Paralotnia
g/paralotnia

Świetna tu atmosfera się zrobiła ;)

Karramba

@Paralotnia: @test: @lamaro: normalnie klub młodych grafików...

grzegorz_brzeczyszczykiewicz
g/Strimoid

To już na strimoidzie administracja osiagnela taki poziom spierdolenia ze niepokornym konta usuwa? Jesli tak to zawstydziliscie samego Sebe. BARDZO KURWA PORZADNY PORTAL WOW, TO BEDZIE ROK STRIMOIDA, PODBIJEMY WYKOP xD
http://strims.pl/s/bekaZpodludzi/w/1cdzp8/haha-usuneli-mi-konto-na-strimoguwnoidzie-jaki-zal-xd-super-portal-kurwo-xd

A reszta jak tam, dalej zamierzacie sie kisic tutaj?

Karramba

@Volkh: Grześ pisał o "podworeczko do napierdalania sie i smieszkowania non stop" i o to mi chodziło.

grzegorz_brzeczyszczykiewicz
g/Strimoid

To już na strimoidzie administracja osiagnela taki poziom spierdolenia ze niepokornym konta usuwa? Jesli tak to zawstydziliscie samego Sebe. BARDZO KURWA PORZADNY PORTAL WOW, TO BEDZIE ROK STRIMOIDA, PODBIJEMY WYKOP xD
http://strims.pl/s/bekaZpodludzi/w/1cdzp8/haha-usuneli-mi-konto-na-strimoguwnoidzie-jaki-zal-xd-super-portal-kurwo-xd

A reszta jak tam, dalej zamierzacie sie kisic tutaj?

Karramba

@grzegorz_brzeczyszczykiewicz: Jedna uwaga: to co piszesz o patologiach strimoida (banowanie, pojazdy po ludziach, rezygnacja ciekawych osób) odnosi się również do strimsa, a nawet do sti.ms gdy ten miał więcej użytkowników.

Rozkwit tych patologi ma to samo źródło - skopaną formułę portalu. Robi ona z agregatora treści właśnie podwóreczko o którym piszesz. Przykre jest, że na żadnym z nich nie ma osoby która by to dostrzegła i skorygowała.

grzegorz_brzeczyszczykiewicz
g/Strimoid

To już na strimoidzie administracja osiagnela taki poziom spierdolenia ze niepokornym konta usuwa? Jesli tak to zawstydziliscie samego Sebe. BARDZO KURWA PORZADNY PORTAL WOW, TO BEDZIE ROK STRIMOIDA, PODBIJEMY WYKOP xD
http://strims.pl/s/bekaZpodludzi/w/1cdzp8/haha-usuneli-mi-konto-na-strimoguwnoidzie-jaki-zal-xd-super-portal-kurwo-xd

A reszta jak tam, dalej zamierzacie sie kisic tutaj?

Karramba

@grzegorz_brzeczyszczykiewicz: Dzięki za info, że też Ci się chce :)


Użyty przeze mnie powyżej cytat jest, według mojej najlepszej wiedzy, autorstwa boryssesa i dzierży on do niego wszelkie prawa.

grzegorz_brzeczyszczykiewicz
g/Strimoid

To już na strimoidzie administracja osiagnela taki poziom spierdolenia ze niepokornym konta usuwa? Jesli tak to zawstydziliscie samego Sebe. BARDZO KURWA PORZADNY PORTAL WOW, TO BEDZIE ROK STRIMOIDA, PODBIJEMY WYKOP xD
http://strims.pl/s/bekaZpodludzi/w/1cdzp8/haha-usuneli-mi-konto-na-strimoguwnoidzie-jaki-zal-xd-super-portal-kurwo-xd

A reszta jak tam, dalej zamierzacie sie kisic tutaj?

Karramba

@grzegorz_brzeczyszczykiewicz: Czy coś się zmieniło na strimsie? Bo ostatnio już nie obserwowałem, a czytając Twoją wypowiedź odnoszę wrażenie jakby zmieniło się na lepsze, a może dużo lepsze.

grzegorz_brzeczyszczykiewicz
g/Strimoid

To już na strimoidzie administracja osiagnela taki poziom spierdolenia ze niepokornym konta usuwa? Jesli tak to zawstydziliscie samego Sebe. BARDZO KURWA PORZADNY PORTAL WOW, TO BEDZIE ROK STRIMOIDA, PODBIJEMY WYKOP xD
http://strims.pl/s/bekaZpodludzi/w/1cdzp8/haha-usuneli-mi-konto-na-strimoguwnoidzie-jaki-zal-xd-super-portal-kurwo-xd

A reszta jak tam, dalej zamierzacie sie kisic tutaj?

Karramba

@grzegorz_brzeczyszczykiewicz: wiesz... "jedni usuwają konta, inni serwisy..." ;)

edit: dałem w cudzysłów ze względu na copyright

sens
g/Oswiadczenie

treści do wpisów

Karramba

@sens: forsa do portfela

GeraltRedhammer
g/Technika

Taka rozkminka mnie naszła po aferze podsłuchowej Dlaczego?

  1. Nikt nie produkuje np.: czapek, spinek, okularów, itp. uniemożliwiających uchwycenie obrazu przez kamerę/aparat
Pokaż ukrytą treść np. emitujących światło podczerwone, które rejestrują kamery a ludzkie oko nie. W ten sposób zamiast twarzy nagrywałaby się biała plama
  1. Dlaczego nie produkowane są zagłuszacze podsłuchów?
Pokaż ukrytą treść Analogicznie jak z kamerami, są dźwięki niesłyszalne dla ludzkiego ucha, a rejestrowane przez urządzenia, można nimi zagłuszyć podsłuch.
Karramba

@GeraltRedhammer: Lepiej poszukaj sprzętu do ich wykrywania. Zagłuszanie typu infra- lub ultradźwięki to mrzonka - mikrofon podsłuchu ich nie przetworzy z racji swojej ułomności (podobnie jak większości słyszalnego pasma - wystarczy mu ograniczone pasmo mowy ludzkiej).
Zagłuszanie ewentualnej łączności radiowej podsłuchu to proszenie się o kłopoty - zagłuszasz szerokie spektrum fal radiowych swojemu otoczeniu i dość szybko ktoś się o to przyczepi, zaś podsłuch może mieć nastawione wysłanie zapamiętanych danych z opóźnieniem kilku godzin - więc dorywcze stosowanie też niewiele daje.

osiwiony
g/Psychologia

coś mnie oświeciło ciekawe w którym kościele biją dzwony, czy w tym o którym mówię?
Skąd się bierze depresja? w korzeniach i ukształtowaniu psychiki człowieka. To jakie ma oczekiwania od życia jak został wychowany przez rodziców którzy poniekąd kształtują jego psyche. Ludzie przykładowo ze wsi albo inaczej, ci którzy mają najwięcej doczynienia z prawdziwym życiem, dzieciaki, nie te z ipadami konsolami i komputerami książęta, np ci z plemion z buszu. Kto ma lepsze podjeście do życia i oczekiwania? Mniej skłonnosci do depresji...

Karramba

@osiwiony: Dla mnie depresja podpada pod stan, w którym dokonuje się korekta ukształtowania psychiki. Tak więc chyba sporo trafiasz.

GeraltRedhammer
g/Technika

Taka rozkminka mnie naszła po aferze podsłuchowej Dlaczego?

  1. Nikt nie produkuje np.: czapek, spinek, okularów, itp. uniemożliwiających uchwycenie obrazu przez kamerę/aparat
Pokaż ukrytą treść np. emitujących światło podczerwone, które rejestrują kamery a ludzkie oko nie. W ten sposób zamiast twarzy nagrywałaby się biała plama
  1. Dlaczego nie produkowane są zagłuszacze podsłuchów?
Pokaż ukrytą treść Analogicznie jak z kamerami, są dźwięki niesłyszalne dla ludzkiego ucha, a rejestrowane przez urządzenia, można nimi zagłuszyć podsłuch.
Karramba

@GeraltRedhammer: dobrze zrobionego sprzętu nie unieszkodliwisz tymi sposobami

dotevo
g/OpenStreetMap

Strona http://gdzie.bl.ee przeniesiona na http://osm24.eu :-) Może ktoś zapamięta.

Karramba

@dotevo: Pierwsze skojarzenie: europejska okręgowa spółdzielnia mleczarska czynna całą dobę...

stary już jestem

Karramba
g/programy

Poszukuje programu lub naprowadzenia na grupę programów które działają podobnie do arkusza kalkulacyjnego lecz pozwala na bardziej dowolne rozmieszczenie pól. Jakiś prosty język skryptowy były miłą niespodzianką.

Karramba

@borysses: nie zrozumieliśmy się :P Chyba mam pomysł - ułomny, żmudny ale skuteczny. Dzięki za pomoc, kupiłem sobie piwo, noc młoda - idę w bój.

shish
g/Truelolcontent

http://www.reddit.com/r/europe/comments/27oxel/a_name_you_will_hear_probably_a_lot_in_near/

Karramba

@Deep: nie jest tak źle, mógł wejść również Palikot i zaszła by synergia....

Karramba
g/programy

Poszukuje programu lub naprowadzenia na grupę programów które działają podobnie do arkusza kalkulacyjnego lecz pozwala na bardziej dowolne rozmieszczenie pól. Jakiś prosty język skryptowy były miłą niespodzianką.

Karramba

@borysses: oooooooo........... jak to zrobić? :) :) :)

Moment, abyśmy się zrozumieli: mam trzy tabelki, jedna pod drugą. Obrazkowo, to pierwsza tabelka ma na początku wąskie pola, druga szerokie a trzecia średnie - a przecież współdzielą te same kolumny - problem ze zgraniem. Opcja dopasuj do najszerszej nie wchodzi w grę - wyszło by zdecydowanie za szeroko.

Karramba
g/programy

Poszukuje programu lub naprowadzenia na grupę programów które działają podobnie do arkusza kalkulacyjnego lecz pozwala na bardziej dowolne rozmieszczenie pól. Jakiś prosty język skryptowy były miłą niespodzianką.

Karramba

@borysses: bo: "muszę mieć na jednej stronie kilka szerokich tabelek z dość prostymi obliczeniami, tabelki nawzajem korzystają ze swoich danych, kicha polega na sporej rozbieżności w szerokości kolumn - nie mogę tego za cholerę zgrać" wszystkie tabelki muszą być jednocześnie na ekranie.

Dzięki za kalkulator, przyjrzę mu się bliżej - być może "to jest to" :)