Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
Dokładnie tak.
Co dokładnie tak? To, że te dwie sytuacje są dla ciebie podobne, czy może to, że daleko odleciałeś od rzeczywistego świata? Dla mnie w sumie jest to tożsame.
Weź sobie użyj google czy WP sprawdza swoją gotowość bojową, samo jak i wraz z NATO, potem pisz swoje bajki.
Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
@GeraltRedhammer: Regularne "prężenie mięśni" przez Szwajcarię w czasach pokoju jest dla ciebie tym samym co zrobienie tego przez Polskę w odpowiedzi na sytuację na Krymie? O_o
Bardzo daleko odleciałeś od rzeczywistego świata skoro takich porównań używasz.
Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
@GeraltRedhammer: ...potencjał bojowy... O_o
Naprężenie mięśni przez mocarstwo/lokalne mocarstwo może uspokoić sytuację, inni mogą za takie coś dostać co najwyżej w dziób
Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
Robi tak USA, Iran, Rosja, Korea Płd, Japonia, Chiny
Człowieku, widzisz różnicę między tymi krajami a Polską?
Tuż przy naszej granicy jest już prawie wojna a u nas nie słyszy się o żadnej mobilizacji?
Dziwnie się czuję mając świadomość, że Rosja przy naszej granicy mobilizuje siły a nasze wojsko zupełnie nie jest gotowe do ochrony obywateli.
@GeraltRedhammer: Tak, zmobilizuj wojsko - niech się sytuacja bardziej zaogni. To jest to czego potrzeba Ukraińcom i nam.
Diablo 3 mi się łata, więc mam czas, więc piszę tekst, więc będzie gotowy pewnie jeszcze dzisiaj. ALE czekam na odpowiedź na moje zapytanie mailowe I szukam screenów z dawnej wersji Strims (zarówno tej właściwej, jak i bety "jednonocnej"). Dlatego też wrzucam tekst na neta 3 marca
//innym powodem jest to, że mi mój limit 5000 UU pękł już jakiś czas temu, boje się co by było, jakby ruch jeszcze bardziej podskoczył.
@Jasiek: mądre podejście, gdybyś jednak coś pisał o osobie u/strims i o tym jak wyjęto wtyczkę z kontaktu to masz jakiś tekst na oparcie się, nie tak, że piszesz bo klawiatura przyjmie wszystko ;)
Diablo 3 mi się łata, więc mam czas, więc piszę tekst, więc będzie gotowy pewnie jeszcze dzisiaj. ALE czekam na odpowiedź na moje zapytanie mailowe I szukam screenów z dawnej wersji Strims (zarówno tej właściwej, jak i bety "jednonocnej"). Dlatego też wrzucam tekst na neta 3 marca
//innym powodem jest to, że mi mój limit 5000 UU pękł już jakiś czas temu, boje się co by było, jakby ruch jeszcze bardziej podskoczył.
Diablo 3 mi się łata, więc mam czas, więc piszę tekst, więc będzie gotowy pewnie jeszcze dzisiaj. ALE czekam na odpowiedź na moje zapytanie mailowe I szukam screenów z dawnej wersji Strims (zarówno tej właściwej, jak i bety "jednonocnej"). Dlatego też wrzucam tekst na neta 3 marca
//innym powodem jest to, że mi mój limit 5000 UU pękł już jakiś czas temu, boje się co by było, jakby ruch jeszcze bardziej podskoczył.
@Jasiek: a masz zapis z rozmowy strimsa z "adminami"? Tą:
- strims Zanim dodam treść o rewolucji i zostaniecie pełnymi administratorami (kolor czerwony itp.). Proponuje rozwiać wszelkie wątpliwości. Macie jakieś pytania o nowej wersji albo na temat administratorów?
@Writer: Mad Max Beyond Thunderdome 1985r
Był tam karzełek "mózg" Master stale jeżdżący na barana na "mięśniaku" Blasterze, nazywali ich łącznie właśnie Masterblaster.
http://www.youtube.com/watch?v=8IDMtHPJpkA - cóż za profesjonalizm Kuźniara... Mirror znaleziony na wykopie, już stażyści z tvn zgłaszają jako naruszenie praw autorskich.
@zryty_beret: Kuźniar, Jaruś Kuźniar - kto? Czytam na wiki i ciągle nie kojarzę typa. Trochę śmieszny koleś, taka dziecinna reakcja w tym wieku :P
http://www.thecorner.com/se/men/high-top-sneaker_cod44523225sj.html świetne buty stosunkowo tanio (600zł to nie jest tanio ale w porównaniu do typowego 1200zł cena jest niezła, plus yohji = geniusz)
@derp: dla mnie wygląda jak były student polibudy lub jakiś informatyk z tych co mają dziewczyny ;)
Gdyby nie buty to ubiór praktyczny i wygodny - taka nienachalna moda może być, sam mógłbym się tak ubrać.
Obserwując sytuację na Ukrainie dochodzę do wniosku, że agresywna strategia i polityczna i Handlowa jest bardziej opłacalna niż spokojna i unikająca konfliktów. Konflikt dwóch dużych państw czy rywalizacja dwóch dużych firm prawie zawsze prowadzi do wojny, która jest bardziej wyniszczająca niż korzyści strony wygranej. Rozsądne osoby mówią, że zaczynać wojnę można dopiero wtedy kiedy jest pewność, że się ją bardzo szybko wygra. Wie to Zachód i z tego powodu jego polityka jest bierna. Nie wchodząc w konflikty nie naraża się na koszty i straty z powodu wojny o pietruszkę. Ta strategia jednak zupełnie nie sprawdza się w przypadku Rosji. Ona od początku postępuje agresywnie, prawdopodobnie nie weszłaby w duży konflikt o Ukrainę, ale ponieważ wie, że Zachód nie wejdzie w żaden konflikt o pietruszkę, to te kawałki pietruszki wolno, lecz systematycznie wykrawa od kilku lat dla siebie. Najpierw finansowałai kolonizowała Abchazję i Osetię, potem zaatakowała Gruzję, czyniąc z Abchazji i Osetii swoje republiki a język rosyjski językiem urzędowym, teraz pzesunęła znowu granicę z Gruzją o kilkanascie kilometrów, itd. Zachód tam nie walczy o swoje interes, bo są mało warte. Teraz podobna sytuacja jest na Ukrainie. Rosja ingeruje, sieje propagandę za pomocą tv, oferuje duże pieniądze Janukowyczowi i uzależnia Ukrainę od siebie. Nikt nie ma też wątpliwości, że zaingeruje z bratnią pomocą jak dojdzie do rozłamu. Nikt nie ma też wątpliwości, że Zachód nie poczyni żadnych ważnych kroków w tej sprawie.
Gra Rosji jest na tyle agresywna na ile Zachód pozwala. Wątpię aby dążyła do wojny, ale póki Zachód się cofa będzie szła do przodu działając cały czas w swoim interesie. Tak agresywna postawa jest efektywniejsza, ale do czasu gdy agresor nie przesadzi i nie doprowadzi do konfliktu. A gdzie jest granica bardzo trudno jest ocenić.