jprdl jak ja nienawidzę windowsa, trzymajcie mnie, kurwa ten system to zawsze była kupa i nadal kurwa jest
@Logika: i jeszcze drugie: kompa w domu mam 5-letniego, od nowości win 10 i miałem tylko jeden poważny fakap, przez który musiałem przeinstalować system, chyba wtedy, kiedy wypuścili coś na intelowski meltdown
@sens: ja w licbazie, kiedy byłem najbliżej kucostwa, próbowałem powalczyć z jakimiś Ubuntu Kubuntu i mi obrzydlo, jakoś nie mam problemów z windą
Byłem sobie teraz na dworze, skoczyłem do piekarni, w koszuli bez zadnego okrycia i nie zmarzłem. Fajnie.
@kakabix: przeglądam strm, wykop, jakichś linków szukam ciekawych, oglądam sb youtube, ew. wychodzę z roboty jak mi się nie chce siedzieć, co w sumie chyba zaraz uczynię
Ja też szukam nowej pracy, wiec ktoś w ramach bilansowania syrimsowego może stracić. Nie wywalili mnie ale to druga rozmowa roczna po której czuje się na Maxa wkurwiony i zdemotywowany, więc elo
Już ponad 50 dni bez chipsów. Moja apka odmówiła dalszego liczenia, dopóki nie wykupię wersji gold. Lol.
DZIEŃ 50., 51. & 52.
góoóóóooóóóooowno ostanito robię
w ogole smiesnie bo przepuscilem sporo bugów na produkcje xd i teraz sie martwia i to naprawiaja, przez caly dzisiejszy standup gadali o tym co jest zle i ze jakis edge case sie wydarzyl w dwoch miejscach
co wiecej
ostatnio na jakiejs grupce na fb osób lewicowych w IT jedna laska co ma kilkuletnie doswiadczenie testerskie zaoferowala mi konsultacje xdd i sie dzisiaj zdzwonilismy na 45 minut
za głowe się łapała xD że co się u mnie odpierdala i że ona tego zupełnie nie rozumie i dla niej decyzja np rozdzielenia QA biznesowego na osobny dział i QA technicznego na inny (w którym jestem sam xD) to nieporozumienie jakieś + mega ją zdziwiło że w ogóle ze soba w pracy poza standupami nie rozmawiamy, ze nie mamy jakiegoś luźniejszego kanału na slacku i że szef przez 3 miesiace pracy ani razu nie odezwal sie do mnie na feedback xd
jutro chyba napisze do szefa z pewnymi rzczami:
- zebysmy sie umowili na feedbackowa pogawedke, bede chcial poposic o podwyzke
- zeby mi dał dostęp do kodu, zebym mogl zobaczyc pull requesty programistow
- zeby mi wydzielil 1 dzien w tygodniu na nauke testowania
- zeby pomyslal nad tym zebym mial kontakt z dzialem QA xD
Logikę zwolnili, a mi jakoś półtora tygodnia temu powiedzieli, że nie przedłużą ze mną umowy, bo zmniejszają znacząco dział R&D (kilka osób zwolnili, pozmniejszali etaty). Ja taki ZONK, ale na zewnątrz sztywniutko mówię, że no trudno.
Na tej samej rozmowie padł pomysł, żebym poszedł w web xD i to we frontend, gdzie do tej pory przestawiałem pojedyncze bity w kawałku krzemu XDD Czekałem obstrachany, co to będzie, ale najwyraźniej to przyklepali. Więc od tygodnia jakoś intensywnie uczę się Reacta. Dostałem też podwyżkę 20% xDD
@sens: o kminie te strona, moze se dam tego kursa
ja w wakacje zrobilem taki projekt i sie mega jarałem nim, bo typ używał bardzo świeżych narzędzi: https://www.youtube.com/watch?v=I6ypD7qv3Z8
@kakabix: oczywiście, tutaj już mnie zaczęli ludzie wkurwiać i jak dałem temu wyraz to dostałem wypowiedzenie xd
@ajdajzler: ja się na elektronice i ajti nie znam, a on chyba na mechanice i budowie maszyn, także ten no, nie wiem
btw. mimo że jestem konserwą, prawakiem i "białym supremistą" oraz katolem, to bardzo polecam rodzimowierstwo- zawsze to jednak lepiej niż wierzyć w jakieś inne obce "huga buga", a tak to i tradycja, kult przodków i jakaś tam ideologia "magiczna" i tak lepsza od współczesnego ateizmu, jednak jest https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzimy_Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Polski
Ledwo żyja, może by się warto zainteresować?
@Runchen: Zainteresowałem się kilka lat temu, szkoda na nich czasu. Podziały, kłótnie, czyli prawdziwie słowiańskie klimaty :D
Ostatnio na memach fajną "mądrość" widziałem/czytałem? teraz to ciezko rozgraniczyć bo znowu zbliżamy się do levelu gdzie pewne uczucia/emocje i pojęcia piktogramami można oddawać- no ale było że:
"Nigdy nie nienawidź swoich wrogów, bo nienawiść Cię zaślepi i zaburzy ocenę sytuacji" czy coś,.. no ale mądre to było i w miarę ludowo ponadczasowe więc wrzucam, linka nie mam bo to każdy se sam może wyszukać, w końcu mam do vczynienia z inteligętnymi ludźmi, prawda?
muzyka:
https://www.youtube.com/watch?v=q7ke_xzw0Ew
Martwią mnie te szarpanki, jak to świadczy o Nas, o tym co z nami robi świat i społeczeństwo, a raczej jego namiastka, dyrygowana poprzez instrumenty nacisku jakimi są obecnie media mainstream i dzielenie NAS na jak najmniejsze części i komórki i różnicowanie i kłucenie,.. Po co?
No własnie.
I jeszcze te ataki na kartę graficzną i złośliwe komentarze- i nigdy nie wiesz czy to troll ruski, Soroski, czy po prostu wkurwiona menda którą boli prawda xD
Piękne- świat stawia przed nami co dzień tyle jednak małych wyzwań dla których warto żyć- piękne, ale i chujowe oraz lekko ucieszne ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=m6vjrRSwkvk
Z drugiej strony ciesze się ze masz już na tyle odchodowane córki, lub córkę @Aleks, i chcę myśleć że tak jest, bo inaczej musiałbym myśleć że jesteś zidiociałym infantylnym pedofilskim pojebem- a tego byśmy nie chcieli- prawda?
@Aleks: Ech :-( znowu urżnąłem się w trupa i zacząłem śmiecić. Przepraszam jeżeli gdzieś popłynąłem za daleko i Cię jakoś obraziłem
@Aleks- 21.02.2021- "Dziś wypiłem 9-13 herbat w tym z połowę Magicznych Nocy od Basilura"
- nawet nie skomentuję
po prostu to tu zostawię pod randomowym tagiem
Dziś wypiłem 9-13 herbat w tym z połowę Magicznych Nocy od Basilura, a najbardziej pociesza mnie to że chyba nie napisałem nic zbyt pojebanego by się wstydzić, no a jutro pogram sobie w turnieju tej gierki karcianej
@Aleks- przecież ty się zachlasz, albo w narkotyki pójdzieswz bo się zadasz ze złymi ludźmi- bo to będzie następny stopień, mój drogi BoguPokaż ukrytą treść Chłopaku! Co się z Tobą dzieje!? Z jakimiś z dupy ludźmi przegrywami o tej porze na gównoportalach piszesz? Ogarnij się! Młody jesteś życie jeszcze przed Tobą mordo :-) aż obrzydłem z tej świadomości WTF?! [@Aleks](/u/Aleks)?! WTF?!