@m__b: Jeśli to boli bo masz kilkuletni stan zapalny to grozi Ci nawet rak. Serio. Mam nadziej, że pomogłem.
@duxet możesz dodać informację o liczbie powiązanych w treści? Np. żeby było (gdy jest jakaś powiązana):
0 komentarzy, 2 powiązane
W Sosnowcu był kataklizm, który zniszczył doszczętnie całe miasto.
Pokaż ukrytą treśćStraty oszacowano na 23,80 zł.
POLAKI BIEDAKI ROBAKI CEBULAKI XDDDDD
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/7n/tc/n5/oycam0.jpg
A Wy zgadzacie się z Ibiszem? XD
https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/t1/1908239_733174863382004_850636890_n.jpg
But why in hell would Putin want to attack Poland?
Tradition
I can't help but see like opening ceremonies for like the Olympics. Rather than lighting a torch, each world war must start with an invasion of Poland. Even if South Africa wanted to start a world war, they would start it off by invading Poland.
tidcah6gidob2ss3 2 min. temu +1
rozmawiałam z adminem po tym, było włamanie i ktoś usunął logi i bazę danych z vps. koleś nie miał backupa. społeczność poszła na reddita a potem na stroimoid.pl
Wut? Ktoś to może zweryfikować?
Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/link/1890956/jak-skonczyl-polski-reddit-powstanie-i-upadek-strims-pl/
^co za leszcze, ja nie wiem...
- to strims wyłączył strims.pl - przecież był tekst o "końcu narzekaczy" czy coś takiego
- jakiś bliżej niesprecyzowany czas potem pewien konkretny hakier wpakował mu się na serwer i skasował bazę oraz zlikwidował backupy
chyba na reddicie się o tym wypowiadał
edit: pisał wtedy to o pootwieranych portach, jak również o mocno przestarzałej wersji systemu na którego scriptkiddie mogły się spokojnie włamać
@shish: i takiego pajaca może zacytować rosyjska telewizja aby pokazać jako reprezentanta nastrojów Polaków...
on jest zagrożeniem dla społeczeństwa
@borysses: cep jest dobry, związek z naturą i element wojowniczości który nie piszczy na bramkach lotnisk :)
@borysses: myślałeś nad swoim wizerunkiem? Jakaś dyskretna skorupa żółwia jako odniesienie do jakiegoś tam żółwia Darwina, strój nawiązujący do nauki ale koniecznie nowoczesny, przydało by się coś trzymać w ręce, jakiś kijek - tylko co?
Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
- sprawdź na wiki co znaczy słowo "cytat"
- nie używaj słów których nie rozumiesz, naprawdę nie sprawiasz przez to wrażenia mądrzejszego
- sprawdź też znaczenie słowa "sarkazm" i ponownie przeczytaj co piszę o OC i twojej osobie :)
Kończę, a ty może idź wyczyścić ten bunkier, to chyba ważniejsze w tej chwili ;)
Tak, ci co chcą mobilizować rezerwę to kretyni, ja jestem rezerwą i w życiu karabinu w ręce nie miałem.
Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
@GeraltRedhammer: Jeśli są dla ciebie podobne znaczenie maja akcje przeprowadzane w czasie spokoju i te w czasie zagrożenia to znaczy, że albo jesteś upośledzony na umyśle albo jesteś fanatykiem. To raz. Ćwiczenia naszego wojska wraz z NATO były w listopadzie zeszłego roku o takim zakresie, że Rosjanom zapachniało to nową zimną wojną. To dwa.
Trzy: jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Dano ci odpowiedzialność za bunkier przerobiony na magazyn - nie masz żadnej realnej funkcji. To właściwie miejsce dla ludzi z takim myśleniem jak twoje, być może celem istnienia naszego OC jest właśnie zagospodarowywanie tobie podobnych aparatów - wtedy by się wszystko zgadzało. Nie pomagacie ale i nie stanowicie zagrożenia dla reszty społeczeństwa.
Dalsza rozmowa nie ma sensu z racji na pierwsze. Koniec.