kolejny powód do zwątpienia w studia: tylko pojedyncze osoby na drugim roku studiów ogarniają gita. jako 10% osob normalnie potrafi posługiwać się branchami, pull requestami itd, wie o co chodzi, z jakies 40% osob wie ze na github trzeba wrzucic kod jak sie chce komus pokazac ale uzywaja github desktop zeby wrzucac pliki i nawet nie wiedzą co to commit. pozostałe 50% osob wgl nie uzywa
nie zebym gardził tymi ludźmi; wręcz przeciwnie - jest mi ich w chuj szkoda, ze system edukacji ich tak wyruchał. bo co, pojda pozniej do pracy i powiedzą brancha nie potrafie zrobic ale ci calke moge policzyc do szefa? albo nie potrafię otworzyc .csv w moim programie, ale jak chcesz to mogę ci policzyć wszystkie pochodne cząstkowe metodami FAD i BAD... zwlaszcza ze osoby na moim kierunku to raczej dobre partie - kazdy rozszerzona matura z matmy >80% była i ludzie są faktycznie pracowici. to bez sensu, ze uniwersytet zupelnie marnuje ich potencjal.
tez rozumiem, ze studia to nie kurs do pracy i tu sie bardziej liczy jakas nwm specjalistyczna wiedza, ale to wszystko grochem w ściane. nikt nic nie pamieta, zapierdala sie bez sensu, bo robi sie rzeczy, ktorych malo kto w prawdziwym zyciu uzywa
i na rynku pracy
rynek pracy to akurat docenia papier, bo wtedy wiadomo, że jesteś w stanie przejść przez dużą dawkę bulszitu, co w korpo jest nieocenioną umiejętnością
@sens: no tego czy docenia to własnie jestem ciekawy; nie ma mnie na tyle, ze powiedziec ze nie docenia i rzucic studia, ale nwm czy sam siebie nie oszukuję xd poki co jednak zakladam ze faktycznie docenia, ale znajac zycie to tylko błąd konfirmacji tutaj zachodzi
sluchajcie musimy jakos zaciesnic wiezi strinmonida uzytnikow w sensie nwm jakis zlot zrobic czy ki chuj albo po prostu WIECEJ ROZMAWIAC musimy pokazac sile rozumiecie, ja wczoraj zrobilem znalezisko na wykopie i dostalem 550 wykopow i wedszlo na gowna, czy tutaj byloby to mozliwe??????????
Boże jak ja nie znoszę queen a najgorsze jest to ze wszyscy zdają się kurwa uwielbiac queen i puszczają to gówno w kolko
Bicycle, bicycle, bicycle
I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle
I want to ride my bicycle
I want to ride my bike
I want to ride my bicycle
Ja pierdolę.
@sens: oj tak fredziu, plus jeden. Ja słucham lubię dużo dad rocka ale podziwu dla Queen nigdy nie rozumialem
,1. satysfakcja
...
,8. dla dziewczyn
...
,88. sława
,100. dla kapusty
,106. zeby wkurwic wszystkich raperow, ktorzy maja tutaj cos na sumieniu
@ajdajzler: no tak chyba jest, ze auto wyslanie jak jest wypelnione, no ale im wwczesniej wyslesz tym wczesniej masz zwrot, najgorzej to wlasnie na koncu bo wtedy duzo pitow musza obsluzyc i co roku mowia o tym w telewizji xD
@ajdajzler: wczoraj formalnie złożyłem wypowiedzenie, już gadałem z szefem, zespół poinformowany, więc pełna lekkość teraz
nie wierzę xD ktoś u nas na uni nieironicznie zrekonstruował kod pkp w projekcie nie robiac tego dla beki xD https://i.imgur.com/CrjHGQ7.png
ponieważ zostałem reaktowym świrem, to zainstalowałem sobie ubersicht czyli taki fw do pisania widgetów w reakcie na macos xD zrobiłem sobie własny pasek menu i napisałem sobie do niego wyświetlanie statusu baterii, i okazuje się że apple mnie oszukuje, bo ja sobie dzielę current przez capacity i dostaję 98% a macos mi pokazuje 100% czyli tacy z nich spryciarze ze oszczedzaja baterie rozladowujac i ladujac w zakresie 95-100 i cały czas pokazują 100% przy tym XD
Wczoraj poinformowalem o tym, że odchodzę z pracy, dzisiaj rozmawiałem z szefem. Dawno nie miałem takiego stresu, wczoraj wieczór to był bardzo trudny czas. Jakoś kamień spadł z serca, najgorsze działania za mną. Teraz jeszcze muszę poinformować swój zespół, na pewno się nie ucieszą.
Eh.
Gotowałem zupę, (taką bieda jarzynową, ale sporo mięsa różnego) pod koniec wziąłem jakąś randomową zupę w proszku dla nadania smaku i charakteru, zapomniałem o tej zupie na godzinę xD
Nawet nie wykipiała za bardzo.
Serio, kurwa to jest najlepszy żurek everPokaż ukrytą treść xD
Lecę gotować jajka na twardo i otwierać następną flaszkę wódki xD
Miałem zbanować Strimoida na co najmniej miesiąc albo z pół roku, ale to jest tak zabawne, a oprócz, dwóch ziomów nikt tego nie doceni, nikt nigdzie i na żadnej innej mojej społecznościowej dzifce.
A więc: Włączasz film o dużym ptaku (ha, ha) na YT, zlinkowany z wypoku, myślisz fajne, włączasz potem z napisami- kanji, bez sensu, to na angielski dalej bez sensu, ale jak włączysz polski to się zaczyna dziać magia:
Ten film z polskimi napisami- mocno polecam!!
@Runchen: this is poststrims - esencja najgorsza z najgorszych strimsiaków się tu uchowała i tak już będzie zawsze
zero empatii to nasz los tylko hejt nam został
no i pociesz się że cię stary nie wyrzucił z domu jak tego kryptogeja sęsa
Pokaż ukrytą treść zresztą ziom - sam jesteś przykładem najchujowszego sortu strimsiaków więc nie marudź tylko zakładaj zbroję i jazzzda xd
@Logika: Masz rację w czasach gdy przebierać można tylko między zgniłkami, co najwyżej, byle gówno to w sumie bonus
odwieczny cykl umierania i odradzania strimoida przypomina swym kształtem galaktykę spiralną lub owoc mango dojrzały i soczysty
https://devblogs.microsoft.com/oldnewthing/tag/history/
to jest pieniężny blogasek (jeżeli interesuje was produkcja oprogramowania kilkadziesiąt lat temu)