24684
g/Komputer

Windowsowy scandisc jest dobrym narzędziem do naprawy/wykrycia błędów?

Karramba

@24684: Z tego może być wielkie źródło "O ŻESZ KURWA JA PIERDOLE MOGŁEM WCZEŚNIEJ PRZENIEŚĆ DANE"

Taki dysk nadaje się co najwyżej do trzymania folderu z xxx ;)

test
g/Prawo

Oh no, zły /u/test pobierał piraty przez p2p. Ale zaraz, co to? nielegalny windows, pliki infrastruktury Xbox Live, SEN, i jakaś zaszyfrowana partycja. Niech ktoś szybko jedzie do jego miejsca pracy i go tu sprowadzi,ja w tym czasie wystawie nakaz przeszukania. Ale czekaj! Lepiej wysłać pięciu policjantów. Może być niebezpieczny!

True story z wczoraj.

Karramba

@test: o losie xD

borysses
g/Strimoid

Hmmm... już wiecej tresci niz na wypoku sie miesci, ale wciaz mniej niz na strimsie. No chyba, ze wywali sie cos o czego dodanie tak wielu walczylo, czyli opis.

Karramba

@borysses: dla mnie OK, jakbyś później zrobił wersję ze strzałkami "za i przeciw" w dolnej linii to pełny orgazm

Na razie, idę spać :)

borysses
g/Strimoid

Hmmm... już wiecej tresci niz na wypoku sie miesci, ale wciaz mniej niz na strimsie. No chyba, ze wywali sie cos o czego dodanie tak wielu walczylo, czyli opis.

Karramba

@borysses: Czy tytuł musi być tak dużą czcionką? I tak się wyróżnia kolorem i pogrubieniem.

Może daj określoną wysokość boxa, jak ktoś da długi tytuł to będzie sam tytuł, a jak krótki to tytuł i opis. Dla mnie 1 linijka tytułu +3 opisu jest w zupełności ok, przy długich tytułach typu trzylinijkowce opis jest zwykle zbędny.

IMHO strims ma skopaną listę treści: za długie boxy i tytuły pisane zbyt "wielkimi wołami" rzucają się w oczy ale brak im balansu z resztą tekstu.

Zauberlehrling
g/ZapytajSpolecznosc

Rozmawia ze sobą dwóch przywódców państw przez tłumacza. Rozmowa toczy się tak, że tylko trzy osoby (rozmówcy + tłumacz) mają do niej dostęp - przez szyfrowane połączenie, za zamkniętymi drzwiami, to mniej ważne. Tłumacz wie, że jeśli nie uda się uzgodnić porozumienia, to prawdopodobnie wybuchnie wojna. Czy ma prawo celowo źle tłumaczyć wypowiedzi, żeby zwiększyć szansę zachowania pokoju?

Karramba

@Zauberlehrling: Obrażenie się jest nierealne: nie polityk i nie osoba na tym szczeblu.

Zauberlehrling
g/ZapytajSpolecznosc

Rozmawia ze sobą dwóch przywódców państw przez tłumacza. Rozmowa toczy się tak, że tylko trzy osoby (rozmówcy + tłumacz) mają do niej dostęp - przez szyfrowane połączenie, za zamkniętymi drzwiami, to mniej ważne. Tłumacz wie, że jeśli nie uda się uzgodnić porozumienia, to prawdopodobnie wybuchnie wojna. Czy ma prawo celowo źle tłumaczyć wypowiedzi, żeby zwiększyć szansę zachowania pokoju?

Karramba

@Zauberlehrling: błędne założenie: o pokoju/wojnie decyduje to co ktoś komuś powie a nie dana sytuacja - co jest oczywistą nieprawdą. Tłumacz może zmienić wypowiedzi, ale nie zmieni sytuacji. Skończy się rozmowa, przywódcy dostrzegą rozbieżność między tym co ustalono a stanem faktycznym i wybuchnie wojna, być może nawet w gorszej wersji niż ta której tłumacz chciał zapobiec.

Zresztą po co kombinować, każda ze stron ma swojego tłumacza :P

borysses
g/Strimoid

:|

Karramba

@borysses: Moje bardzo subiektywne zdanie: jest prawie bardzo dobrze. Tytuł treści mógłby być trochę mniejszą czcionką, dodatkowym plusem będzie obniżenie wysokości boxa. Pytanie: do czego służy tytuł, a do czego opis? Czy nie założyć jednolinijkowych tytułów? Daje to dodatkowe obniżenie, ale nie wiem czy wtedy zawsze się zmieszczą na małych ekranach.

Jako opcję (bo dla wielu zapewne będzie to nie do przyjęcia) chciałbym mieć strzałki nie obok miniatury ale na początku dolnego pasku z grupą, dodającym i całą resztą. Preferowane oddzielne pozycje dla "za" i "przeciw".

borysses
g/Strimoid

: P

Karramba

@borysses: to pozytywnie :)

borysses
g/Strimoid

XB

Karramba

@borysses: patrząc na to czuję się jakbym przechodzi przez przejście dla pieszych: jasne - ciemne - jasne - ciemne...

shish
g/SSS

Shaolin Soccer Mocne 7/10

Całkiem przyjemne dziwactwo

Karramba

@shish: znakomity kiczowaty film :)

Czes obejrzeć jeszcze raz...

Jezor
g/spontanicznosc

Polski alfabet!

a

Karramba

ą !!

Dominiko
g/Komputer

Jakiś malutki system (ale działający) który wejdzie mi na perndraka 1GB? Kiedyś miałem takiego malutkiego Windowsa XP, ale nawet nie pamiętam jak to się nazywało. Najlepiej coś prostego na zasadzie wrzucam i mam. Poratujcie.

Karramba

@Dominiko: to było prawdopodobnie "microXP"

Kuraito
g/Strimoid

Co sie stało, że niektórym treścią poubywało ufałów?

Karramba

@akerro: daj jako treść

MoonAteTheDark
g/pogadachy

tak narzekacie że niekt nie siedzi na strimoidze, to i ja zacznę narzekać: ostatni kompletnie NIKT nie ocenia treści w g/techno, a myślę że to jest druga -po metalu- najlepsza grupa muzyczna. A w metalu to po 6uv. CZYŻBYŚCIE BYLI KUCAMI DRODZY STRIMOIDZIANIE? Jak ni jesteś kucem to musisz udowodnic i przesłuchac minimum 20 piosenek z g/techno xd

Karramba

@MoonAteTheDark: zskk & duxet obecnie hipersterydują strimoida więc wiele osób czeka z aktywnością na efekt końcowy - obecnie to nie wiadomo w jakim kierunku to pójdzie

akerro
g/Strimoid

Na strimoid adresy email są szyfrowane, więc w razie utraty bazy danych nie będzie spamowania adresów z bazy danych o reaktywacji

Cenna wiedza ;)

Karramba

@akerro: powiedzmy...

Adres email jest bardzo wdzięcznym obiektem do brutalnego łamania: kilka znaków nazwy użytkownika z mocno ograniczonego zakresu plus w większości przypadków tylko kilka opcji "@gmail"/"@wp"/"@o2"/"@onet"...