@ToyBlackHat: dlatego zaczalem ogarniac pythona i jave, ale ogolnie programowanie mnie juz nie bawi jako tako, wiec powoli szukam innej branzy :) Moze kiedys z ciekawosci lukne na tego go
@spam_only: no wlasnie golang to taki powiew nowoczesnosci po tych sztruclach, mi przywrocil dużo przyjemnosci do programowania ;) serio, stestuj a nie pozalujesz ;)
@Runchen: pac pac, głasku głasku, tl;dr, i tak Cię kocham :* (ponieważ dajesz się tak łatwo striggerować)
ale mnie wkurwia (jako fana japka) jak teraz we wszystkich docsach do każdego gówna jest doczepiana ta applonowomowa z piętnastoma przymiotnikami przy opisie projektu, wszystko jest beautiful kurwa
build beautiful fast APIs
Beautiful and accessible math in all browsers
Beautiful colour gradients for design and code
CSS only library to fill empty background with beautiful patterns.
Dobra, było miło, ale kiedy jeden obiad zostanie po raz siedemnasty wyrzygany przez psa i zjedzony z powrotem, to robi się to paskudnie nudne. Bajobongo koleszko, idź być zabawny gdzieś za linią horyzontu.
kjrde mati morawicki mowi ze w maju bym dostal szcsepienie jakbym poprosil ;0
czy to ze mam teraz covid (nie rovilem testy ale wiem ze mam xd) wplywa na szczepienie jakos? w sensie mam juz przeciwciala wiec teoeretycznie moglbym sb na szczepienie nie spieszyc ale wolalbym miec to jzu z glowy
@szekle: >b2b | po pierwsze, to podejrzewam ze w przeciagu kilku lat ta sytuacja zostanie uregulowana i prgramisci beda musieli pracowac na uop (trzeba brac pod uwage, ze moze sie duzo pozmieniac, nie warto bazowac na stanie obecnym), a po drugie to ja sam chyba wolalbym cyba na uop pracowac, zawsze to wieksza stabilnosc.
no ale z tymi studiami to jeszce kwestia, ze przezylem 1.5roku skurwialych przedmiotow, ten semestr jeszcze jest ciezki, a w nast roku mialbym same przedmioty do wyboru. wiec moglbym se wybrac jakies fajne rzeczy i cos tam z tej uczelni wyniesc. plus, jak wroca stacjonrne to duzo kontaktow sie na uczelni robi i duzo mozliwsoci pracy sie pojawia tez z uczelni
o chuju zloty aneksja krymu byla w 2014? :O myslalem ze nwm jakies 3 lata temu ale ten **** zapierdala
a pierdole te polksie znaki na klaawiqturze mam tylko bex tych kurwa ogonkow i smiesznych kresek to jebac jest erra komputera a nie dziada z komisjij jezyka polskiego
Najgorsze jest to że tyle razy sobie obiecywałem że nigdy, nigdy więcej nie będę komentował tych chujowych testów tego calego Adbustera, a co najgorsze, to wraca zawsze, czy przez znajomych, czy przez spam, czy przez nieuwagę,.. kurwa nie wiem- Gość jest Mistrzem marketingu i wkurwiania normalnie.
I co najgorsze znowu trafiasz na niego i znowu piszesz: "tak, ale,.."
No ja pierdole!!!
Nigdy więcej!.
@szekle: Ofc, że to prawda i nie będę zaprzeczał, oprócz tego że moje najlepsze lata były nieco wcześniej przed nim ;-)
ŁOOOOPokaż ukrytą treść Ale zajebiście! A tak szukałem dobrego jakiegoś materiału z nurkowania na Deeep Spot! A tu u debila Adbastunia takie rzeczy, kurnia aż bym go zasubskrybował! Dzięki [@szekle](/u/szekle) że mi go przypomniałeś! Kurnia tam to by się pływało! łooo! tak zajebiście jak mówili! Kurnia jede tam w anjbliższy termin, mają chyba jakieś nurkowanie z instruktorem czy coś poniżej 15m nie? xD Ale będę nurkował! Łooo! mózg rozjebany, kto nurkuje ten wie xD
Ja pierdole jak mi się nie chce do tej roboty jechać,.. popokrastynował człowiek cos jeszcze pokuł, jeszcze pogotował, nawet nie skończyłem projektu jednego,.. echh, weekend jak zawsze za krótki :-(
Z atomem do gwiazd
https://i.pinimg.com/originals/96/55/29/96552907f486f6c2b0c68a413af1c914.jpg
Może nie ta strona kurtyny, ale duch Zdobywców, Podboju i myśl, oddane należycie xD
@kakabix
https://strm.pl/c/nqdGvwr2/projekt-orion-statki-napedzane-bombami-atomowymi
#BezpiecznyKosmos
@Runchen: niestety, zią, ale opinię wyraziłem na podstawie treści, choć żeby być bliższym prawdy, musiałbym napisać raczej "na podstawie bełkotu". Pozdro pińcet.
PIS- niby tak sobie morde patriotyzmem wycierają i tradycjonalizmem, oraz wstawaniem z kolan, a porządku z godłem nie ma komu zrobić!
Kurwy- nie Partia!
https://joemonster.org/art/36476
link do artu- bo dobry, zanim portal stał się lewacki i ofc bez zaskoczenia, zaczął ssać pałe xD