Ja jebie ale te silniki Raptor są zajebiste, to kurwa manewrowanie wektorem, jeden całą rakietę jebitną udzwignął, kurwa nawet ten płomień mają taki bardziej rasowy i epicki, nie to co nudne silniki rakiet NASA!
@Runchen: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec. Temu otwiera odźwierny, a owce słuchają jego głosu; woła on swoje owce po imieniu i wyprowadza je.
Kolejne CV wysłane, przyjmujcie zakłądy czy zmienię pracę, czy się będę cykał i zostanę gdzie jestem
serio, jestem pijakiem, funkcjonująccym alkoholikiem w zasadzie, umiem wypić, ale to co zrobiło ze mną to Porto wczoraj- masakra, jak po bimbrze albo wódzie na szybko
@kakabix: Ciezko będzie, bo to rocznicowe Velhotes 10 Calem, taka limitowana edycja na urodziny winiarni Velhotes z tego co rozumiem.
Wina mają średnie w sumie, ale to Porto, mmmm, boże3 moja głowa,.. co za szaatański trunek
@kakabix: Ostatni raz tak mnie w kosmos wywiózł bimber niejasnej prewienencji od starszego pana ochroniarza z poprzedniej roboty jakieś dwa lata temu
@Runchen: Synonim chujni i rozczarowania, coś jak fabuła Dziewczyn z Nowolipek ?Nałkowskiej czy kogo tam
@kakabix: Powinni konwencją genewską zakazać dawania młodym ludziom chujowych książek jako lektur. Przez jebany pozytywizm w szkole średniej znienawidziłem polskich autorów
DZIEŃ NO SKOŃCZMY JUŻ Z TĄ GŁUPIĄ NUMERACJĄ WRESZCIE++
dzisiaj mialem rozmowe z tech leadem, do której się zabierałem jak pies do jeża (nk czy istnieje takie powiedzenie bo nwm) od końca stycznia XD no i co
no i gówno panie ferdku... powiedziałęm mu ze chce dostep do kodu - zgodzil sie. powiedzialem ze imo powinienem miec kontakt z biznesem, żeby sensownie testować - byl zadowolony ze wysuwam propozycje i powiedzial ze bedzie poruszac temat. powiedzialem, ze jestem zainteresowany stazem programistycznym - powiedzail, ze przemysli ale moze w wakacje mialbym pelny etat - pol programista, pol tester.
ktoś mądry zapyta: co z tego wszystkiego? no wlasnie to, ze tyle roznych tematow sobie poruszylismy ze na kwestie podwyżki... zabrakło mi odwagi x-d ż a ł o s n e... tj wiem ze i tak by mi nie dal, bo firma ledwo przędzie obecnie, ale myslalem ze moze fakt, ze odkad pracje podniosla sie minimalna i ja zarabiam teraz leciutko powyzej minimalnej oraz fakt ze nno jestem juz wdrożony to powinienem miec hajsu wiecej
@ajdajzler: Ja teraz nie płacę podatku dochodowego ale tylko do lipca. Wtedy idę do szefa żeby mi dali podwyżkę bo nie mam zamiaru zarabiać do ręki mniej niż teraz
@ajdajzler: no tak bywa, ja ostatnio też rzutem na taśmę zpod koniec rozmowy zapytałem o jedna rzecz, ale i tak dostałem odmowę xd
btw. edycje specjalne "win"- są specjalne, zaledwie z 8 lat mineło a czuję się jakbym jebnął nalwewkę a nie wino, no i na smak procenty się zgadzają xD Coz pomysł wgl xD
Velhothes
10
calem
Niby wino a jednak porto Xd
xD
To się kurwa zdziwiłem xD
A niby butelka jak od wina
xD
Macie tak czasami że se ekran startowy w telefonie zmienicie w ramach walki z nudą i depresją czy że coś nowego czy coś na jakiś widoczek albo zdjęcie czy coś i potem jak się włącza to zawsze macie tą reakcję: WTF?
Mimo że sam go zmieniłeś i wiesz na co i wisz co tam będzie xD
https://thumbs.gfycat.com/BigFluffyAmericanrobin-small.gif
I niby wiesz ale od jakiegoś 3 miesiące dalej jest to zaskoczeniem? xD
@Aleks: totalne szaleństwo, zero stabilności, nie pojmuje jak osoba przy zdrowych zmysłach może chcieć czegoś takiego
@Aleks: Jak raz zmieniłem ostatnio tapetę w telefonie to miałem cały czas wrażenie że to nie mój.
Dla mnie to niepoje, to jakby mieć swój ulubiony młotek i nagle co dzień jego trzonek zmieniałby kolory- dysonans poznawczo rozpoznawczy
"TO JAK WIRUS!
Bycie Polakiem.
Jak raz to załapałeś i zrozumiałeś to ta idea "oporu i formy co zawsze przeżyje"- jest jak sekta, wirus i choroba, co nagorsze przenosi się genetycznie- jebany Naród Wybrany- stworzony nie by przetrwać tylko by walczyć o przetrwanie- jak bardzo pojebanych ludzi i kulturę przekorną musi to kształtować?"
nom urzekło to mnie, w sumie dobrze gada.
Czemu mój ojciec mnie nienawidzi i widząc ze mam rozjebany telefon nie kupił mi najnowszego iPhone tylko dał mi starego szajsunga galaxy s3 z 2012 roku co ja mu zrobiłem ze mną gardzi kurwa android 4.4 a teraz jest chyba 11, no nie? jprdl
DZIEŃ NO SKOŃCZMY JUŻ Z TĄ GŁUPIĄ NUMERACJĄ WRESZCIE
kekłem dzisiaj na standupie xddd bo wczoaj była opcja ze nowa wersja serwisu wylądowała na staging i miałem testować staging przed releasem blablabla no zajebsicie nie chcialo mi sie tego z rana i zaczalem dopiero od 13 xD no i klops, bo okazalo sie ze ktos cos poknocił z gitem i wiele rzeczy się nie pomergowało i tego nie było więc piszę do szefunia że coś nie działą
szefu troche nie w sosie ze teoretycznie przez 3h testowalem niedzialajaca rzecz xD ale go udobruchałem i powiedziałem ze noo moge zostac chwile dłużej niech mu bedzie
i dzisiaj na standupie xD szef mnie pochwalil w chuj XD ze biznes tez testowal rownolegle ze mna te rzeczy i w ogole sie nie zorientowal ze połowa rzeczy nie działa xD wiec mowi 'i widzicie jak tester jest potrzebny dobra robotwa wojtek dzieki za testowanie' xdd
@ajdajzler: Żebyś nie klęknął i nie zaczał kwiczeć to bym racje przyznał, ale ukorzyłeś się przed tyranem psychologicznie
Chińskie ostrzeżenie dla Ciebie @Pherun Piękny lot na bany, za ogólną chujowiznę i żal Twoich wypowiedzi na Wpisach. Powód- nadużywanie WRZASKU!Oraz zwyczajne buractwo i miernota.
P.S. Tak znam te strimy i ich zasady, oraz minimalny poziom ogaru, w przeciwieństwie do Ciebie.
Lubię sobie robić playlisty na spotifaju, mam swoją listę do samochodu, mam energiczna gdy muszę skopac komuś tyłek i jako renomowany melancholii pokaźną playlistę smętów. Brakuje mi czegoś co nazwałem uplifting, zacząłem tworzyć i nie mogę wymyślić za dużo xd dawajcie propozycje temat powaznyy
@kakabix: to jest dosyć osobista playlista. kazda piosenka jest tam z jakiegos powodu. mysle ze bez sensu to udostepniac
@kakabix: to jest dosyć osobista playlista. kazda piosenka jest tam z jakiegos powodu. mysle ze bez sensu to udostepniac