gav
g/pogadachy

Apeluję o zwiększenie aktywności na portalu.

Karramba

@gav: w tej chwili nie warto chyba się zbytnio udzielać, ot, aby było na czym doskonalić serwis. Jak duxet jasno się wypowie jak to widzi przyszłość portalu i jakie tu będą zasady to można się zastanowić i zdecydować. Na razie to jest jeden wielki spontan i wszystko jest możliwe.

Karramba
g/testujemy

.

Karramba

@duxet: mam propozycję aby linki w komentarzach i wpisach były jakoś delikatnie (a może i bardzo delikatnie) wyróżnione tłem + ok. 2mm marginesu w lewo i prawo też z tym tłem

no i w Markdown link z odnośnikiem "www.google.pl" prowadzi do "lara.strimoid.pl/www.google.pl"

kkb1
g/pogadachy

Duxet, zarąbiście to wychodzi, dobrze się tu czuję

Karramba

@kkb1: bo nie ma jeszce tłumów, no i ta czytelność serwisu