dzisiaj sklepałem pierwsze zadanko na froncie, wygląda dobrze - w sensie mniej więcej tak jak grafik dał, ale to co jest pod spodem to mi wstyd commitować xD tym bardziej, że już wiem, że zerka na to taki fullstack developer, który zna wszystko na wylot, no ale trudno, pierwsze kroki zawsze bolą
poza tym inne rzeczy, które mam robić miło zaskoczyły mnie finansowo w ostatnich dniach, więc w pracy jest nieźle
stary przylazł coś mierzyć, tylko powiedziałem mu "siema", on kurwa nic, aj poszedłem do roboty, a on mnie szukał i coś tam wypytywał czy zawsze jestem taki agresywny xDDDDDDD żeby unaocznić wam to, jaki jestem w rzeczywistości, matka mojej dziewczyny nazywa mnie "katatonik" w sensie że taki spokojny jebany kwiat lotosu
@duxet ja pierdolę zrób coś z tym parserem markdowna, nie można użyć wykrzyknika na końcu zdania bo zaraz zmienia na spojler resztę wpisu
@Logika: i bardzo dobrze, to blokada przed nadużywaniem WRZASKU oraz zwyczajnym buractwem i miernotą
dawno dawno temu Ojciec do mnie:
-dostajesz planetę
-wybierz kto zostaje rasą rozumną
-poleć mi Ojcze
-polecam ci stworzenia żyjące w morzu
-może zamiast tego wezmę te małpy i zrobie z nich coś
-potem będziesz żałował Synu
@spam_only: przemielony, z nowymi przyprawami, nowymi dodatkami, wywalonymi kośćmi, podany na nowy sposób
trochę więcej niż proste odgrzanie
od dwóch dni jestem zafascynowany nowo odkrytym jakimś prądem muzyczno/techno/hentai/graphic spierdolinowym- nie mogę wyjść z podziwu- nad chwytliwością rzekłbym.
Nazwałbym te teledyski wraz z muzyką: Dark Lolicon, czy coś takiego?
Kontestuję moją fascynację tym zjawiskiem, oraz proceduję przemyślenia wobec mnie i ludzi którzy to oglądają, tworzą, zadając sobie pytanie czy to podświadoma pedofilia? Czy coś w rodzaju schorzałej reminescencji instynktu opiekuńczego, albo reminescencji zwykłych kompleksów, że tak wchodzi w łeb i fascynuje.
Próbuję zrozumieć ale nie potrafię.
https://www.youtube.com/watch?v=ME_eL7wkI84
moj jeden cwiczeniowec ma konto na wykopie i pokazał swój avatar - napisałem już bota, który pobiera wszystkich plusujących z jakiegsos tam wpisu (wziąłem jakies najpopularniejsze wpisy do porownania, bo z całą pewnością mój ćwiczeniowiec to aktywny użytkownik, ma tryb nocny i ciągle jakieś żarciki wierdala), ktory ma duzo plusow i jest z dziedziny ktora on sie zajmuje xd a nastepnie nick po nicku pobieram awatar uzytkownika i porownuje go z tym co mam (udalo mi sie znalezc na szczescie awatar mojego cwiczeniowca w dobrej rozdzielczosci), ale nwm czy dobry algorytm do porownywanai stosuje, bo wzialem jakis randomowy i w sumie nwm czy przy roznych rozdzielczosciach bedzie gituwa, no nic, zobaczymy jutro jak mi sie wiecej requestow otworzy xD
@sens: wydaje mi sie ze to jest ze kazdy ma 500 requestow per day, ale jak wykorzysta to co godzine kolejne 250 chyba
Dzisiaj na śniadanko naleśniki że smażonym boczkiem i cukrem pudrem. Wiem, że to nie brzmi dobrze, ale polecam
Kozak rzecz. Najlepsza jaką czytałem od roku, albo więcej, w konwencji postapo, a jestem "dość" na bieżąco.
Polecam motzno.
https://www.krancowo-postapokaliptycznaopowiescinternetowa.com/
Coś w rodzaju połączenia Gantz Zero, Stalkera i Battle Royale, ale ze szczerą słowiańską twarzą ;-)
wy też tyle wprdalacie że będąc 5k na rękę człowiekiem nie stać was na koniec miesiąca na unikanie kłótni z rodzicielem o wynajem klitki?
@Pherun: @spam_only: mało tego, nie dość że 100% to jeszcze w ciągu najbliższych 150 lat, ale oczywiście o tym się nie mówi!
Ludzka ignorancja tragedi jest jak zawsze imponująca.