sens
g/sens

dzisiaj sklepałem pierwsze zadanko na froncie, wygląda dobrze - w sensie mniej więcej tak jak grafik dał, ale to co jest pod spodem to mi wstyd commitować xD tym bardziej, że już wiem, że zerka na to taki fullstack developer, który zna wszystko na wylot, no ale trudno, pierwsze kroki zawsze bolą

poza tym inne rzeczy, które mam robić miło zaskoczyły mnie finansowo w ostatnich dniach, więc w pracy jest nieźle

stary przylazł coś mierzyć, tylko powiedziałem mu "siema", on kurwa nic, aj poszedłem do roboty, a on mnie szukał i coś tam wypytywał czy zawsze jestem taki agresywny xDDDDDDD żeby unaocznić wam to, jaki jestem w rzeczywistości, matka mojej dziewczyny nazywa mnie "katatonik" w sensie że taki spokojny jebany kwiat lotosu

#
Show remaining entries (4 replies)
kakabix

@ajdajzler: it's over

#
Logika

@sens: https://i.imgur.com/Oux6mNk.jpg

#
Pherun
g/pyongyang

czemu ten użytkownik duxet?? jest na czerwono?

#
Show remaining entries (2 replies)
sens

@Pherun: zaczerwienil się ze wstydu

#
spam_only

@Pherun: Bo zrobil serwis darmowy i wspolny dla wszystkich, wiec jest komunista

#
Aleks
g/StrmGeld

No nareszcie działa strm mogę wpisy dodać w nm

#
Logika
g/druxet

@duxet ja pierdolę zrób coś z tym parserem markdowna, nie można użyć wykrzyknika na końcu zdania bo zaraz zmienia na spojler resztę wpisu

#
sens

@Logika: i bardzo dobrze, to blokada przed nadużywaniem WRZASKU oraz zwyczajnym buractwem i miernotą

#
Logika
g/StareGry

bym se powgóręgłosował na strm ale nie ma nowych treści

#
duxet

@Logika: powgóregłosować to by każdy chciał, ale dodawać treści to nie ma komu

#
Logika

@duxet: paradoks taki
dodam treści to nie mogę na nie wgóręgłosować

#
Pherun
g/Pherun

dawno dawno temu Ojciec do mnie:
-dostajesz planetę
-wybierz kto zostaje rasą rozumną
-poleć mi Ojcze
-polecam ci stworzenia żyjące w morzu
-może zamiast tego wezmę te małpy i zrobie z nich coś
-potem będziesz żałował Synu

#
Logika

@Pherun: żodyn prorok nie wyszedł z galilei

#
ajdajzler

@Pherun: - jebnij basem synu

#
Pherun
g/sens

@sens
http://webii.net/blog/wp-content/uploads/2011/10/young_frankenstein.jpg
sens taki

#
Logika

@Pherun: https://www3.nd.edu/~ehalton/TVHead2.jpg

#
Logika
g/allthingshadron

https://www.youtube.com/watch?v=vq01KTSM4ys

co sondzicie o tym całym snajderskat?

#
spam_only

@Logika: Kolejny odgrzewany kotlet, ileż można.

#
Logika

@spam_only: przemielony, z nowymi przyprawami, nowymi dodatkami, wywalonymi kośćmi, podany na nowy sposób
trochę więcej niż proste odgrzanie

#
Aleks
g/czarnobyl

Ruchen zmienił awatar, mysli ze go nie poznam

#
Logika

@Aleks: strmimikra taka

#
Runchen
g/Psychologia

Aż niesmakłem.
No i chuj i po nucie.

#
Runchen
g/Psychologia

chm. Już rozkminiłem. To jest lewackie szczucie, obliczone na podłą seksualizację.

#
Logika

@Runchen: chińska bajka, gatunek taki

#
Runchen

@Logika: a to znam, po sznapsie to nawet lubię

#
Runchen
g/Psychologia

od dwóch dni jestem zafascynowany nowo odkrytym jakimś prądem muzyczno/techno/hentai/graphic spierdolinowym- nie mogę wyjść z podziwu- nad chwytliwością rzekłbym.
Nazwałbym te teledyski wraz z muzyką: Dark Lolicon, czy coś takiego?
Kontestuję moją fascynację tym zjawiskiem, oraz proceduję przemyślenia wobec mnie i ludzi którzy to oglądają, tworzą, zadając sobie pytanie czy to podświadoma pedofilia? Czy coś w rodzaju schorzałej reminescencji instynktu opiekuńczego, albo reminescencji zwykłych kompleksów, że tak wchodzi w łeb i fascynuje.
Próbuję zrozumieć ale nie potrafię.
https://www.youtube.com/watch?v=ME_eL7wkI84

#
ajdajzler
g/batman

moj jeden cwiczeniowec ma konto na wykopie i pokazał swój avatar - napisałem już bota, który pobiera wszystkich plusujących z jakiegsos tam wpisu (wziąłem jakies najpopularniejsze wpisy do porownania, bo z całą pewnością mój ćwiczeniowiec to aktywny użytkownik, ma tryb nocny i ciągle jakieś żarciki wierdala), ktory ma duzo plusow i jest z dziedziny ktora on sie zajmuje xd a nastepnie nick po nicku pobieram awatar uzytkownika i porownuje go z tym co mam (udalo mi sie znalezc na szczescie awatar mojego cwiczeniowca w dobrej rozdzielczosci), ale nwm czy dobry algorytm do porownywanai stosuje, bo wzialem jakis randomowy i w sumie nwm czy przy roznych rozdzielczosciach bedzie gituwa, no nic, zobaczymy jutro jak mi sie wiecej requestow otworzy xD

#
Show remaining entries (13 replies)
sens

@sens: albo akurat trafiałeś na reset limitu po godzinie xd

#
ajdajzler

@sens: wydaje mi sie ze to jest ze kazdy ma 500 requestow per day, ale jak wykorzysta to co godzine kolejne 250 chyba

#
Pherun
g/judaizm

Gdzie jest moja śniegowa tęcza?!

#
Show remaining entries (3 replies)
zryty_beret

@Pherun: https://i.imgur.com/6cvLcbT.png

#
Pherun

@zryty_beret: niech sąsiedzi walą walą walą do drzwi

#
kakabix
g/LifeHack

Dzisiaj na śniadanko naleśniki że smażonym boczkiem i cukrem pudrem. Wiem, że to nie brzmi dobrze, ale polecam

#
Show remaining entries (2 replies)
kakabix

@Pherun: K pax

#
Pherun

@kakabix: alohomora

#
Logika
g/webm

strmie, nie umieraj w sobotę

#
Aleks
g/Security

Kim jest tajemniczy Polak2021?

#
Show remaining entries (2 replies)
Pherun

@Aleks: leci blok

#
Logika

@Aleks: napisałbym że habrons koliber ale to nie jest nawet promil potencjału

#
Runchen
g/Literatura

Kozak rzecz. Najlepsza jaką czytałem od roku, albo więcej, w konwencji postapo, a jestem "dość" na bieżąco.
Polecam motzno.

https://www.krancowo-postapokaliptycznaopowiescinternetowa.com/

Coś w rodzaju połączenia Gantz Zero, Stalkera i Battle Royale, ale ze szczerą słowiańską twarzą ;-)

#
Show remaining entries (3 replies)
Runchen

@Aleks: bywa i tak

#
Runchen

@Aleks: Nie każdy urodził się genialny w swej mądrości i zrozumiałości wobec innych ludzi

#
ajdajzler
g/bzdury

keks

#
zryty_beret

@ajdajzler: tops keks

#
Polak2021
g/Wspinaczka

wy też tyle wprdalacie że będąc 5k na rękę człowiekiem nie stać was na koniec miesiąca na unikanie kłótni z rodzicielem o wynajem klitki?

#
Show remaining entries (4 replies)
Aleks

@ajdajzler: to chyba ze starymi mieszkasz

#
ajdajzler

@Aleks: nie ale płacę za zimmer tylko 600 zloty

#
Pherun
g/przepowiemwamprzyszlosc

przepowiadam wam 68% ludzi na świecie zginie

#
Show remaining entries (1 reply)
Polak2021

@Pherun: liczy się tylko czy ty będziesz między nimi

#
Runchen

@Pherun: @spam_only: mało tego, nie dość że 100% to jeszcze w ciągu najbliższych 150 lat, ale oczywiście o tym się nie mówi!
Ludzka ignorancja tragedi jest jak zawsze imponująca.

#
Pherun
g/witam

znamy się tyle lat to może się przedstawmy
ja np jestem Pherun

#
Show remaining entries (4 replies)
Pherun

@Polak2021: the joke
you

#
Runchen

@Pherun: Ja jestem Runcheinigal z rancza nieopodal dolnegośląska

#
Pherun
g/Pherun

w takich chwilach czuję się normalny

#
Logika

@Pherun: jaki jest udział procentowy takich chwil w twoim życiu?

#
Pherun

@Logika: mam większość konstytucyjną

#
zryty_beret
g/strefaJestera

wystarczy rejestracja

#
Show remaining entries (1 reply)
Pherun

@zryty_beret: no i spowodowałeś rejestracje

#
zryty_beret

@Pherun: pewnie szukał gorących fotek polek <3

#
zryty_beret
g/sjesta

smacznej kawusi

#