Ale musial byc brain storm zeby michau z ekipa mogl cos takiego wymodzic...
http://www.wykop.pl/wpis/8036252/aby-moc-w-przyszlosci-utrudnic-stosowanie-podobnyc/
@grzegorz_brzeczyszczykiewicz: niezły czarodziej to pisał: "na treść oddano nie więcej wykopów niż zakopów"
Mam zagwozdkę. Pracuję na brązowo (Niby nie do końca na czarno ale dalej gówniana robota). Do tej pory był spokój bo i 1 szef, i zadania cykliczne. Teraz będzie mała zmiana i muszę zacząć się zbroić. Co polecacie do komunikacji z klientami. (potrzebuję osobne todo dla każdego z nich, kalendarz żeby pokazywać kiedy mam wolne terminy. Najlepiej żeby każdy klient widział tylko swoje zadania a pozostałe jako po prostu zajęty czas.
Czyli takie zarządzanie projektami ale od strony freelancera. Szukam też na własną rękę ale jak na razie albo ceny jak na polskie warunki nie do przeskoczenia (chwilowo) albo kobyły do zarządzania projektami w jednej firmie.
@borysses: Główny hegemon na mac/iOS; Grafik win/ubuntu/android; Copyhejter winda(patrząc na niektóre zagrania chyba 98); "Marketing"(ten co zna adsense) chyba na lynksie. Końcówki siedzą na różnych sprzętach. W sumie dlatego zależy mi na czymś webowym. No i założenie jest takie że nie wszystkie końcówki mogą o sobie wiedzieć. A też kontaktują się bezpośrednio ze mną. No i mógłbym mieć wielu hegemonów ;P
Wykop.pl rekordowo popularny, ma coraz więcej użytkowników starszych i ze wsi
https://twitter.com/wirtualnemedia/status/466572156860526592
ktoś też tak ma?
Mi to się w ogóle dziwne nie wydaje, ja pamiętam jak miałem może od 4 do 7 lat i w korytarzu u kolegi sobie zacząłem rozmyślać czemu nie pamiętam czasów jak byłem noworodkiem i się zastanawiałem czy będę pamiętał w przyszłości ten moment. No i pamiętam xd
@Analfabeta: Niestety, moja matka zepsula caly misterny plan wchodzac do pokoju krzyczac w nieboglosy... Kiedy juz bylem troszke starszy tak z 15lat spotkalismy sie na miescie (Kaska miala na imie) Ona chyba tez tp zdarzenie zapamietala bo gadajmac dalo sie wyczuc "sztywna" atmosfere :P
@zryty_beret: Mmmmm, jogurtowo-miętowo-ogórkowy chłodnik... Od ciapaków, ale polecam. Sprawdza się też po mocnym zredukowaniu jako chłodzący sos do ostrego curry.
Pospolite ruszenie! :D http://www.reddit.com/r/Games/comments/25j2lj/superhot_an_fps_where_time_moves_only_when_you_do/ Ludzie, trzeba dawać łapki w górę na Reddit!
Pomożecie? :)
Ta gra jest naprawdę świetna (mówię o tym co jest teraz) i zasługuje zarówno na ten upvote na reddit, jak na te 14$ na kickstarterze.
@Jasiek: Niech kazdy podchodzi jak chce, ja tam swoje wiem i tak i kasy ode mnie latwo nie wyciagna :D
Jeszcze tak spytam masz jakies info odnosnie cube world? Byla premiera tej alfy na wielkim hajpie i chyba od roku cisza.
@grzegorz_brzeczyszczykiewicz: nowe info? wiem, że niedługo mają, W KOŃCU, zrobić update. Questy i inne tego typu. Ale tempo rozwoju tej gry to bardziej "tępo".
@dotevo: Ale programowo PL jest bardziej wolnościowa gospodarczo od KNP. Właściwie PiS też zachowywał raczej status quo w kwestiach społecznych. A program Platformy nie jest liberalny, głosi:
fundamentem cywilizacji Zachodu jest Dekalog, zaś zadaniem Państwa jest roztropne wspieranie rodziny i tradycyjnych norm obyczajowych, służących jej trwałości i rozwojowi
Zadanie wykonane http://i.imgur.com/sCj3Nj7.jpg
Link do mojego potworka: http://strimoid.pl/e/yoB5R0
Na swoje usprawiedliwienie dodam że nie spałem od 26 godzin wiec nie myślę całkiem poprawnie :P
@kalmanawardze: Tak wiem że moje pismo jest brzydkie niezbyt sprawna ręka po kontakcie z szybą też nie pomaga :)
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/736/590/aa6.gif
u/bobak podejrzany o "pracę" na rzecz firmy Legalsupport sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66 i wrzucanie treści z portali należących do tej firmy.
Przez dwa lata nie mogłem zrozumieć co ludzie widzą w tej Grze o Tron, ot jakiś głupi serial fantasy.
Wczoraj się przemogłem , obejrzałem dwa odcinki i wciągnąłem się bez reszty.
Ciekawe ile jeszcze dobrych serialów mnie ominęło ;_;
@zryty_beret: Ano nie czytałem, bo nie chciałem sobie spoilerować serialu.
Paradoksalnie jednak jako szczyl przeczytałem pierwszy tom, tylko o tym nie pamiętałem. Wtedy zniechęciłem się do serii, bo nie było następnych.Uświadomiłem to sobie dopiero po pierwszym sezonie, chociaż w trakcie miałem przebłyski, że skądś znam te wątki.
Nie chcę mi się jechać na chmielną ); a jak dzisiaj nie pojadę to dostanę negatywa na allegro ):
Jak żyć?
@jebiemnieto: jak się dobrze rozpędzę to będę tam w 20 min... chodzi mi o to, że mi się do ludzi nie chce );
https://www.youtube.com/watch?v=n4gIJf7poiU polki spiewające o słowiańskich pieknościach udające murzynki
Pokaż ukrytą treśćHAS SCIENCE GONE TOO FAR?Nowa okładka Survivalu (jeszcze nowy numer nie jest online) ma tak zajebiste zdjęcie Putina, że aż przez chwile myślałem, że na fotce naszego papieża polaka dali :) No normalnie taka poczciwina ze szczerymi oczkami o współczującym spojrzeniu...
@akerro: shish dobrze nazwał grupę. Nie tylko brzmi lepiej ale jako nazwa własna nie jest błędem. Przykładem może być reality show "The Challenge" gdzie pomimo przedimka the wykonuje się wiele zadań w trakcie gry.
@Volkh: ale to nie 'The Challenge' tylko TheOdyssesChallenge, geneza nazwy i działanie zadań jest inne niż w tym show. Jakoś nazwa niezbyt pasuje do założeń grupy.
http://wyborcza.pl/1,75478,15957696,Amerykanski_serwis__Kwasniewski_wsrod_dyrektorow_spolki.html#MT
nie mam teraz czasu treści robić ;_;