Wyczuwam swąd lewackiej, ale tej złej, propagandy.
Wzywam do Natychmiastowego przeprowadzenia śledztwa.
W tym celu proponuje powołać specjalną Komisję do zbadania przyczyn powstania lewackiego nieosfojonego dziwnego propagandowego zapachu na terenie serwisu, zwłaszcza w zakładce: "nowe".
Jednocześnie Dział Bezpieczeństwa Wewnętrznego Serwisu, apeluje o zachowanie spokoju, przypominając że:
Niewinni nie mają się czego obawiać.
Wszelkie próby prowokacji, zostaną stłumione w zalążku z całą stanowczością.
#SyndromOblężonejTwierdzy
@szekle: To miłe, ale preferuję ładne kobiety, lub młodych szczupłych ukraińskich chłopców, ew. ładne trapy, także nie dzięki.
@Aleks: JEST TAKĄ OSOBĄ, ŻE GDY RANO JEGO STOPA DOTYKA PODŁOGI DIABEŁ W PIEKLE MÓWI OOO KURWA, WSTAŁ!
@spam_only: Potem przewraca się na drugi bok, a ja jako że jestem romantykiem trochę i nigdy nie zapominam o swoich bliskich, daję mu buziaczka i mówię: "Idę do pracy, będę po 16, zrób schabowego dzisiaj, kupię kiszoną, marchew i mleko bo się kończy, po drodze. Jakby co to dźwoń".
Kto pracował ciężko z rana
Temu piwo jak śmietana
A nieroby piszą w necie
Że pogoda zła jest przecie
Nie pogoda jest kijowa
Tylko mina ich marsowa
Rzućcie mysz i klawiaturę!
Wznieście kielich dumnie w górę!
Na cześć Strony i Admina!
Wybiła wypić godzina!!
HEJ!!!
Zdrowie Waszmościom xD
W ten deszczowy dzionek szary
Życzę wszystkim bardzo wiele
Byście mieli dużo pary
zeby wytrwać po niedzielę
Przeglądałem se strm i przyszla dyrektorka i powiedziala ze nie chce przeszkadzac bo widzi ze zajety jestem
@kakabix: twitterowy celebryta
kiedyś szydziły z niego prawaki
teraz bekę z niego mają też lewaki i normalsi
odleciał na orbitę