chyba przez ludzi ze studiów xd jak ja widzę ile tam jest bullshitu to mi się wszystkiego odechciewa...
ogólnie to chyba to codzienne odświeżanie discordów (bo to jedyna opcja kontaktu z ludzmi ze studiow, pracy, kola naukowego, roznych innych srodowisk) tak zajebiście lasuje mózg ; jak się pandemia skończy to wypeirdalam te apke i nie instalje jej ponownie do kolejnej pandemii
Przespałem cały piątek, całą sobotę, całą niedzielę i dzisiaj spałem do 12. Do tego miałem sranie i ogólnie się czuję tak nie za dobrze i psychicznie i fizycznie. Ale już trochę lepiej, przynajmniej jestem dziś już w stanie pracować na niskich obrotach
Nastanie czas że nowym bogiem, stanie się AI, chwalmy przyszłość!
Wbrew pozorom może być niezła, albo przynajmniej znośna.
https://www.youtube.com/watch?v=Bd2LThO0PcQ
Zawsze uważałem się za człowieka środka i umiaru, wobec czego w zaistniałej sytuacji politycznej, proponuję Swoja kandydaturę na stanowisko Moderatora Politycznego Serwisu. Będziemy gotowi na wszystko wtedy, oraz czyści w spojrzeniu Partii!
także tego,..
Runchen gwarantem bezpieczeństwa, progresującego dobrobytu!
Runchen gwarantem pokoju na Strimoidzie!
Reddit nam zazdrości!
Niech żyje Narodowy Socjalizm!
https://i.pinimg.com/originals/17/5f/ea/175fea359ccb1bca708ad0d852a56734.jpg
Towarzysze Koledzy, dzisiaj patrząc na tykający zegar historii, mogę z dumą powiedzieć!
Że perły przyszłości rzucone w błoto i marazm oraz rozpad naszej starożytnej kultury, nie padły tylko między wieprze, ale między ludzi odpowiedzialnych, świadomych swojej historycznej roli i gotowych przyjąć zobowiązania Liderów nowego jutra, nowej przyszłości i Nowego Świata!
Mogę zatem z pełną świadomością, ważności podejmowanej funkcji, wezwać WasPokaż ukrytą treść Synów tej Ziemi to podjęcia tego jakże trudnego ale i ważnego zadania, poprowadzenia reszty Naszego Narodu, Społeczeństwa, oraz całej Ludzkości!
Ku pokojowi, oświeceniu, wiekowi rozumu i rozssądku, lepszemu jutru i ku przyszłości!!!
https://www.youtube.com/watch?v=9CCUyBkSKhA
xD
Ecie, pecie, kiziu, miziu, strimsiaczki, dupaczki, a teraz sobie programuję, a teraz sram,,... KURWA!~!
Kiedy zamilkła ta Surma co do boju wzywa?
Gdzie jest ten pazur, zadziorność i walka co trwały?
Gdzie są Sztandary Poglądów, Idei, wznoszone tak dumnie?
Gdzie Wpisy i Treści, bronione multikontami?
Dokąd odszedł ten ogień i siła?
Gdy Strim płynął czerwienią downvotów?
Gdzie te wpisy, gdzie Treści, Bohaterowie?
Teraz nic tylko, strzaskane dupska,
Pobita psychika, ploteczki i wrzuty
Dawnych Herosów czasem złamanych
czy to jest mocno gejowe, jakbym zamiast kal.50 wybrał 45, albo zamiast 44, 36?
Niby większy kaliber, większy fun, ale z kolei przy mniejszym większa celność i mniejsze koszty eksploatacji,..
ktoś za mną łazi i dokleja do moich wpisów naklejkę "to jest głupie i nieśmieszne"
jakby dać ludziom magie to by się wzajemnie w gówna pozamieniali
@Pherun @Aleks: Przepraszam że byłem wredny, ale zawsze jak jestem chory staję się zgryźliwy.
https://i.imgur.com/us8bzwT.mp4
Z tym statkiem w kanale to ja nie wiem jak oni mogą się tyle czasu z tym jebać.
Ja bym to za 19 milionów DOLARÓW ogarnął w 3 dni max.
Dzień 1:
Kupuję kilkanaście starych autobusów. Kierowców u nas wiela więc nie będzie problemu żebey kogoś zatrudnić. Płacę 50 zł za godzinę, wliczając GODZINY NOCNE GDY ŚPIĄ. Spanie w autobusie albo gdzie se tam chcą, ja mam to w piździe. Dodatkowo ogarniam swoją ekipę ludzi wtajemniczonych. Wszyscy ładujemy się w samoloty i lądujemy w tym kraju gdzie się zapchało.
Dzień 2:
Do każdego autobusu pakuję jednego ze swoich ludzi. Autobusy jeżdżą po okolicznych wsiach i "zatrudniają" żuli spod sklepów, a także małomiasteczkowych patusów. Dzięki sporemu budżetowi możemy zaoferować dobrą pensję więc każdy się zgadza. Wszystko oczywiście na CZARNO.
W międzyczasie ja ogarniam narzędzia w okolicznych sklepach
Dzień 3:
z samego rańca wszystkim daję szpadle taczki itd. Zapierdalają do późnych godzin nocnych kopiąc rów dokładnie jak na dołączonym obrazku
https://i.imgur.com/JpZf1y0.png
Po zakończeniu i zainkasowaniu kwoty 19 milionów DOLARÓW wsiadam w samolot i spierdalam jak najszybciej SAM zostawiając tam całą patologiczną ekipę bez kasy. "swoich" ludzi zostawiam razem z nimi żeby mieli kogo wsadzić za kratki za ten szwindel
Dnia kolejnego delektuję się już luksusami życia bogatego człowieka mając na koncie 19 milionów DOLARÓW za uratowanie światowej gospodarki
@Aleks: Janusz Aleks na burmistrza. A na burmistrza, na prezesa Narodowego Czempiona pod nazwa Koparex-Pol im. Jana Pawla 2
Czarnoprocha chcę znowu kupić, znaczy następnego, ale już normalnego, normalnie i tak się wacham między Remingtonem 1858 a Hawkenem, ofc teraz to dla hobby. Remingtona w sumie miałem,.. strasznie rękę parzy i okopca :-(
@Pherun: Beacouse You are the weaknes, and I am the mesenger of Nothing!
https://www.youtube.com/watch?v=dOwYdY7c1KI
dostałem zadanie ustawienia transmisji mszy na wielkanoc w mojej parafii xd rok temu tez robilem takie transmisje xd
@Logika: moj stary regularnie odpierdala jakies maniany ale mam w nim dyplomatycznie dobre stosunki xd
@ajdajzler: Szanuj Ojca (o ile to nie skończony patol ofc) póki jest, bo nie będzie żył wiecznie i jeszcze zatęsknisz i pożałujesz że z nim bardziej nie pogadałeś i nie doceniłeś.
@Pherun: Człowiek wysokiej półki treściowej, strimowicz, filantrop, entuzjasta, prawdopodobnie socjopata, często mi go brakuje jak popatrzę na to czym stał się Strm
@spam_only: Każdy wpis powoduje poruszenie. Myślę, że spadek ruchu w takim przypadku będzie nieliniowy.
@Aleks: Pewnie do jakiejś dzifki jedzie.
Kolegów i Serwis olewa!
Taki to społecznik, jak przychodzi co do czego!
Panowie serio, obczajcie typa, dobrze pisze, szczery, nie powiązany, nie sponsorowany, kurczę aż serce mi sie łamie, przecież trzeba wspierać takich ludzi, no a poza tym fajnie pisze i taki swój chłopak.
https://www.krancowo-postapokaliptycznaopowiescinternetowa.com/post/opis-prawa-trzech-oraz-moje-osobiste-podzi%C4%99kowania
Ja tam widzę ogromny potencjał, tylko trzeba mu zasięgi zwiększyć, niech też coś chłop ma z tego że za frajer się twórczością i takim Uniwersum podzielił.