spam_only
g/GryIndie

@n30n dzieki za wrzucanie tresci :D

#
kakabix
g/SłowoDnia

Omertà [omerˈta] – zmowa milczenia, nieformalne prawo strimoidskie zabraniające członkom wortalu wpisywania i komentowania. Z tego powodu rozwinięcie wortalu jest tak trudne do osiągnięcia. Złamanie omerty grozi egzekucją poprzez zignorowanie zdrajcy.

#
spam_only

@kakabix: Że Omer, ta?

#
Deykun

W ogóle człowiek wie, że jest stary jak powiadomienia na wykopie pod #strims dotyczą jakiegoś portalu ze streamami.

#
kakabix
g/Archiwmenty

Zobacz najlepsze treści tygodnia na strims.pl:

  1. STRIMS 3 - szybszy i bardziej funkcjonalny - zapowiedź
    http://strims.pl/s/Strims/t/0pmilc/strims-3-szybszy-i-bardziej-funkcjonalny-zapowiedz

  2. Zbigniew Religa po udanej, trwającej 23 godziny operacji przeszczepu serca. W tle widać jego asystenta, który ze zmęczenia śpi w kącie sali. Zdjęcie roku National Geographic 1987. Pacjentem jest (żyjący do dziś) Tadeusz Żytkiewicz.
    http://strims.pl/s/Fotografia/t/ryyqoj/zbigniew-religa-po-udanej-trwajacej-23-godziny-operacji-przeszczepu-serca-w-tle-widac-jego

  3. EGO, czyli dlaczego ludziom zdarza się być porąbanymi jak drewno na opał
    http://strims.pl/s/Psychologia/t/4enusy/ego-czyli-dlaczego-ludziom-zdarza-sie-byc-porabanymi-jak-drewno-na-opal

  4. Rozbudowane powiadomienia
    http://strims.pl/s/StrimsSugestie/t/l8ln2k/rozbudowane-powiadomienia

  5. Mapa układu solarnego (30000×1000 px)
    http://strims.pl/s/Astronomia/t/5et96q/mapa-ukladu-solarnego-300001000-px

  6. Największy znany żywy organizm ma 8,9 km², masę około 605 ton, jest jadalny i słusznego wieku - 8 tyś. lat.
    http://strims.pl/s/Ciekawostki/t/7gcjsf/najwiekszy-znany-zywy-organizm-ma-89-km-mase-okolo-605-ton-jest-jadalny-i-slusznego-wieku-8

  7. Suflet czekoladowy
    http://strims.pl/s/Kuchnia/t/4bb8qv/suflet-czekoladowy

  8. Waffen-SS [ikonografika]
    http://strims.pl/s/Historia/t/k1e1d1/waffen-ss-ikonografika

  9. Czternaście zegarkowych mitów
    http://strims.pl/s/Ciekawostki/t/vdunjb/czternascie-zegarkowych-mitow

  10. Pamiętaj: możesz skserować albo zeskanować całą książkę – nawet w bibliotece!
    http://strims.pl/s/Prawo/t/9urqn8/pamietaj-mozesz-skserowac-albo-zeskanowac-cala-ksiazke-nawet-w-bibliotece

#
Aleks
g/Kino

Usuń to logo człowieku

#
sens
g/Polskie_krajobrazy

Budzę się codziennie otwieram oczy no kurwa znowu na tym strimoidzie

#
Deykun

Olaboga strimoida obrażają.

#
kakabix
g/demosceny

Wspominki ze strims xD

https://i.imgur.com/MihsndB.png

#
kakabix
g/CieszsiezeSrimoidem

Koniec pracy.
Miałem świętować, ale zasnąłem o 20 i teraz się obudziłem xxd

#
zryty_beret
g/tldr

@Runchen krótko tym razem ale i tak tl;dr

#
Runchen

@zryty_beret:
a jebie że mi się chce tyle tych bzdur pisać :-(

#
Logika

@Runchen: ty kabanie już ci mówiłem że masz nie kasować wpisów
nie zdążyłem wszystkiego przeczytać jeszcze a już poznikały
płaczę teraz

#
strimsVEVO
g/LogistykaBezdomnosci

kurwa jaki ten rynek mieszkan to jest patologia xd juz pomijajac te popierdolone ceny to dlaczego w ogloszeniach nie ma ZADNYCH informacji? czesto nie ma nawet kurwa zdjec mieszkania

#
Show remaining entries (3 replies)
strimsVEVO

@kakabix: chcę kupić właśnie ale przy najmie ta sama historia

#
ajdajzler

@kakabix: krakuff crackow

#
kakabix
g/NiesamowiteHistorie

Heh przedostatni dzień pracy i sobie drzemkę robię, ja to jestem ananas

#
kakabix
g/Slowa_z_Moca

Powiem wam, ze bardzo fajne słuchawki. ANC magia, dźwięk też nieźle

#
ajdajzler
g/LogistykaBezdomnosci

obejrzalem dzisiaj wywiad stnaowskiego z kapelą xd wczoraj widzialem z mentzeenm i wiecej hejtparkow nie ogladalem xd

Moje odczucia

  • kapela pobierający hajs od stanowskiego - fajne i słuszne

  • wykopki dzwoniące co 5 minut i pytające czy jasiu pracuje - śmieszne

  • 40letni facet, który nie rozumie sztuki współczesnej - ciekawe

  • kapela, który średnio się bronił - słabe (choć z drugiej strony to ten wywiad chyba od początku był spisany na straty jednak)

  • promocja radio kapitał tak że strona padła - zajebiste

  • niemniej szacunek dla jasia że wytrzymał tam 2h + moment o dziewczynie jasia - poniżej jakiegokolwiek poziomu

  • mój osobisty highlight: kiedy stanowski sobie przypomniał godzinę po zadaniu pytania, że jego ulubionym żyjącym polskim poetą jest eldo xdd

#
Show remaining entries (4 replies)
strimsVEVO

@ajdajzler: mnie on wkurwia robi krecia robote lewicy swoim pierdoleniem o ascetycznej lewicy, nie wspominajac o jego hipokryzji

#
ajdajzler

@strimsVEVO: mi jest obojetny szczerze ale wsm to ciekawe ze budzi takie skrajne poglady xd moze na starość stanie sie jak korwin xd

#
ajdajzler
g/Nippon

w sumie to korwin jest fajny xd z wypiekami na twarzy bede obserwowal jego fastfoodowy eksperyment (zadeklarowal sie ze przez miesiac bedzie jadl 100% fastfoodow xd)

#
Show remaining entries (3 replies)
sens

@ajdajzler: ja tam sie nim nie jaram, to palant

#
Logika

@sens:

dokument na youtubie
jakiś typek

"Super Size Me", Morgan Spurlock. I nie wygłupiaj się już więcej.

#
kakabix
g/SondyUliczne

Kupiłem sobie te słuchawy sony z nice counselingiem, idę do paczkomatu odebrac. Mowiliscie że dobre, więc jestem.dobrych myśli

#
Show remaining entries (3 replies)
ajdajzler

@kakabix: ja se ostatnio kupilem sluchawki aiaiai za 800 zl prawie i mi przyszly do paczkomatu (również) i okazalo sie ze jedna sluchawka gra o wiele gorzej wkurwilem się co nie miara

#
duxet

@ajdajzler: a było wziąć soniacze zamiast jakiegoś tam ajajaj

#
sens
g/wykluczeni_cyfrowo

przypomniało mi się jak moja mama dawno temu nie mogła znaleźć jakiegoś doca w wyszukiwarce systemowej, bo nazwała go

N A Z W A P L I K U.doc

xDD oczywiście po to, żeby mogła go łatwo znaleźć

#
ajdajzler
g/Polityka

https://ewybory.eu/sondaze/

chcialbym powiedziec ze to nieprawdopodobne ze pis sie odbija, ale w sumie to jest kompletnie sensowne. mam wrażenie, że pis jest obecnie jedyną partią w polsce xd jaka inna partia miała ostatnio jakąś większa konferencje i przedstawienie jakichkolwiek planów/założeń/propozycji? platforma miała niby coś miesiąc temu, ale nikt nawet nie pamieta co xD bo jak zwykle jakies reczy pod publiczke

skonczy sie to tak ze bedzie rzadzila koalicja pisu z konfa ;/

#
Show remaining entries (2 replies)
ajdajzler

@sens: no opozycja to straszne ciamajdy, tak naprawdę mam wrażenie ze jedynie konfederacja daje radę budować jakiś spójny i realny elektorat sobie xd ale na szczescie pozniej slawek mentzen idzie do hejtparku jednego czy drugiego i tyle z ich wizerunku

mega szkoda tho, ze ani lewica, ani holownia, ani KO nie sa w stanie zbudowac podobnej pozycji sobie, najbardziej sie boje ze sie rzad podzieli na miernoty z pisu i radykałów ziobro+konfa, tak cos w kosciach czuję

#
Deykun

Będą szukać zmian jak im jebnie po portfelu albo nie, nie wiem nie znam się. Polacy nie są tacy głupi jak się myśli, są jeszcze głupsi. Żyjemy w bańce, a na ulicy mijamy dziesiątki pisowskich czy nawet ziobrowskich zwierząt nie zdając sobie sprawy.

#
ajdajzler
g/Mosty

the most

#
duxet

@ajdajzler: the most most of g/Mosty

#
ajdajzler

@duxet: dla ciebie to tylko droga, a dla anglika znaczy najwięcej

#
sens
g/szczaj

Jeśli nie chcesz byc zerem to musisz się szczepić pfizerem

#
Show remaining entries (3 replies)
Deykun

Szczepiłem się Astrą, bo podobno największe szanse na zgon.

#
kakabix

@sens: oznaka frajera, szczepionka pfizera

#
kakabix
g/KoniecWalenia

Zostało mi już tylko 5 dni pracy c:

#
Show remaining entries (1 reply)
kakabix

@sens: oto stoję u drzwi i kołacze

#
ajdajzler

@kakabix: *walisz

#
sens
g/Android

niech ktoś zrobi apkę do strimoida bo się taki potencjał marnuje - strimdroid, no super nazwa kurwo, tylko kto za to zapłaci???

#
Show remaining entries (1 reply)
sens

@Logika: nie

#
duxet

@sens: @Logika: nawet jeszcze jest dostępna do pobrania: https://www.amazon.de/duxet-doesnt-work-anymore/dp/B00D21GDAK

#
ajdajzler
g/sceptycznie

kontrola schowków; wklejajcie co macie CTRL+V raz dwa

#
Show remaining entries (3 replies)
kakabix

@ajdajzler: https://www.otodom.pl/pl/oferta/3-4-pokojowe-mieszkanie-przy-parku-szczesliwickim-ID4aVh9.html#144eab86e3

#
spam_only

@ajdajzler: ja to tylko

#
ajdajzler
g/Sport

Screenshot from 2021-05-22 17-42-46

#
ajdajzler

@ajdajzler: Screenshot from 2021-05-22 20-29-35

#
Deykun

@ajdajzler: sent from my iphone

#
kakabix
g/SchadenfreudePanzerwagen

Tak się ostatnio chwalilem że nawet nie założyłem szybki ochronnej na telefon, bo nigdy nic mi się nie dzieje, a wczoraj, ciach, pęknięty ekran hehe

#
kakabix

@kakabix: zachciało się schodków nad Wisłą zamiast grzecznie siedzieć w domu

#
ajdajzler
g/WylizanaJama

status strima: jakeiś 5 osob i troche wpisóœ

#
Logika

@ajdajzler: a jaki status dupy? xd

#
Logika

@Logika: umyta

#
strimsVEVO
g/Volkh

mam oferte dodatkowej pracy z zajebista stawka (w godzine prawie moja dniówka) ale no ja pierdole chyba pasuje, najpierw typiarka z kadr zle podala stawke, teraz wyslali mi zly zakres obowiazkow no co to za januszex

#
Show remaining entries (4 replies)
strimsVEVO

@ajdajzler: w 2 dni zarobie wiecej niz w pierwszej w caly mc wiec huj kilka weekendow urwe a potem wezme urlop xD

#
ajdajzler

@strimsVEVO: no jesli mentalnie masz na to siłe xd ja się osobiscie tego boję że przez wakacje bede mial full time, bo chcialem wreszcie odpoczac xd ale no ja to ja

#