Wygląda na to że robię swoje własne Endomondo
https://i.imgur.com/mhqCOPj_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium
Szkoda że lokalizację apdejtuje tylko jak jestem na ekranie apki. Będę musiał się teraz jebać z jakimiś serwisami działającymi w tle żeby było tak jak chcę :/ no nie jest to najfajniejsze środowisko na świecie ten Android. Wszystko trzeba robić na okrętkę
Kurwa obcowanie z ludźmi to jest osobna kategoria spierdolenia. Stoi taki w kolejce ale nie stoi tylko się kręci jak gówno w przerębli i ni chuja nie zajmiesz odpowiedniej pozycji bo chodzi wte i we wte i zerka przez szybę czy aby na pewno w środku nadal jest tyle ludzi co było przed dwudziestoma sekundami. W międzyczasie spojrzy sobie jak tam wygląda sprawa w sąsiednim pawilonie i tak się wierci jak owsik w dupie i stwarza pole dla starych szmat do wjebania się w środek kolejki
Może jestem aspołecznym spierdoxem ale wcale się tego nie wstydzę i bardzo mnie irytują takie sytuacje
@sens: wcale nie trzeba być aspolecznym spierdoxem żeby to denrwowalo. Ostatnio czekałem w kolejce do nocnej apteki i było kilka takich egzemplarzy, zaglądanie do okienka, idzie do auta, wraca od auta, pali fajkę, idzie wyrzucić fajkę, łażenie w ta i wewta, i najgorsze: dopytywanie ludzi, a tamta pani już weszła? A długo ten pan tam już? A czemu tak długo? A wie pan co tak długo? Ja ostatni pociąg mam za 10 minut , panie.
No chyba że to jednak świadczy o aspolecznym moim spierdolamento
@sens: najgorzej to mnie wkurwiają zorganizowane szajki rodzinne które monopolizują kolejkę i nie wiesz, za kim stoisz, gdzie, kto i do kogo i wgl. ciężko jakiś ogar w tym szaleństwie znaleźć, zwłaszcza jak dwie z trzech osób przed toba znikają po coś a potem nagle są cztery i nie wiesz czy masz się wkurwiać czy ustąpić ze zrozumieniem
kupiłem sobie zatrzask do drzwi balkonowych i postanowiłem go zamontować bo mam dwie ręce*. Ale nie mam wkrętarki, to chuj, gwoździk wbijam płytko dla poszerzenia otworu, wkręcam śrubkę na chama, w końcu to plastik, to łatwo poszło.
No i ten metalowy element poszedł gładko, pora zamontować rączkę (czy tam pochwyt, jak to ci fachowcy nazywają xD) no i wkręcam, ale że mnie ojciec nie nauczył stolarki okiennej, to nie wiedziałem, że dokręcenie śrubki do końca na skraju ramy od strony szyby może spowodować jej pęknięcie. Ale się dowiedziałem XD
No dobra, chuj, pęknięcia nie widać aż tak bardzo, landlord dzisiaj był wcześniej odebrać hajsik, to zero przypału, do wesela się zagoi xD To wkręcam dalej, tylko że na drugim skraju ramy. Taki chuj, śrubka jest za długa o jakieś pół centymetra i trafiła w jakieś metalowe gówno. Wybrałem środek i w końcu się udało. Wcześniej się jeszcze śmiałem z typa, co wstawił komentarz na allegro jak krzywo to przykręcił, ale co ja tam odjebałem z tą rączką, to dajcie spokój xD
Pokaż ukrytą treść *dwie lewe ofc
@sens: Tak to jest jak to młode zjebane pokolenie się bierze za cokolwiek. Tutorial na YT trza było chociaż obejrzeć jak skila nie masz ani doświadczenia.
No i z czego jesteś dumny?
Że pochwyt wykorzystałeś do zrobienia nieudanego zamykadła do drzwi balkonowych.
Pewnie się teraz będziesz chwalił kolegom jaki to hur durr zosia samosia jesteś.
Wykorzystałbyś lepiej lepiej pochwyt.
@sens: mnie poja jakimś wyciągiem z mandragorry, żeńżenia i innego possajgówna w takich mikro puszkach. Ani to smaczne, ani się napić nie da ino w ryja piecze, ale dobrze podchodzi do kanapki z kiełbasą jak musztardy zapomniałeś.
@sens: najpeirw coś tam gada, że im dalej się wychyla wskazówka, to jest więcej omów xD potem jak się typowi wychyliło, to mówi, że im dalej wskazywka, tym opór mniejszy
udało mi się w końcu dodać tego onClicka, nie wstrzykiwałem interfejsu, ale za to musiałem przekazywać lambdę przez trzy klasy xD na jedno wychodzi, jebania się co niemiara
ale teraz patrzę się na wszystkie sensory mojej komury i patrzę co za dane wysyłają
@sens: w ogóle to podpowiedzi składniowe tego IntelliJ Idea, którego używa Android Studio są zajebiste, fajne rzeczy wykrywa i poprawia. Bardzo dobre jak ktoś nie zna tego całego Kotlina
Kupiłem za dużo mięsa, okazyjnie, he, he.
Chyba ze świni.
Gotuję już 4 wersję gulaszu.
Przepis od śp. Babci, dalej najlepszy.
@Runchen: na legalu albo wcalu. Prawie nie używam kompa osobistego, nie chce mi się bawić w torrenty
@kakabix: boghactwoPokaż ukrytą treść A ja się zastanawiam nad zakupem skody citigo, bo mi chinqueczento przypomina.
Jestem teraz w Rossmanie dziewczyna kupuje jakieś rzeczy jakiś Węgier ssie mi palca u nogi jebla idzie dostac. Trzymajcie się na tym strimoidzie
@sens: jakiś wypasiony? Sam myślałem o opiekaczu ostatnio, mam zwykły do tostow tylko, jestem ciekaw jak działają te z płytkami panini itd
Chciałbym wam czasem odpisywać, ale nie mam co, skąd mam wiedzieć czy wstrzykiwanie do listy interfejsu to xd czy może już kurwa xd
kupiłem sobie nowy złom i tak patrzę co robić można z nim, udało mi się zrobić recyclerview jakimś cudem, i mi wyświetla listę dostępnych sensorów, a teraz chciałem dodać sobie reakcję na naciśnięcie i kurwa nie wiem, czy to ja jestem debil, czy to SDK jest ultraprzeinżynierowane, no ale kurwa chyba nie powinno to wyglądać tak, że żeby dodać sobie jakiś click listener do listy rzeczy, to trzeba robić to poprzez definiowanie swojego interfejsu i potem wstrzykiwanie go do tej listy kurwa XD no powiedzcie mi, że to nie jest zjebane
Lipogram – tekst tak napisany, że nie występuje w nim określona głoska. &PWN
Srodek stylistyczny, forma instrumentacji głoskowej polegająca na takiej budowie tekstu, aby składał się on z wyrazów, w których nie występuje określona głoska, szczególnie częsta w danym języku. Julian Tuwim przytoczył w swojej książce „Pegaz dęba” kilkudziesięciowierszowy fragment, w którym ani razu nie pojawiła się głoska „r”: &Wikipedia
Słońce tego dnia wstało jakieś dziwnie leniwe, matowe bez blasku. Około południa na powleczone niezwykłą bladością niebo wypełzły zwały skłębionych żółtych obłoków i w jednej chwili świat zasnuł się ciemnością.
@Deykun: ciekawostka powiązana: Tymon Smektała aka Hut Sędzimir - redaktor CDA, wybitny ekonomista, raper - nagrał album bez używania głoski r, z powodu swojej wady wymowy
jak mnie wkurwia ten projekt grupowy z inżynierii oprogramownia xd nie chcą robić normalnych pull requestów z jakimś podstawowym review bo nie.
mieliśmy napisane testy jednostkowe to typ pozmieniał nazwy klas i całą logike "bo tak" i ofc testów nie ruszył, wrzucając wszystko w maina xd
ręka mnie świeżbi żeby im zajebać za taką prowizorke, wiem ze to niby jest tylko gównoprojekt, ale naprawde 5 sekund postarania się i wszystko wygladaloby jak trzeba
ale wkurwil mnie typ, bo to typowo brak skilla miekkiego - typ odjebuje całą implementacje i nie dzieli się wiedzą i wymaga że każdy bedzie nagle rozumial co on tam odjebal szkoda strzepic ryja wkurwilem sie xd
W ogóle z tego co czytam to ty też jesteś toksyczny w chuj, oczekujesz od kotów studentów profesjonalizmu. Męczą się samym pisaniem kodu, utworzenie PR ich przerasta a ty im narzucasz TDD i kulturę pracy. Pick your battles.
@Deykun: ojj no nie kolego, ja nie jestem toksyczny, właśnie jestem zbyt uległy xd TDD zostało narzucone od prowadzącego, tak samo wrzucenie kodu na gita oraz przeprowadzenie różnych testów. Właśnie z pisaniem kodu się typek nie męczy, ale wiesz, zamiast rozdysponować swoje siły na różne rzeczy, tak żeby było zrobione wszystko, to on robi to co umie i od reszty wymaga że się dostosują (były napisane unit testy -> pozmieniał je, bo nie pasowały mu do jego ipmlementajci xd)
brak mi słow...
bylem chory na covida, przeszedlem bardzo lagodnie, zachorowalem rowne 3 tyg od dzisiaj. 1.5tyg temu wrocilem na swoje mieszkanie, ofc informujac wspollokatora o mojej chorobie i noszac maseczke na meiszkaniu itd. wspollokator mial brak jakichkolwiek symptomow, najpewniej go nie zarazilem
ale typ się wziął i zapisał na szczepienie dzisiaj i teraz ma mocna goraczke, zawroty glowy, dreszcze. pomoglem mu, ogarnalem go, ale tak z ciekawosci wbilem na formularz przed szczepieniem. i kurwa w glowie mi sie nie miesci, ale typ sklamal w formularzu, bo jest tam punkt "czy miałeś kontakt w przeciagu ost 2 tyg z osoba majaca objawy covid", ktory uniemozliwia wziecie szczepienia
jak kurwa mozna sklamac w takim formularzu? po chuj? to ja nie wiem
nie wiem czy mu uswiadamiac co on odjebal, czy miec to w dupie. also, mam nadzieje ze jednak wirusa w swoim organizmie ma na tyle malo, ze jutro mu przejdzie, niemniej kurwa, ręce opadają doprawdy