Pherun
g/Internet

.

Pokaż ukrytą treść strm geld
#
Show remaining entries (2 replies)
Runchen

@Pherun: Żyd i lewak, to zawsze tylko o jednym

#
Runchen

@Runchen: i Ukr.

#
spam_only
g/pogadachy

test !test

#
Show remaining entries (10 replies)
spam_only

@spam_only: W sensie nie odswiezam czekajac i dodajac wpis (tak, nadal brak edycji w linkach :D)

#
zryty_beret

@spam_only: Niezbadane są metody, którymi drutex drutuje strimonoida.

#
zryty_beret
g/DIY

Najpierw było to: Kilka palet, stare krzesło i mieszadło
Konstrukcyjnie już skończone, więc robimy pierwsze przymiarki:
https://streamable.com/sryl45

#
Kuraito
g/produktySpożywcze

Twix Salted Caramel - bardzo taki sobie. Ani słony ani karmel. Zwykły Twix z grudką soli tu i ówdzie. :|

#
Pherun

@Kuraito: ;)

#
zryty_beret
g/programowanie

sprawę mam - jestem nieprogramistą, a czasami potrzebuję przetwarzać spore ilości danych
ostatnio miałem taki problem: mam nazwę pliku ze zdjęciem rrrrmmdd_ggmmss.jpg i mam tych nazw od cholery (kilka tysięcy), siedzą w pliku, chcę zrobić sobie z tego csv-kę w formacie gg;mm;ss

robiłem to ręcznie, ale myślę, że jednak łatwiej byłoby napisać skrypt do obsługi tego czegoś

pytanie jest następujące: jaki język polecacie do takich zabaw?

#
Show remaining entries (10 replies)
spam_only

@strimsVEVO: Nie wiem, nie testowalem, nie mialem takiej potrzeby, uzywam natywnie ;)

#
zskk

@spam_only: wsl + bash/sed lepszy od kodzenia w tym czymś. szybciej
@zryty_beret: mogę pomóc jak co

#
duxet
g/rozkminy

a gdyby tak wybory przeprowadzić na Strmie za pomocą upvotowania?

#
Show remaining entries (4 replies)
spam_only

@zryty_beret: tresc ukryta

Pokaż ukrytą treśćKosiniak Kamysz
#
Runchen

@Kuraito: Aż się łzy na oczy cisną,.. Kurko Eto Tii?

#
spam_only
g/pogadachy

Ja niemoge, jaki tu ruch, ile wpisiorków, szok i niedowierzanie

#
Vespera

@spam_only: czyste szaleństwo

#
spam_only

@Vespera: https://i0.wp.com/www.gentikoule.gr/wp-content/uploads/2018/02/45-1.jpg?fit=817%2C514&ssl=1&resize=650%2C464

#
Kuraito
g/Wyznania

Kupiłem kredki mamie.

#
Show remaining entries (4 replies)
sens

@Kuraito: dlatego pytam czy wolałbyś mieć więcej

#
Kuraito

@sens: Czemu nie.

#
zryty_beret
g/strimoidproblems

Co tu się wyprawia? @Zian wszystko w porządku?

#
Show remaining entries (1 reply)
Zian

@duxet: Ale tam sie nie da nic dodac. :/

#
spam_only

@Zian: A bo bys chcial wszystko na raz, tak sie nie da :D

#
zryty_beret
g/pogadachy

Rick and Morty czeka w kolejce, ale najpierw jaram się Last Dance. Odkryłem jakiś czas temu, że sportowe biografie mogą być dobre. Ford v Ferrari chociażby, ale takie połączenie z dokumentem jeszcze lepsze. Diego było podkolorowane, widać było tuszowanie czarnych plam w historii. Za to Last Dance, ach, wspomnienia z lat młodości.

#
Aleks
g/pogadachy

Dostałem DV i to jeszcze od kkb. Czuję się jak śmieć

#
Show remaining entries (3 replies)
Aleks

@kakabix: tak, bo ci uwierze. wyszlo szydlo z worka

#
Runchen

@kakabix: Ja bym nie maił sumienia, jechać nałożnicę @Pheruna, aż wióry pójdą. :->

#
ajdajzler
g/pogadachy

jarałem sie tym hot16 do momentu kiedy swojej 16 nie nagral korwin, duda i siksa

#
Show remaining entries (12 replies)
zryty_beret

@ajdajzler: Może tak, może nie. Jestem w ciągłej opozycji do trendów, hołduję retrokontrkulturze i zachwycam się tematami, które nie są już modne, trącą myszką i pokrywają się patyną.

#
ajdajzler

@Kuraito: no różne były mi siadła np 16tka brodki albo fajnym momentem było kiedy wrócił pan wankz, wiadomix ze wiekszosc chujnia ogolnie, ale milo sie na to patrzylo wsm troche

#
zryty_beret
g/poniedziałek

Dziś jest poniedziałek.

#
Show remaining entries (3 replies)
zryty_beret

@zskk: Gdzie teraz przebywasz? Hameryka, Kitaj, Jewropa?

#
zskk

@zryty_beret: w pl pilnuję starszego pokolenia na czas pomoru

#
ajdajzler
g/pogadachy

wiecie co? jebac ten owocowy ogrod pisalem to przez ost 2 dni po to zeby dostac 8% na sprawdzarce... malo osob wbilo to w ogole i przejebane jest to zadanie mam to w dupie co0najwyzej nie zna mpredmiotu a warunki w tym roku za darmo xD w sesie serio mam szanse nie zdac, jesli choc jedno moje zadanie zostanie recznie odrzucone. ale nwm nie chce mi sie z tym jebac, to za duzo mnie kosztuje i nie mam ochoty szukac rozwiazania ehhhh. wsm to opza tym ze mi sie nie chce to nie mam zadnego dobrego argumentu zeby przestac robowac robic to adanie wsm eh nwm nwm

#
Show remaining entries (2 replies)
spam_only

@ajdajzler: Jebac uczelnie i tyle, szkoda sobie dupe zawracac bzdurami imo.

#
zryty_beret

@spam_only: hjehjehjehje, to samo mu mówiłem, nie wierzył iksde

#
Pherun
g/Wszystko

Miłujcie a znajdziecie!

#
Kuraito
g/pogagaga

Te stopniowe powroty do pracy to będzie większy cyrk niż cały lockdown. Mój pracodawca zaczyna nas już dzielić na 3 grupki i wymyślać jak nam zorganizować dojazdy i kto może, a kto nie może...

#
strimsVEVO
g/muzyka

fajny ten holden/zimpel nawet

#
ajdajzler

@strimsVEVO: dodaje odpowiedz zeby zaznaczyc ze zauwazylem ten wpis ale nie odnosze sie bo nie sluchalem

#
kakabix
g/polecadlo

Polecam i pozdrawiam
https://m.youtube.com/watch?v=Jhiw6JKQc70

#
Pherun
g/Strims

ten vortal "strims.pl" był najlepszy bo spotkałem na nim mase ciekawych ludzi

#
kakabix
g/rozkminy

Jak myslicie, od czasow upadku strimsa udalo sie wam zmienic na lepsze, życie poszlo do przodu, caly czas stabilnie, czy gorzej? Ajdazler na studiach otworzyl mi oczy, ze czas ostro przelecial

#
Show remaining entries (11 replies)
Kuraito

@zryty_beret: Z pomocy chirurga nie korzystam.

#
Vespera

@kakabix: u mnie spoko, zdążyłam wyjść za mąż i kupić mieszkanie. Koty urosły. Praca ta sama, po pracy przyjemna rutyna, książki, seriale, gierki. Stabilnie i bynajmniej nie ch*jowo.

#
kakabix
g/przepowiemwamprzyszlosc

Jak myslicie, faktycznie bedzie jakas nowa normalnosc, mieszany tryb pracy, nowa gospodarka itp itd? Czasami nie chce mi sie wierzyc ze az tak duzo sie zmieni, nie czuje (jeszcze?) , zeby to byl mega kryzys

#
Show remaining entries (5 replies)
ajdajzler

@kakabix: imo za duzo sie nie zmieni, ale ludzie moze troche wnioskow wyciagna na przyszlosc. ale nwm wsm.

#
Kuraito

@kakabix: Ja myślę, że się chwilowo zachwieje a potem będzie tak jak było.

#
kakabix
g/ehhhhh

A mialem miec urlop i byc daleko stad :/

#
Pherun
g/ciekawostki

wiecie że mama do mnie pisze "kkb" bo myśli że to znaczy "ok kocham bardzo" ;d

#
Show remaining entries (3 replies)
Kuraito

@Pherun: A to nie było jjbx?

#
Pherun

@Kuraito: było ale nie w pierwszej trójce

#
zryty_beret
g/QuizFilmowy

Quiz is kill.

#
Pherun
g/PrawaZwierzat

a dodaj 6 osobę ale za kliknięciem w pokaż więcej
https://i.imgur.com/iXQDyjR.png

#
Show remaining entries (2 replies)
Pherun

@duxet: kkb!

#
Pherun

@duxet: https://i.imgur.com/lNb50xI.png

#