Omertà [omerˈta] – zmowa milczenia, nieformalne prawo strimoidskie zabraniające członkom wortalu wpisywania i komentowania. Z tego powodu rozwinięcie wortalu jest tak trudne do osiągnięcia. Złamanie omerty grozi egzekucją poprzez zignorowanie zdrajcy.
W ogóle człowiek wie, że jest stary jak powiadomienia na wykopie pod #strims dotyczą jakiegoś portalu ze streamami.
Zobacz najlepsze treści tygodnia na strims.pl:
-
STRIMS 3 - szybszy i bardziej funkcjonalny - zapowiedź
http://strims.pl/s/Strims/t/0pmilc/strims-3-szybszy-i-bardziej-funkcjonalny-zapowiedz -
Zbigniew Religa po udanej, trwającej 23 godziny operacji przeszczepu serca. W tle widać jego asystenta, który ze zmęczenia śpi w kącie sali. Zdjęcie roku National Geographic 1987. Pacjentem jest (żyjący do dziś) Tadeusz Żytkiewicz.
http://strims.pl/s/Fotografia/t/ryyqoj/zbigniew-religa-po-udanej-trwajacej-23-godziny-operacji-przeszczepu-serca-w-tle-widac-jego -
EGO, czyli dlaczego ludziom zdarza się być porąbanymi jak drewno na opał
http://strims.pl/s/Psychologia/t/4enusy/ego-czyli-dlaczego-ludziom-zdarza-sie-byc-porabanymi-jak-drewno-na-opal -
Rozbudowane powiadomienia
http://strims.pl/s/StrimsSugestie/t/l8ln2k/rozbudowane-powiadomienia -
Mapa układu solarnego (30000×1000 px)
http://strims.pl/s/Astronomia/t/5et96q/mapa-ukladu-solarnego-300001000-px -
Największy znany żywy organizm ma 8,9 km², masę około 605 ton, jest jadalny i słusznego wieku - 8 tyś. lat.
http://strims.pl/s/Ciekawostki/t/7gcjsf/najwiekszy-znany-zywy-organizm-ma-89-km-mase-okolo-605-ton-jest-jadalny-i-slusznego-wieku-8 -
Suflet czekoladowy
http://strims.pl/s/Kuchnia/t/4bb8qv/suflet-czekoladowy -
Waffen-SS [ikonografika]
http://strims.pl/s/Historia/t/k1e1d1/waffen-ss-ikonografika -
Czternaście zegarkowych mitów
http://strims.pl/s/Ciekawostki/t/vdunjb/czternascie-zegarkowych-mitow -
Pamiętaj: możesz skserować albo zeskanować całą książkę – nawet w bibliotece!
http://strims.pl/s/Prawo/t/9urqn8/pamietaj-mozesz-skserowac-albo-zeskanowac-cala-ksiazke-nawet-w-bibliotece
@Runchen: ty kabanie już ci mówiłem że masz nie kasować wpisów
nie zdążyłem wszystkiego przeczytać jeszcze a już poznikały
płaczę teraz
kurwa jaki ten rynek mieszkan to jest patologia xd juz pomijajac te popierdolone ceny to dlaczego w ogloszeniach nie ma ZADNYCH informacji? czesto nie ma nawet kurwa zdjec mieszkania
obejrzalem dzisiaj wywiad stnaowskiego z kapelą xd wczoraj widzialem z mentzeenm i wiecej hejtparkow nie ogladalem xd
Moje odczucia
-
kapela pobierający hajs od stanowskiego - fajne i słuszne
-
wykopki dzwoniące co 5 minut i pytające czy jasiu pracuje - śmieszne
-
40letni facet, który nie rozumie sztuki współczesnej - ciekawe
-
kapela, który średnio się bronił - słabe (choć z drugiej strony to ten wywiad chyba od początku był spisany na straty jednak)
-
promocja radio kapitał tak że strona padła - zajebiste
-
niemniej szacunek dla jasia że wytrzymał tam 2h + moment o dziewczynie jasia - poniżej jakiegokolwiek poziomu
-
mój osobisty highlight: kiedy stanowski sobie przypomniał godzinę po zadaniu pytania, że jego ulubionym żyjącym polskim poetą jest eldo xdd
@ajdajzler: mnie on wkurwia robi krecia robote lewicy swoim pierdoleniem o ascetycznej lewicy, nie wspominajac o jego hipokryzji
@strimsVEVO: mi jest obojetny szczerze ale wsm to ciekawe ze budzi takie skrajne poglady xd moze na starość stanie sie jak korwin xd
w sumie to korwin jest fajny xd z wypiekami na twarzy bede obserwowal jego fastfoodowy eksperyment (zadeklarowal sie ze przez miesiac bedzie jadl 100% fastfoodow xd)
Kupiłem sobie te słuchawy sony z nice counselingiem, idę do paczkomatu odebrac. Mowiliscie że dobre, więc jestem.dobrych myśli
@kakabix: ja se ostatnio kupilem sluchawki aiaiai za 800 zl prawie i mi przyszly do paczkomatu (również) i okazalo sie ze jedna sluchawka gra o wiele gorzej wkurwilem się co nie miara
przypomniało mi się jak moja mama dawno temu nie mogła znaleźć jakiegoś doca w wyszukiwarce systemowej, bo nazwała go
N A Z W A P L I K U.doc
xDD oczywiście po to, żeby mogła go łatwo znaleźć
chcialbym powiedziec ze to nieprawdopodobne ze pis sie odbija, ale w sumie to jest kompletnie sensowne. mam wrażenie, że pis jest obecnie jedyną partią w polsce xd jaka inna partia miała ostatnio jakąś większa konferencje i przedstawienie jakichkolwiek planów/założeń/propozycji? platforma miała niby coś miesiąc temu, ale nikt nawet nie pamieta co xD bo jak zwykle jakies reczy pod publiczke
skonczy sie to tak ze bedzie rzadzila koalicja pisu z konfa ;/
@sens: no opozycja to straszne ciamajdy, tak naprawdę mam wrażenie ze jedynie konfederacja daje radę budować jakiś spójny i realny elektorat sobie xd ale na szczescie pozniej slawek mentzen idzie do hejtparku jednego czy drugiego i tyle z ich wizerunku
mega szkoda tho, ze ani lewica, ani holownia, ani KO nie sa w stanie zbudowac podobnej pozycji sobie, najbardziej sie boje ze sie rzad podzieli na miernoty z pisu i radykałów ziobro+konfa, tak cos w kosciach czuję
Będą szukać zmian jak im jebnie po portfelu albo nie, nie wiem nie znam się. Polacy nie są tacy głupi jak się myśli, są jeszcze głupsi. Żyjemy w bańce, a na ulicy mijamy dziesiątki pisowskich czy nawet ziobrowskich zwierząt nie zdając sobie sprawy.
niech ktoś zrobi apkę do strimoida bo się taki potencjał marnuje - strimdroid, no super nazwa kurwo, tylko kto za to zapłaci???
@sens: @Logika: nawet jeszcze jest dostępna do pobrania: https://www.amazon.de/duxet-doesnt-work-anymore/dp/B00D21GDAK
Tak się ostatnio chwalilem że nawet nie założyłem szybki ochronnej na telefon, bo nigdy nic mi się nie dzieje, a wczoraj, ciach, pęknięty ekran hehe
mam oferte dodatkowej pracy z zajebista stawka (w godzine prawie moja dniówka) ale no ja pierdole chyba pasuje, najpierw typiarka z kadr zle podala stawke, teraz wyslali mi zly zakres obowiazkow no co to za januszex
@ajdajzler: w 2 dni zarobie wiecej niz w pierwszej w caly mc wiec huj kilka weekendow urwe a potem wezme urlop xD
@strimsVEVO: no jesli mentalnie masz na to siłe xd ja się osobiscie tego boję że przez wakacje bede mial full time, bo chcialem wreszcie odpoczac xd ale no ja to ja