@rakkenroll: to jak bedziesz zakladal to zrob takiego zeby shoutboxy byly takie jak kidys i przywroc stary dizajn pls
osrana dupe mam przed jutrzejsza rada wzialem w zwiazku z tym alpre i w zamian jestem spiacy ze ja pierdole a musze si jescze sporo nauczyc i zniszczyc strimoida
@strimsVEVO: eh jak tak masz to nie powiniees tak miec :< w sensie imo jesli robisz cos co cie tak stresuej to nie ma sensu raczej no
przerabiam sobie osdev gynvaela coldwinda, już mi się udało nawet zbootować to na prawdziwym kompie i wyświetlić jakieś farfocle
Jprdl z pracy dostałem tak syfiastego łapka że wiesza się regularnie, nie potrafi czasem wyjść że stanu uśpienia i trzeba walić twardy reset, A dzisiaj noenchcr mi się dobrze włączyć
Ehh
@kakabix: https://a.allegroimg.com/s1024/0ca0f6/e5e4cce64ef7bc7004bccb875207
chcialbym pracowac tam gdzie ty, jesli to twoj sprzet do pracy
dobijam do 20 dni spedzonych w grze w szachy xd jak se tak pomysle ze ten czas by mi sie skumulowal i mialbym teraz 20 dni wakacji to ehh ;_;
dobijam do 20 dni spedzonych w grze w szachy xd jak se tak pomysle ze ten czas by mi sie skumulowal i mialbym teraz 20 dni wakacji to ehh ;_;
@kakabix: dla mnie galaretka + sernik i to jeszcze na zimno to raczej jakas nowosc ciastowa, moze kwestia innego regionu polski
@kakabix: ah, to coś co maja mama kiedyś określiła jako jedno z ciast z grupy "ciast młodzieżowych" xd
Więcej strimsów dla każdego:
https://www.wykop.pl/wpis/60101955/kbin-update-w-tym-tygodniu-sporo-generalnych-popra/