Vespera
g/Kino

Może trochę już późno na podsumowanie zeszłego roku, ale trzeba rozruszać ten portal :) Podajcie najlepsze filmy 2019 roku według was.
U mnie będą to: Boże Ciało, Jojo Rabbit i Lighthouse.

#
Show remaining entries (7 replies)
RuncheinigalX

@Vespera: Trzy dni Kondora, Żądło i Absolwent- no co nie oglądałem tych filmów! xD

#
Vespera

@zryty_beret: Ford v Ferrari bardzo spoko, a i nowy Guy Ritchie ok, chociaż Przekręt to to nie był. Jakoś nie wierzę, żeby nakręcił coś lepszego od Przekrętu. A moim zdaniem Once upon a time in Hollywood jest dobry, niektóre sceny świetne, ale w samym zakończeniu Tarantino trochę przesadził z przemocą. Do pewnego momentu jest dobrze, a potem zamienia się w jatkę rodem z horroru klasy B. Gdyby nie to, byłby to mój nr 3 filmów Tarantino, a tak jest na czwartym miejscu.

#
ajdajzler
g/pogadachy

eh pierdole to tak mi sie nie chce tego zadania ruszac owocowy ogrod co go ostatnio postowalem ze chyba oleje sprawe i ni ebede go robil a to troche risky, bo mam dwa zadania oddane z wyciekami pamieci i jedno dobrze zrobionione na 5 ktore byly (wlacznie z obecnym) a zeby zaliczyc ten przedmiot trzeba miec silnie wiecej niz polowe zadan zrobione mozna ocekiwac ze tych zadan bedzie jakos ok. 9 wiec pewnie 5 trzeba bedzie oddac zaliczone no a ja obecnie niby mam juz 3, niemniej istnieje duza szansa ze przynajmniej jedno zadanie mi anuluje typiarz a im dalej w las tym gorzej bo bedzie sesja coraz wiecej kolosow i egzainow itd to by lepiej bylo se to ogarnac ale kurde od srody dwie osoby tylko wbily to zadanie i ono jest ciezkie bo z tej tresci to literalnie nic nie wynika i nie wiadomo o co typowi chodzi jeszcze nalozyl jakies durne limity zlozonosci ktore wgl nie maja sensu xD i luzdie np jak wyszukuja po linked list to robia to tak ze raz biora pierwszy argument, drugi raz ostatni, trzeci drugi, czwarty przedostatnii itd zeby sprawdzarka to łyknela xD kurde nie wiem czy to zadanie probowac robic czy olac ehh no jak je juz zacznae to pewnie je juz skoncze ale bede je jebal trzy dni albo cztery cale i sie wkurwial na to gdzie ejst cień szans ze kolejne zadania beda prostsze bo tresc ebdzie od innych cwiczeniowcow (ale z drugiej storny to wgl nie jest pewne, bo juz to zadanie powinno byc od kogos innego ale typek se wrzucil ehh)

#
Show remaining entries (3 replies)
ajdajzler

@zryty_beret: napisalem to bardziej dla siebie zeby wylac żale niz dla ciebie zebys to przeczyal :} jesli nie odpowiada ci styl, to nie czytaj, zaden problem

#
zryty_beret

@ajdajzler: spoko
po to jest grupa by wyrazic swoje zdanie wiec zachowajcie swoje komentarze dla siebie

#
sens
g/Polityka

Tostujcie swoje latarniki

https://i.imgur.com/8UTmxpT.png

#
Show remaining entries (3 replies)
zryty_beret

No ale ołkej, zróbmy sobie. Przy olewce politycznej i braku przekonania w jakimkolwiek temacie, widać, ładnie układają się polityczne ameby, gotowe dopasować się do każdego poglądu:
https://i.imgur.com/UjpBavZ.png

#
RuncheinigalX

@sens: Jak jest pedał, to bym głosował- wreszcie UE byłaby dumna z PL i że nie ma homofobii i wgl i NAród mondry

#
zryty_beret
g/DIY

Jeśli jutro w pracy skończę ulepa, to może nawet wam pokażę. Zapowiada się pięknie, pożenienie kuligu z sianokosami: palety, krzesło obrotowe, płyta osb i wkrętarka.
Co może pójść nie tak? ;)

#
zryty_beret

Kilka palet, stare krzesło i mieszadło

#
RuncheinigalX

@zryty_beret: wyszło jak zwykle, czyli co? Ano nic. xD
Brawo multikontaAdmina. XDD

#
ajdajzler
g/pogadachy

usmiecham sie szczerze jak widze aktywny strimoid :-)

#
Show remaining entries (20 replies)
zryty_beret

@ajdajzler: jeśli strzelisz wystarczająco dużo razy, w końcu trafisz. To nie takie trudne, mi się udało po kilkunastu latach :D

#
RuncheinigalX

@ajdajzler: mnie osobiście to uwłacza.

#
sens
g/nostalgia

Ale jesteś pedał,. SZACUN <'.'>

#
Show remaining entries (9 replies)
RuncheinigalX

@sens: To trzeba napisać ze zrozumieniem, pojęciem wewnątrzczłowiekowym i uczuciem, plus nutką satyry, to trzeba czuć

#
RuncheinigalX

@kakabix: zbyt rozsądne- to nie mogłem ja napisać.

#
Kuraito
g/pogagaga

Czy od słuchania tej plyty też dostajs się 300 IQ?

Pokaż ukrytą treść Nie no ale mocno żenuje mnie ta okładka.
#
sens
g/DziennikarstwoZaangażowane

Dzień dobry :)

#
Kuraito

@sens: elo

#
ajdajzler

@sens: witqmaj

#
Aleks
g/reklama

Jutro nadrobię zaległości z dziś i wczoraj. Tymczasem zapraszam do mojej świeżo dodanej treści.

#
shish
g/Internet

Ledżit kłeszczyn:
Skąd teraz pożyczyć stare bajki disneya z polskim dubem? Ostatni raz szukałem tego jeszcze na czymś w rodzaju emule....

#
Show remaining entries (3 replies)
Kuraito

@shish: Czo? Gardzisz warezami?

#
sens

@shish: chomikuj

#
zryty_beret
g/strimoidproblems

ranking znowu się zepsuł @duxet

#
duxet

@zryty_beret: komisja wciąż liczy głosy po prostu

#
zryty_beret

@duxet: :DDD

#
ajdajzler
g/pogadachy

https://youtu.be/2nWjiDOq94Y

muzyka do dystansowana swoich problemow

mega szanuje za produkowanie takiego morskiego wakacyjnego vibu, mimo ze sam styl tego kolektywu kojarzy mi sie z czyms takim hmm typowo nowomiejskim xd on lemon w modnej miejscuwie gdzie sa palety zamiast stolikow, lduzie ubrani streetwearowo itd xd

#
Show remaining entries (1 reply)
zryty_beret

@ajdajzler: z rapsów ostatnio zacząłem się macać z londyńską sceną, chyba nawet tutaj wrzucałem parę dni temu Kate Tempest - jest moc, nasze polskie rapsy oceniam niestety bardzo słabo

#
ajdajzler

@zryty_beret: kate tempest jest okej ale to nic odkrywczego dla mnie

a autotune to narzedzie w produkcji muzycznej jak kazde inne, ja tam sie bardzo ciesze ze istneieje, bo dzieki temu artysta ma wieksza kontrole nad dzwiekiem ktory produkuje

#
Kuraito
g/narzekaj

Ta nowa wersja twarzoksiążki to jakieś nowe stadium raka.

#
Show remaining entries (6 replies)
Pherun

@sens: na szczęście mamy zombi idee

#
sens

@Pherun: idee fixe

#
sens
g/programowanie

 >pracuj nad firmwarem
 >advice kolega z pracy
 >użyj tych skryptów żeby kopiować cały projekt 22k CLOC na urządzenie przy każdej zmianie ::------DDD
 >moja mamałyga gdy urządzenie chodzi na linuksie
 >mogę wbić normalnie po ssh i edytować kod bezpośrednio

#
ajdajzler
g/Polska

https://www.facebook.com/powiatwarbot/

o kurde ale czekanko

#
duxet
g/pogadachy

https://i.redd.it/y20r8u4o82x41.jpg

#
sens

@duxet: i herkules dupa kiedy ludzi kupa

#
Kuraito
g/Wyznania

Znowu kupiłem kredki.

#
zryty_beret

@Kuraito: rozważałeś już zapisanie się do anonimowych kredkoholików?

#
Kuraito

@zryty_beret: Tak.

#
spam_only
g/Strimoid

@duxet https://imgur.com/4b6MsXi.png jeszcze przy dodawaniu linkow jest autocomplete

#
zryty_beret
g/Strimoid

https://i.imgur.com/u4jlhbA.png
https://i.imgur.com/B6a6DqJ.png

strm stronk

#
Show remaining entries (1 reply)
ajdajzler

@zryty_beret: co to za stronka wgl?

#
zryty_beret

@ajdajzler: cia.gov, nie widzisz podpisu na górze?

#
zryty_beret
g/Polecam

e/1WRBkAWm

#
Show remaining entries (2 replies)
zryty_beret

@spam_only: przprszm :(

ej, przecież ja mam STRM GELD, nie fikaj xd

#
spam_only

@zryty_beret: Aaa ok, to zwracam honor, czekamy na interwencję @duxet

#
Zian
g/SpolecznoscStrimoid

http://www.demland.info/dem/komiksy/paski/194.png

#
zryty_beret
g/StrmGeld

Ogłaszamy nabór do beta-testów reaktywowanego, elitarnego programu STRM GELD. Zainteresowani mogą zostawić odpowiedź pod tym wpisem, po wyznaczonym czasie odbędzie się losowanie beta-testerów, do których odezwiemy się na priv (o ile będzie jeszcze dało priv wysłać xd)

#
Show remaining entries (2 replies)
borysses

@zryty_beret: benis

#
spam_only

@zryty_beret: https://i.ytimg.com/vi/szqoIB52ij8/hqdefault.jpg

#
ajdajzler
g/Strimoid

z rzeczy ktore nie dzialaja to ogolnie edytowanie streamu (np miniatury) - wywala blad chyba taki sam jak wczesniej edytowanie awatarow

#
zryty_beret

@ajdajzler: Dziwne, coś na nie działa? A zapłaciłeś za STRM GELD, żeby drutex mógł rzucić robotę i zająć się full-time strimoidem? No właśnie, tak myślałem. Pamiętaj, nie zagląda się darowanemu koniowi w zęby.

#
ajdajzler
g/DigitalArtOnline

zbieram sb różne takie projekty jak juz wrzucone w tym streamie bo jak uda mi sie ich zebrac odpowiednio duzo i odpowiednio sensowne to zrobie z nich artykuł na ten temat, jak znacie jakies podobne to zachecam do wrzut

#
Kuraito
g/Oswiadczenie

Kupiłem kolejny komplet kredek.

#
Show remaining entries (5 replies)
Kuraito

@spam_only: Przyznaję, że czasami cierpię przy kolorowaniu.

#
Vespera

@Kuraito: kolorowanki zawsze na propsie, też lubię, chociaż nie aż tak drobne

#