Euro to dobrze zbalansowana waluta. 🤔
Jak dzieci bym uczył liczyć to Cola kosztuje 2, truskawki 2, woda 0.5. Basia kupiła dwie butelki koli, truskawki i 3 wody ile zapłaciła? Zadanie dla pierwszoklasisty spoko. Miesięcznie ktoś wydaje 1800.
A takie dziecko na Węgrzech, Cola kosztuje 500, Truskawki też, woda 150. A miesięcznie ktoś wydaje na życie 500000. Kto to wymyślał?
W sumie złotówka nie jest zła kola kosztuje 8, truskawki 9, woda 1.5. Na życie ktoś wydaje 3500. Ale złotówka traci sens przy groszach. 10 groszy? Co za to można kupić. Nawet na kaucje na plastikową butelkę nie wystarczy. 10 euro centów nadal śmieszne, ale ma jakąś siłę nabywczą.
@Deykun: zacny suchar milordzie, do tej pory jak jest coś o zasłanianiu to wspominam o zafortepianianiu
Nie ma żadnego uzasadnienia tego ile jebania jest z konfiguracją https lokalnie żeby wydevelopować coś co wymaga https z działającymi certyfikatami.
Rozstrzygnijmy raz a dobrze: ile bitów jest najlepsze? 8? 16? 32? 64? 128?
Głosujemy w odpowiedziach poniżej:
W ogóle o tym się nie mówi, ale z nowym wykopem rok temu weszło też maskowanie moderacji, nie ma powodów odrzucenia, po akceptacji nie widać nigdzie co nam usunięto, powód tekstowy zbanowania i czas widzą tylko zbanowani ewentualnie ludzie którzy zaglądają w kod strony, ruch na #moderacjacontent istotnie zdechł. Działa to podobnie na fb i w sumie jak widać to sensowna strategia pracy z tłumem, transparentność istotnie koreluje z gównoburzami i aferami.
Listopad 2022 mamy 7 stron wpisów z #moderacjacontent, rok później z 2 strony.
Tak serio to jak ktoś był w sejmie 9 kadencji i na koniec można tylko powiedzieć, że był w sejmie 9 kadencji, to nie był zbyt udanym posłem.
@Deykun: btw zrozumiałem, że mówisz o pośle co był posłem Sejmu IX kadencji, a nie ze był przez 9 kadencji
Kocham zwierzaczki, ale banowaniem fajerwerków gardzę w chuj, chochoł rozdmuchany jak plastikowe słomki.
@Deykun: a wiesz w ogóle co spawałem? taką industrialną dice tower sobie wyspawałem. Jeszcze parę szlifów, dekoracji, zielony aksamit do wyłożenia i będzie miodzio
@Deykun: A tam, nie znasz dnia ani godziny, ani minuty, chyba że spojrzysz na zegarek to wtedy będziesz znał.