Pherun
g/woahdude

Logika do mózgów!

#
Logika

@Pherun: rak w gratisie

#
spam_only
g/GlobalOffensive

zero zero

#
Show remaining entries (3 replies)
Pherun

@ajdajzler: zeronaście

#
spam_only

@ajdajzler: a dokładniej to minus zerozerodziesiąt.

#
kakabix
g/Niewyjasnione

Nowy dzień, nowy head hunter. Ucieszyłem się, ale mój mózg zaczął odwalać znowu jakieś w sumie tu dobrze, jak elitarne, po co odchodzić, ple ple kurła

#
spam_only

@kakabix: Kurła, my to sie kiedys cieszyli ze praca była i sie robilo 80 lat u jednego, a tera młodym to sie kurła w głowach poprzewracało i by zmieniali tylko prace kurła.

#
ajdajzler
g/Humor

DZIEŃ JUŻ NIE NUMERUJE TYCH DNI NO BO MONOTONIA WESZŁA MOCNO

kolejny programista powiedzial dzisiaj ze odchodzi xddd

czyli podsumujmy: jak przyszedlem do pracy w grudniu sklad byl taki: 2 testerow + 3 programistow + 1 tech lead

sklad na 1 kwietnia bedzie: 1 tester + 1 programista + 1 tech lead xD

moja dziewczyna sie smieje, ze jak wytrzymam jeszcze 3 miesiace to sam tech leadem zostane XDD ale poki co bede sie sadził na oferte stażową ciepłą jakąś na wakacje, fajnei by bylo, ale django musze sie douczyc duzo

#
spam_only

@ajdajzler: O, to januszex dobry musi byc :D

#
ajdajzler

@spam_only: nieee. stawki owszem niskie i benefitów brak, ale poza tym jest luźno. luźne godziny pracy, brak jakichś wymagań, no ludzkie podejście do pracy po prostu. kwestia, że firma jest upadajaca i jedna z osób co odeszła np stwierdziła że firma i tak kapnie, więc rezygnuje (a nawet jak nie kapnie, to nie ma w najblizszym czasie perspektwy podwyżki)

#
kakabix
g/Slowa_z_Moca

Monter dziecka czas

#
spam_only

@kakabix: Monte dzieck cza

#
sens
g/sens

W ostatnim miesiącu jako embedowiec kurwa binarka działa jak powinna na mikrokontrolerze na który nie jest przeznaczona a nie działa na docelowym nie pchajcie się w to gówno zarobki małe a włosy z głowy rwiesz nad jakimś gownem którego się nie da zdebugowac bo pajac który projektował płytkę zrobił trudno dostępne pady od debugu ja chce juz tego JavaScripta nakurwiac przynajmniej jakiś powiew jebanej świeżości

#
Show remaining entries (4 replies)
ajdajzler

ale jak ktos lubi trzymac rękę na pulsie to moze byc w sumie zadowlony https://soynomm.com/blog/i-dont-want-to-do-frontend-anymore/

#
spam_only

@sens: javascript, fuj, ile razy bym do tego gówna nie podchodzil, tyle razy mnie odrzuca na samą myśl jaki tam panuje jebany śmietnik i gównokod.

#
Pherun
g/Akademia

troll czy poważniak?
Fajna z zabawa, jaką podpatrzylem na innym śmiesznym forum.(strims.pl) Ja zacznę :D pamiętajcie, żeby uzasadnić swój wybor

#
Show remaining entries (4 replies)
Logika

@Pherun: poważny troll

#
spam_only

@Pherun: https://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM

#
Aleks
g/FatShaming

Najgorzej jak taki wymyśli zabawę typu X czy Y a potem wszyscy ją psują łącznie z twórcą

#
Show remaining entries (2 replies)
ajdajzler

@Aleks: X

#
Pherun

@ajdajzler: ▲

#
kakabix
g/OcieplanieWizerunku

mam tak dosc

#
ajdajzler

@kakabix: eh same here

#
Logika
g/WpisyDoTreści

Treści do wpisów!

#
spam_only
g/Drzewa

Raz raz

#
Pherun

@spam_only: na trzy

#
ajdajzler

@spam_only: zraz wystarczy

#
kakabix
g/animacja

X czy Y? Fajna z zabawa, jaką podpatrzylem na innym śmiesznym forum. Ja zacznę :D pamiętajcie, żeby uzasadnić swój wybor

Łyżka czy widelec?

#
Show remaining entries (5 replies)
sens

@kakabix: ibanez

#
ajdajzler

@kakabix: Y

#
Aleks
g/strimoidproblems

@duxet a naprawisz ten napis na przycisku do doadwania grup?

#
Show remaining entries (1 reply)
Aleks

@Pherun: Świetnie ocenia pan typ wpisu

#
ajdajzler

@Pherun: rządanie

#
Pherun
g/Polandball

wpis pocieszający strm nie umrze

#
Logika
g/Narzędzia

Wpis kontrolny, żeby strims nam nie umarł.

#
Logika
g/NicSięNieDzieje

ponad 24h bez wspisów

#
Show remaining entries (1 reply)
sens

@duxet napraw api zrobię bota, który będzie robił sztuczny ruch i zachęcał innych do wpisdwania

#
ajdajzler

@sens: zobacz gorące fotki polek <3

#
Aleks
g/MuzykaAleksinigala

https://www.youtube.com/watch?v=AD16dijzOrM

#
spam_only
g/ASOIAF

Uwielbiam to, klikasz dodaj i czasami jest taki stan zawieszenia, nie wiesz czy kliknąłeś czy nie kliknąłeś, aż nagle po kilku sekundach pojawia się wpis a textarea zostaje wyczyszczony

#
Show remaining entries (3 replies)
duxet

@spam_only: poprawione

#
spam_only

@duxet: O, zaskoczonko :D

#
spam_only
g/szafagra

Czy wiesz ze jak zamienisz literki w strm, to wyjdzie tsrm czyli TORUŃSKIE STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

#
duxet

@spam_only: STOWARZYSZENIE TORUŃSKICH RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

#
spam_only

@duxet: STOWARZYSZENIE TORUŃSKICH RZECZOZNAWCÓW MAJTKOWYCH
Jedna litera, tyle znaczen.

#
sens
g/KoniecWalenia

Ostatni wpis 8 godzin temu a te godziny wydają się latami......................

#
spam_only

@sens: Jak cztery pory roku Waldiego.

#
Aleks
g/reklama

Zachęcam do przeczytania mojej najnowszej recenzji multitoola szwajcarskiej marki Victorinox
https://strm.pl/c/JWG1Nmqo

#
Show remaining entries (1 reply)
Aleks

@sens: o, to niedaleko

#
Aleks

Błogosławieni Ci, którzy widzieli i upvotowali

#
Logika
g/BrudneSztuczki

@Aleks ja nadal odświeżam tego strimoida

#
Show remaining entries (4 replies)
spam_only

@Logika: Szanujmy jedyną pozostałość post-sebową

#
Logika

@spam_only: nie zapominaj o stri.ms xd

#
Aleks
g/blender

Jebać tych co za plecami nie wgóręgłosują treści

#
Aleks

teraz nagle 5 upvotów a jak w nowych bylo to nikt...

#
zryty_beret
g/Kaczki

https://streamable.com/wf093n
@zskk gdzie jesteś?

#
Show remaining entries (6 replies)
zskk

@zryty_beret: i jak tam :E signal masterrace dalej

#
zryty_beret

@zskk: tylko telegram, signal nadal kupa, ale używam czasami :(

#
Aleks
g/pompujemy

Albo nie

#