Już dłużej nie wytrzymam... Czemu lisek od długiego już czasu jest tak kurewsko wolny? Co zakładkę otwieram to 5-10 sekund zwiecha, zwiechy przy wczytywaniu stron, zwiechy przy skrolowaniu... Dokładnie to samo mi się dzieje na różnych systemach (win7, win8, SUSE) i z różnymi addonami. Co zamiast liska?
@borysses: hmm... a może to jakiś AV wstępnie testuje strony? Bo takie coś jest mocno nienormalne, 1-2s (oczywiście z Adblockiem i kilkoma listami) i już strona jest. Lub coś nie tak z połączeniem lub kompem (jeśli te wszystkie systemy na jednym sprzęcie postawione).
program do klonowania folderów na windows?
chodzi o jakby backup, tylko przez zrobieniem backupa musi porównać dwie lokalizacje, jeśli w lokalizacji źródłowej brakuje plików, które są w lokalizacji docelowej powinno usunąć te w lokalizacji docelowej, jeśli w docelowej pliki są nowsze, powinno je skopiować i nadpisać te w docelowej.
istnieje coś takiego?
program do klonowania folderów na windows?
chodzi o jakby backup, tylko przez zrobieniem backupa musi porównać dwie lokalizacje, jeśli w lokalizacji źródłowej brakuje plików, które są w lokalizacji docelowej powinno usunąć te w lokalizacji docelowej, jeśli w docelowej pliki są nowsze, powinno je skopiować i nadpisać te w docelowej.
istnieje coś takiego?
@akerro: czy to nie mała przesada używać i uczyć się gita dla robienia kopi jednego folderu (choć bardzo istotnego)? Dodatkowo systemem jest XP.
program do klonowania folderów na windows?
chodzi o jakby backup, tylko przez zrobieniem backupa musi porównać dwie lokalizacje, jeśli w lokalizacji źródłowej brakuje plików, które są w lokalizacji docelowej powinno usunąć te w lokalizacji docelowej, jeśli w docelowej pliki są nowsze, powinno je skopiować i nadpisać te w docelowej.
istnieje coś takiego?
@Writer: Znasz może coś do robienia kopii zapasowej, ale tak aby można było odtworzyć dane z różnych okresów czasu? Np. kilka wersji tego samego pliku.
program do klonowania folderów na windows?
chodzi o jakby backup, tylko przez zrobieniem backupa musi porównać dwie lokalizacje, jeśli w lokalizacji źródłowej brakuje plików, które są w lokalizacji docelowej powinno usunąć te w lokalizacji docelowej, jeśli w docelowej pliki są nowsze, powinno je skopiować i nadpisać te w docelowej.
istnieje coś takiego?
ulubione marki/projektanci:
- acronym
- arcteryx
- rick owens
- boris bidjan saberi
- outlier // z biedackich na które może sobie pozwolić przecietny człowiek zdecydowanie nike
ulubione marki/projektanci:
- acronym
- arcteryx
- rick owens
- boris bidjan saberi
- outlier // z biedackich na które może sobie pozwolić przecietny człowiek zdecydowanie nike
@derp: czytelnicy niekiedy zadają pytanie:
-co Pan myśli o powiedzeniu "nie szata zdobi człowieka"?
Czy zechciałby Pan zaspokoić ich ciekawość w tej kwestii?
Hej co potrzebuje, żeby napisać przykładowy program z http://pl.wikipedia.org/wiki/Pascal_(j%C4%99zyk_programowania)
@shish: ten język umarł i został wskrzeszony, tak jak biblijny Łazarz ;) kompilator pod win/lin http://www.lazarus.freepascal.org/
Po latach korzystania pokonała mnie Libre Office. Nie wiem co oni pochrzanili i od jakiego czasu, ale nie potrafię dodać numerów stron. Kiedy wybieram wstaw numery stron nie mam opcji zaznaczyć w którym rogu mają się pojawić, tylko pojawiają się tam gdzie był ostatnio kursor i można je usunąć spacją . WTF?
Ktoś wie jak dodać prawidłowo numerację stron. A może to bug LO i lepiej mieć OO?
@GeraltRedhammer: czy aby nie masz możliwości ustawienia tego poprzez ogólne formatowanie tekstu "wyrównaj do lewej"/"wyrównaj do prawej"/"wyśrodkuj"? w OO tak jest
Haha w skarbówce chyba mają jakieś odkurzanie dokumentów. Przyszło właśnie zgłoszenie się po mandat za błędnie wpisane pole w picie za uwaga 2009 rok :D Zna się ktoś na tym? Po jakim czasie jest przedawnienie? Dzwoniłem do urzędu i chodzi tylko o 160zł dotacji na rzecz mandatu, ale chyba ich pochlało, że teraz mi wyciągają pit sprzed lat? Wtedy nikt tego nie zauważył? ;o Żeby nie było, całość rozliczona jest dobrze, ale błędnie jest wpisana jedna liczba...
Może ktoś z was jest w temacie: Czy dobrze rozumiem: Nie stawienie się w PUPie w wyznaczonym terminie (brak usprawiedliwienia) prowadzi do skreślenia z listy bezrobotnych, a to oznacza utratę ubezpieczenia zdrowotnego. Kolejna rejestracja możliwa jest dopiero za 3 miesiące, więc trzeba albo samemu sobie opłacić dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne 350 zł/miesiąc, a jeśli nie będziemy ubezpieczeni przez jakiś okres to dowalą nam opłatę dodatkową?
@Miljarter: http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=2&dzialnr=1&artnr=1443
Chyba jest też coś takiego, że jak podejmiesz pracę to składki odprowadza twój pracodawca i ta opłata dodatkowa anuluje się. Najlepiej zadzwoń do ZUSu, wbrew temu co się o nich pisze to tam też pracują normalni ludzie i to z obowiązkiem wyjaśnienia Ci takich rzeczy (dla nich pytania "co mam zrobić aby wam mniej zapłacić" to chleb powszedni).
Wykopowa swieta wojna wylewa sie juz na inne portale...
http://3obieg.pl/watpliwe-wyjasnienia-wosp-odnosnie-nawiazek
Czekam na fronde. Pomyslec ze zaczelo sie od glupiego obrazka na kwejku czy gdzies. Jednak internet jest pelen debili.