m__b
g/Wyznania

Od 10 lat nie byłem u dentysty bo się boję

Karramba

@m__b: Twoja sprawa :)

m__b
g/Wyznania

Od 10 lat nie byłem u dentysty bo się boję

Karramba

@m__b: Jeśli to boli bo masz kilkuletni stan zapalny to grozi Ci nawet rak. Serio. Mam nadziej, że pomogłem.

scyth
g/sugestie

@duxet możesz dodać informację o liczbie powiązanych w treści? Np. żeby było (gdy jest jakaś powiązana):
0 komentarzy, 2 powiązane

Karramba

@scyth: @duxet: i dodatkowo ile osób w sumie wypowiedziało się/dodało powiązane - dla osób lubiących komentarze to jest bardzo ciekawe

24 komentarzy, 2 powiązane, 3 osoby

lamaro
g/MuzykaKlasyczna

https://www.youtube.com/watch?v=q5YkFJJLALo

Pokaż ukrytą treść

tego się nie spodziewaliście, co? :D

Karramba

@lamaro: trochę koszmarek, ale ja się zbytnio na muzyce nie znam

genobis
g/CzarnyHumor

W Sosnowcu był kataklizm, który zniszczył doszczętnie całe miasto.

Pokaż ukrytą treść

Straty oszacowano na 23,80 zł.

Karramba

@genobis: Sosnowiec przejął rolę Wąchocka :D

laksacja
g/pogadachy

POLAKI BIEDAKI ROBAKI CEBULAKI XDDDDD

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/7n/tc/n5/oycam0.jpg

Karramba

w sumie wart jeden drugiego...

lamaro
g/Ukraina

A Wy zgadzacie się z Ibiszem? XD

https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/t1/1908239_733174863382004_850636890_n.jpg

Karramba

@lamaro: nudzi Ci się wybitnie...

shish
g/Swiat

Uber LOOOOOOOL http://www.reddit.com/r/worldnews/comments/1zgg7m/obama_promises_to_protect_poland_against_russian/

Karramba

@shish:

But why in hell would Putin want to attack Poland?

Tradition

I can't help but see like opening ceremonies for like the Olympics. Rather than lighting a torch, each world war must start with an invasion of Poland. Even if South Africa wanted to start a world war, they would start it off by invading Poland.

shish
g/Wykop

tidcah6gidob2ss3 2 min. temu +1

rozmawiałam z adminem po tym, było włamanie i ktoś usunął logi i bazę danych z vps. koleś nie miał backupa. społeczność poszła na reddita a potem na stroimoid.pl

Wut? Ktoś to może zweryfikować?

Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/link/1890956/jak-skonczyl-polski-reddit-powstanie-i-upadek-strims-pl/

^co za leszcze, ja nie wiem...

Karramba

@shish: @lamaro:

  • to strims wyłączył strims.pl - przecież był tekst o "końcu narzekaczy" czy coś takiego
  • jakiś bliżej niesprecyzowany czas potem pewien konkretny hakier wpakował mu się na serwer i skasował bazę oraz zlikwidował backupy

chyba na reddicie się o tym wypowiadał


edit: pisał wtedy to o pootwieranych portach, jak również o mocno przestarzałej wersji systemu na którego scriptkiddie mogły się spokojnie włamać

borysses
g/Ukraina

Palikot majaczy o wlaczeniu Ukrainy w trybie natychmiastowym do NATO...

Karramba

@bejdak: coś w tym jest

borysses
g/Ukraina

Palikot majaczy o wlaczeniu Ukrainy w trybie natychmiastowym do NATO...

Karramba

@shish: i takiego pajaca może zacytować rosyjska telewizja aby pokazać jako reprezentanta nastrojów Polaków...

on jest zagrożeniem dla społeczeństwa

borysses
g/pytanie

A gdyby tak zostac ateistycznym misjonarzem?

Karramba

@borysses: cep jest dobry, związek z naturą i element wojowniczości który nie piszczy na bramkach lotnisk :)

borysses
g/pytanie

A gdyby tak zostac ateistycznym misjonarzem?

Karramba

@borysses: myślałeś nad swoim wizerunkiem? Jakaś dyskretna skorupa żółwia jako odniesienie do jakiegoś tam żółwia Darwina, strój nawiązujący do nauki ale koniecznie nowoczesny, przydało by się coś trzymać w ręce, jakiś kijek - tylko co?

GeraltRedhammer
g/Polska

Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?

Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.

Karramba

@GeraltRedhammer:

  1. sprawdź na wiki co znaczy słowo "cytat"
  2. nie używaj słów których nie rozumiesz, naprawdę nie sprawiasz przez to wrażenia mądrzejszego
  3. sprawdź też znaczenie słowa "sarkazm" i ponownie przeczytaj co piszę o OC i twojej osobie :)

Kończę, a ty może idź wyczyścić ten bunkier, to chyba ważniejsze w tej chwili ;)

Tak, ci co chcą mobilizować rezerwę to kretyni, ja jestem rezerwą i w życiu karabinu w ręce nie miałem.

GeraltRedhammer
g/Polska

Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?

Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.

Karramba

@GeraltRedhammer: Jeśli są dla ciebie podobne znaczenie maja akcje przeprowadzane w czasie spokoju i te w czasie zagrożenia to znaczy, że albo jesteś upośledzony na umyśle albo jesteś fanatykiem. To raz. Ćwiczenia naszego wojska wraz z NATO były w listopadzie zeszłego roku o takim zakresie, że Rosjanom zapachniało to nową zimną wojną. To dwa.

Trzy: jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Dano ci odpowiedzialność za bunkier przerobiony na magazyn - nie masz żadnej realnej funkcji. To właściwie miejsce dla ludzi z takim myśleniem jak twoje, być może celem istnienia naszego OC jest właśnie zagospodarowywanie tobie podobnych aparatów - wtedy by się wszystko zgadzało. Nie pomagacie ale i nie stanowicie zagrożenia dla reszty społeczeństwa.

Dalsza rozmowa nie ma sensu z racji na pierwsze. Koniec.