Runchen
g/OcieplanieWizerunku

Zoba co mi wyskoczylo jak wpisałem w yt sexy shooting:
https://www.youtube.com/watch?v=8oHP0zNkWvw
Naprawde chyba musze się zastanowić nad moimi wyszukiwaniami i pornolami i wgl,.. xD

Chciałem tylko popatrzeć na seksowne dziewczyny strzelające z broni palnej,. YT, why? ;_
When this it happend?
XDD

#
ajdajzler
g/networking

dodajmy jeszcze pare treści i zacznijmy się promować gdzies kurde, imo warto by było jakby nas wiecej bylo denerwuje mnie to ze tak malo osob jest :{

#
Show remaining entries (3 replies)
Runchen

@ajdajzler: lubię ten brak atencji gdy tak sławna i znamienita osoba jak ja się pojawia.
Będzie więcej osób to zaraz zlecą sie psychofani.

#
Runchen

@ajdajzler: to jest temat który wraca zawsze, co jakiś czas, gdy tylko ktoś się zanadto podnieci i czuje potrzebę szerszej atencji oraz fejmu i uznania dla miejsca które pomaga tworzyć.
Każdy już z tego wyrósł.
Dorośnij.
Poza tym temat wałkowany wielokrotnie, polecam użyć opcji wyszukaj,.. a nie, czekaj xD

#
Runchen
g/Ksiazki

Chłopy, czytajta, bo zajebiste postapo, serio, a ja tego sporo pochłaniam, więc mam jakby pewien wyrobiony smak i doświadczenie, a to jest jedno z lepszych postapo ostatnio o ile nie najlepsze, jakie czytałem.
Jest wszystko, jest Zona, jest surwiwal, jest walka, jest miłość, jest drama, są potwory i łamanie praw fizyki, moralności i sprawdzanie granic między dobrem a złem- piękna i bardzo perspektywiczna wizja. Bardzo polecam.
https://www.krancowo-postapokaliptycznaopowiescinternetowa.com/

#
Pherun

@Runchen: Jarosław Jarosław!

#
Runchen

@Pherun: ech jeszcze z 3 lata temu to może, ale teraz to tylko jak zawsze:
jebać Pheruna i
!***** ***

#
ajdajzler
g/Drzewa

dodalem kolejne 3 tresci zamiast sie uczyc

#
Show remaining entries (1 reply)
Aleks

@ajdajzler: dodałem nawet powiązane

#
Runchen

@ajdajzler: z tymi wycinkami to nawet dobre znalezisko, choć osobiście wolałbym coś konkretnego, jakąś muzykę, albo śmieszny obrazek

#
ajdajzler
g/MuzykaRuncheinigala

kuuuurwa jak mi sie nie chce robic nic na te studia zajebane naprawde zastanawiam sie czy jest sens sie tak męczyć :|

#
Show remaining entries (1 reply)
ajdajzler

@Aleks: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#
Runchen

@ajdajzler: ofc że nie, u mnie na utrzymaniu ruchu dalej dla Ciebie etat trzymam, porobisz z rok dwa, zrobimy Ci uprawnienia to za 3-4 lata kto wie może i nawet Brygadzistą zostaniesz :-)

#
duxet
g/Ogłoszenia

edycja odpowiedzi na komentarze i wpisy została naprawiona

#
Show remaining entries (3 replies)
Pherun

@duxet: https://www.youtube.com/watch?v=hFDcoX7s6rE

#
duxet

@Pherun: teraz już działa zapisywanie wpisów \o/

#
ajdajzler
g/Steam

ale sie dzisiaj wkurwilem na studiach ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie dosc ze typirz się uparł i tryzkurwakrotnie odrzucił moje zgloszenie sie z zadaniem domowym (przez ost 3 tyg) to jeszcze pojeablem se terminy i ne zglosilem sie z koljenym zadaniem na czas, wzbudzając odraze i śmiech moich współstudentów ( ͡° ʖ̯ ͡°) wkurwilem sie mocno jebac te bude a facetka to chuj

#
Show remaining entries (1 reply)
ajdajzler

@sens: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#
Runchen

@ajdajzler: dobrze, dobrze :)))
https://www.youtube.com/watch?v=MnQ_mp9TzZY

#
sens
g/liczeDniDoWhoopsa

Pamiętacie wojmana tego obrzydliwego kłamcę? Tomek Kania, ty robakowska szujo .......... jeszcze cie znajdziemy wiem ze to czytasz

#
Show remaining entries (18 replies)
Aleks

@sens: przeciez my mu chcielismy oplacic serwer

#
sens

@Aleks: ja nie chciałem

#
Pherun
g/Wiedzmin

ja wciąż wierze że strimoid w końcu pokona wykpo w liczbie użytkowników

#
sens

@Pherun: wykpo to może i pokona

#
Pherun

@sens: ( ಠ ͜ʖಠ)

#
sens
g/Islam

Dałem dziś jałmużnę 10 zł poparzonemu typowi co zbierał na operację plastyczna . ogólnie jedno co mi się podoba w islamie to przymus dawania jałmużny.

#
Show remaining entries (7 replies)
kakabix

@sens: o panie, skąd tyle gotówki przy sobie

#
sens

@kakabix: a zbieram, bo czasem ktoś mi coś w gotówce daje np. na zakupy, żebym przy okazji jakieś pomidory kupił czy coś a ja płacę kartą i mi zostają drobne i siedzą w kieszeni i ich nie używam, to grosz do grosza i 10 zł miałem

#
Aleks
g/YetiOGrach_blog

Pozdro z 2021

#
Show remaining entries (2 replies)
duxet

@Aleks: to już tyle lat

#
Pherun

@kakabix: ahh pamiętam to z wpisokomentarzy

#
Pherun
g/Pherun

dostajesz francuskie ostrzeżenie od dziewczyny
powód?
nadużywanie szeptu
piękny lot na kwiaty
za ogólną wizje i szal na twoich piersiach
tak znam te pary i ich poziom czaru podobnie jak ty

#
Pherun
g/Wszystko

7/10

#
Pherun
g/infografiki

a kto?? trzy czwarte ludzkości

#
Pherun

spodziewam się kulki w łeb

#
sens
g/sens

łe, w końcu postawiłem tego bota jak człowiek na nginxie, jeszcze to opakowałem wszystko w dokera jak przystałło na wannabe devopsa i śmiga jak marzenie, nie musiałem jednak tego pchać za cloudflare'a bo wystarczy self-signed certificate, czuję swąd piniążków

#
Show remaining entries (3 replies)
kakabix

@sens: myślałem, że to tylko u mnie dziwnie czasem nie ma opcji edycji

#
Pherun

@sens: aż dziw że nie można edytować nie swoich

#
Logika
g/Wykop

chapie dzidę po same kule

#
Show remaining entries (2 replies)
Aleks

@Logika: nie

#
Logika

@Aleks: aha

#
ajdajzler
g/Zen

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#
Show remaining entries (5 replies)
ajdajzler

@Pherun: :O

#
Pherun

@ajdajzler: love story w pigułce

#
Pherun
g/Wyznania

wgóręgłosowałem dajzlera jak już było modne

#
Logika

@Pherun: zbyt mało losowy srim!

#
Pherun

@Logika: https://i.imgur.com/98PGDzy.png

#
ajdajzler
g/batman

czlowiek cos robi na strm

wychodzi na godzine

wraca

5 powiadomien

to dużo

#
Show remaining entries (8 replies)
Logika

@ajdajzler: 8
masz dodatkowe osiem powiadomień na pocieszenie xd

#
spam_only

@ajdajzler: Error 500

#
ajdajzler
g/circlejerk

dodałę 5 treści

#
Show remaining entries (1 reply)
Logika

@ajdajzler: wgóręzagłosowałem na 5 treści

#
ajdajzler

@Logika: 100% 8)

#
sens
g/sens

ja pierdole, testuje sobie bocika telegramowego i zaraz mnie cos strzeli xd pierwszy problem byl bo webhook wymaga zeby serwer byl https, a ja sobie tyllko testuje wiec postawilem pythonowy serwer ten co jest w standardowej bibliotece, jaakoss mi sie udalo przerobic go na https, ale mimo ze bot odpowiada, to ten telegram po wyslaniu wiadomosci do bota nakurwia requestami, w sensie powtarza ten saam bo przekracza jaakis swoj wewnetrzny timeout bo gowno-serwer odpowiada na request po minucie xD nie wiem w sumie gdzie lezy problem, nie chce mi sie stawiac nginxa, w sumie juz sie troche zniechecilem, zreszta mam inne rzecy do roboty

#
Show remaining entries (9 replies)
sens

@sens: o, są, to super

#
spam_only

@sens: są są, do takich szybkich potrzeb bardzo fajnie sie sprawdza.

#
Logika
g/Cześć

czo tam strimsiaki?

#
ajdajzler

@Logika: pracka, studai etc xd

#
ajdajzler
g/GavMuzyka

jezu jak mnie te moje studia wkurwaiaj to brak słów nwm czy nie przeskipuje tego roku i powtorze na stacjonarncyh jak czlowiek albo zmienie uczelnie na latwiejsza (choc troche bez sensu tak zmieniac w polowie 2 roku)

#
Show remaining entries (2 replies)
Logika

@ajdajzler: no faktycznie @sens ma rację - takie postawy na ścisłym? ludzkość upada

#
ajdajzler

@Logika: @sens: wystarczy po prostu zrobić podupcone zasady zaliczenia i w ludziach budzi się zwierze xd

konkret: mamy dwa przedmioty prowadzone przez jednego profesura - statystyka to jeden, automaty to drugi. no i typiarz ustalil zasady zaliczenia calego przedmiotu takie, ze jak sie nie ma 50% punktow z aktywnosci to trzeba to nadrobic na egzaminie (np jak z aktywnosci masz 30% to egzamin musiz napisac na 70%). no i w przypadku statystyki ćwiczeniowiec wymyslil zupelnie randomowy sposob oceniania xd tam wyscigo owszem nie ma, ale w przypadku automatow jest przejebany cwiczeniowiec, ktory zawsze wymaga elaboratu na temat zrobionego zadania. no i w efekcie tego po wielu iteracjach zmiany systemu zaliczenia stanęło na tym, że studenci musza zapisywac sie do jakichs zadan przed zajeciami do arkusza ktory sobie przygotują a pozniej sie do nich zglosic. i w ten sposob 100 ludzi z naszego kierunku koczuje w piatki wieczorem zeby sie powpisywac do zadanek i w 10 minut wszystkie zadania zajete xd i wczesniej byla z tym inba, ze przy pierwszym takim zestawie grupa debili zalozyła sobie arkusz -> wpisali sie sami do niego i powpisywali ziomali -> opublikowali arkusz dla reszty xD na szczescie debil bei debil, wiec w hstorii edycji wszystko wyszło na jaw, ale niesmak pozostał i od tego czasu zaczalem zauwazac jak niektorzy tryharduja. a zapytaj sie o cos o pomoc na discordzie wydziałowym to cie kazdy cieplym moczem oleje xd

#
ajdajzler
g/Biologia

spodobalo mi sie dodawanie treści teraz bede dodawal tresci jak znajde

#
Logika

@ajdajzler: @ajdajzler: dawaj dawaj

#
kakabix
g/creepypasta

A bym zjadł cziperki

#
Show remaining entries (1 reply)
kakabix

@Logika: nie, powiedziałem vade retro satana i cyj, zjadłem sałatę

Pokaż ukrytą treść No dobra, sałaty nie zjadlem

#
Runchen

@kakabix: maszx rację, lew też prędzej z głodu umrze niż zje trawę!

#