ajdajzler
g/DnB

DZIEŃ 47., 48. & 49.

w sumie to gowno sie dzieje ostatnio, dzisiaj nowa wersja ple ple ple

smieszne bylo dzisiaj jak caly dzien robilem w sumie dość wydatne testy i szefu nic mi na to nie powiediazl, a jak mu nagralem filmik jak dziala apka na ios bo potrzebowal do innego teamu to sie mega cieszyl ze mi tak sprawnie poszlo xddd

moze on mysli ze ja zuepnie nic nie robie (co jest prawda wsm) i ma mnie za debila dla ktorego nagranie filmiku na iphonie to wyczyn

#
sens
g/sens

nie udało się wrócić na studia, odrzucili podanie :DDDD

#
Show remaining entries (8 replies)
Aleks

@sens: a dlaczego cie wywalili?

#
sens

@Aleks: bo przestałem chodzić

#
spam_only
g/StonerMetal

Hej hej hej sikorki, omijajcie góry, lasy, korki.

#
Logika

@spam_only: dziś na lancz był zbójnicki placek

#
kakabix
g/JustStrimoidThings

Tak sobie pracuje w nocy i nagle zacząłem myslec jaki jest mianownik od dżdżu

#
Show remaining entries (1 reply)
Pherun

@kakabix: jest jaki jest
to spokojny wyraz pełen wdzięku

#
Runchen

@kakabix: mnogo, albo wiele

#
Logika
g/ehhhhh

tru tu ru tu pam pa ram pam pam

#
Show remaining entries (2 replies)
Pherun

@Aleks: 2szy

#
spam_only

@Pherun: 3szy

#
Aleks
g/Jazz

Jak się zrobi cieplej i pojadę na wieś to nagramy jakieś piosenki

#
kakabix

@Aleks: piejo kury piejo

#
Runchen
g/Psychologia

Do zagadywania o pierdoły i podjudzania to kurwa, pierwsi!
Ale plusa za dobre Linki, to już żaden nie da.
Co za paździorstwo.
Jak te sunie z administracji- nic tylko cały dzień ploteczki, kawki, flirciki i jeszcze pierdolą jak to mają ciężko w pracy,... w takich chwilach rozumiem zabójców kobiet chyba.
Znowu się czuję jak Beonce w szpitalu, fuckPokaż ukrytą treść a miałem się nie wdawać. https://www.youtube.com/watch?v=e5rKKL37kHQ&list=RDMMe5rKKL37kHQ&start_radio=1

#
Show remaining entries (9 replies)
Runchen

@spam_only: myślałem że pherun już dawno wszystkim oprócz mnie jakiegoś boota nastręczył do tego

#
Runchen

@ajdajzler: A gdzie niby napisałem że to o ten post chodzi?

#
Runchen
g/Runcheinigal

Ech,.. nikt już nie jara się kosmosem czy coś, ani muzyką,.. co za czasy, hatfu,..

#
Show remaining entries (9 replies)
Runchen

@kakabix: Bo ludzie lamieją i gnuśnieją od tego dobrobytu, nic tylko narzekanie na luksusy i beczą o wincyj owsa- czy to patole, czy to pseudowykształciuchy i pseudointeligencja, a żadne bydle nie rozumie że pucuje koryto w zagrodzie dla zwierząt na dolnych pokładach Titanica

#
Runchen

@ajdajzler: Nom, a chleb i ziemniaki też ludzie jedzą, z czego większość, to proste ludzie, co chodzą do roboty, albo dzieci wychowują, 500+, socjale, benefioty, Harnasie, zielone karty itp itd..,.. no i?

#
Runchen
g/OcieplanieWizerunku

Chyba staję się ruskim trollem, bo już nie tylko ruskie filmy ale i muzyka mi się podobają :-/
Ale najważniejsze,.. Pokaż ukrytą treść Jebać Kacapów! Precz z Komuną! Niech żyje polna Wolska!

Ups, literówka mi się wkradła bo zamiast" Niech żyje polna Wolska, powinno być: "Jebać Putina!"

#
Aleks

@Runchen: mi sie podobaja ruskie dziewuszki

#
Runchen

@Aleks: Ale i tak najładniejsze Ukrainki, potwierdzone po badaniach i konsultacjach internacjonalnych, przez 5-6 lat i co najmniej kilkuset magistrów i kilkudziesięciu doktorów i i kilku już profesorów, oraz prywatnie prze ze mnie ofc.

#
ajdajzler
g/Biologia

Doceniam Pana odwagę oraz przyjęcie na siebie konsekwencji w postaci oceny; sprawa jest zamknięta i nie będę przekazywał informacji o powodach niezaliczenia kursu do Dziekana.

~podpisano: jełop co trzy dni nie odpisywał i odpisal od razu jak mu sie przypomnailem

#
Show remaining entries (8 replies)
ajdajzler

@kakabix: no mogłoby tak być xd ale ustalilismy wspolnie ze lecimy w chuja że uczylismy sie z tych samych materialow i znamy te same schematy, zoabczymy czy to przejdzie - ja naszczesnie nie musze sie tym juz stresowac :3

#
kakabix

@ajdajzler: Good job

#
Aleks
g/Potwory

AIEOUY

#
kakabix

@Aleks: Ah, yeah, oui!

#
spam_only

@Aleks: Widze kogos tu na slowicze spiewy bierze :D

#
kakabix
g/kłamałem

Pokaż ukrytą treść

#
sens
g/ToJużNieJestNawetŚmieszne

j.w.

#
kakabix
g/losowyImgur

Najlepsza rzeczy w strm jest to dobieranie półlosowych strimow do wpisu

#
Logika

@kakabix: zły strim xd

#
sens
g/RozmaiteObliczaTejSamejPaszczeki

W ustach jego od dłuższej chwili tli się lolek
Botem jest, na imię mu być może Olek

Odwiedził on agregat treści
A morałem tej opowieści

Wystarczy rejestracja i gorące fotki polek <3

#
kakabix
g/Naukowcy

Pewien młody kawaler (tak w pracy chwalony!)
Na studiach chciał łatwo mieć, odcinać kupony

się chłopak przeliczył
ściągnął, nie zaliczył

Teraz broni się w mailu, że jest spierdolony

#
kakabix
g/DziennikarstwoZaangażowane

Dobrego dnia i kawki z mleczkiem,
promieni słoneczka, zabawy z dzieckiem,

tego wszystkiego, kochani, wam, kurwa, nie życzę

Gowniak, czy Wronki - spytasz

Wybiorę pryczę

#
ajdajzler
g/Bitcoin

DZIEŃ 45. & 46.

ciąg dalszy przygód mojego farta xD szefu mi mowi ze sa 3 taski na ktorych mu zalezy zeby zrobic bo szefu z berlna chce release nowy i zeby przetestowac. mowie nie ma sprawy, zrobie to w piatek.

no ale

w piatek zajebiscie mi sie nie chcialo, tka naprawde w opór. do chyba 15 godziny nic nie zrobilem. pozniej biore jeden z tych taskow i cyk xD programista zle zrozumial logika i przypadkek wprost z testloga nie dziala XD no a dzisiaj rano to juz dokonczylem te taski, w miedzyczasie progarmista poprawil i okazalo sie ze cos z czym sie meczylem w piatek bylo wprost napisane w dokumentacji xd ja to jednak troche przygłupi jestem ;d

a, i w sobote nie było piwa bo coś tam, będzie kiedy indziej

#
Aleks

@ajdajzler: proszę o update w sprawie ściągania na studiach

#
ajdajzler

@Aleks: no nic czekam na odpowiedź xd ale kolega z ktorym sciagalem napisal maila ze sam pisal i prowadzacy mu powiedzial ze brmzi wiarygodnie ale ma udowodnic ze faktycznie nie sciagal na konsultacjach telefonicznych

#
Logika
g/SrajZeStrimoidem

a pamiętacie jak...
nieważne, nie pamiętacie i tak

#
Show remaining entries (1 reply)
kakabix

@Logika: pamiętam tamten klub, wyglądał jak speluna

#
Logika

@Aleks: pamiętasz, była jesień

#
ajdajzler
g/Nauka

napisalem do wykladowcy ze jestem spierdolony xd

#
Logika

@ajdajzler: jestem pełen podziwu dla odwagi, ja pewnie bym brnął w zaparte - jak cię złapią za rękę, mów, że to nie twoja ręka xd

#
Aleks

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń

#
Aleks
g/StareBajki

pamiętacie jak z 10 lat temu na wykopie ktoś dodawał taką bajkę o pandzie ze zmienionymi tekstami na zabawne?

#
Show remaining entries (6 replies)
Aleks

@sens: daj pan coś plx chce dzieciom pokazac

#
kakabix

@Aleks: https://www.wykop.pl/tag/pandaautomobilista/

#
kakabix
g/Filmiki

Obejrzałem motherless Brooklyn, nawet tspoko

#
Logika

@kakabix: łatwy do zapomnienia film
widziałem i pamiętam z niego tyle, co nic

#
kakabix

@Logika: pewnie tak, ale z drugiej strony jakbyś mnie zapytał o klasyki takie jak dawno temu w Ameryce czy chłopcy z ferajny, to też z nich niczego nie pamiętam

#
ajdajzler
g/networking

przez to że dałem się złapać ze sciaganiem na studiach mam wrazenie ze kazdy ma mnie za debila xd

#
Show remaining entries (4 replies)
Aleks

@ajdajzler: nie utożsamiaj się z tą grupą. Naucz się porządnie i poproś żeby cię przepytali żeby udowodnić że potrafiles juz wtedy

#
ajdajzler

@Aleks: eh wlasnie niektorzy z tej grupy tak robia, ale nie wydaje mi sie zeby to w moim przypadku przeszlo + nie chce ryzykowac tym ze bede kłamał, bo mnie moga jakas dyscyplinarka wtedy potraktowac xD wolalbym od razu powiedziec ze sciagalem i zeby mi 2.0 dali i swiety spokoj

#
ajdajzler
g/GłównaWykopu

nwm co robic z tym ze mi zarzucono sciaganie na studiach - faktycznie sciagalem i ciezko sie wybronic z tego, z drugiej strony to troche przypal sie tak wprost przyznawac xD

#
Show remaining entries (4 replies)
Logika

@ajdajzler: o kurczę
za moich czasów nie było problemu, żadnych wyjaśnień, żadnego problemu, ot wypraszali z egzaminu i lufę wlepiali

zresztą na studiach nauczyłem się, że nie ma czegoś takiego, jak skuteczne ściąganie, to widać gołym okiem (mówię o egzaminie na sali/auli, a nie zdalnym oczywiście) i szybko nauczyłem się samodzielnej pracy, najwyżej coś uwaliłem

#
ajdajzler

@Logika: taa, ja tez nigdy nie sciagalem (poza gownoprzedmiotami w liceum), ale zdalne są zdalne i to jest chore co u nas jest (typu prowadzacy robia zbyt trudny test w mysl ze przeciez wszyscy sciagaja a pozniej obnizaja progi z kolosow do 20% xD), a z moim sciaganiem to popelnilem jeden oczywisty blad o ktorym wiedzialem juz tuz po napisaniu egzaminu, nie dogadalem sie dobrze z kolega z ktorym pisalem xd

#
Aleks
g/Wyznania

Posprzątałem pół salonu (w tym biurko)

#
kakabix

@Aleks: pół biurka w tym szufladę

#
spam_only

@kakabix: Pół szuflady w tym... eee... nibylandie?

#