akerro
g/akkero

Komar mi spadł na biurko. Z sufitu. Martwy Oo

Karramba

@akerro: musi Ebola

Tirex
g/Humor

gorzkie żale totalnego przegrywa życiowego xD
http://samotnezycie.blogspot.com/2014/07/powrot-do-pustego-domu.html

Karramba

@akerro: trafne spostrzeżenie - ciężko znaleźć tam coś pozytywnego

akerro
g/Strimoid

wiecie co, jestem zaskoczony ilością ludzi, jaka wróciła i udziela się na strimoidzie, w ostatnich ~10dniach pojawiło się kilkanaście nicków, sporo osób wróciło po miesiącach/tygodniach nieaktywności, większość ludzi się nie udziela we wpisach ani komentarzach, ale patrząc po danych UV jest nas całkiem spore grono

Karramba

@duxet: @zskk: dostrzegacie pewną korelację między poziomem i spokojem na serwisie a ilością użytkowników?
Piszę o domyślnym widoku na serwis, bez blokowania kogokolwiek.

mohairberetka
g/GłównaWykopu

Reklamacja :( Nie da się niezalogowanym przeglądać strimoida, zawalone wykopem. Gdybym chciała przeglądać głowną wykopu - poszłabym tam a nie na strimoida!!!

Karramba

@zskk: to dobrze, bo jak pamiętam to jesteś zwolennikiem selekcji negatywnej - podobnie jak ja :)

mohairberetka
g/GłównaWykopu

Reklamacja :( Nie da się niezalogowanym przeglądać strimoida, zawalone wykopem. Gdybym chciała przeglądać głowną wykopu - poszłabym tam a nie na strimoida!!!

Karramba

Przydało by się jakoś wydzielić grupy z treściami wrzucanymi przez boty.

zryty_beret
g/pytanie

Ile kosztuje sztymka od pafnuca?

Karramba

@zryty_beret: 3,50

akerro
g/GłównaWykopu

ta grupa działa od teraz. jak ktoś nie chce jej widzieć to zablokować grupę albo u/GlownaWykopu

Karramba

@akerro: zrobione

Kuraito
g/NieWiemGdzieToDać

Prawdziwi husarze i chrześcijanie walczą o honor Polski.
Chciałem do truelolcontent, ale tu raczej chce się płakać niż śmiać...

Karramba

@Kuraito: Czy ktoś tu zrobił Ci jakąś krzywdę, że dajesz linki do czegoś takiego? o_O

Czuję jak mi IQ spadło o 2 punkty...

Karramba
g/pytanie

Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?

Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".

Karramba

@shzgfx: :)

Karramba
g/pytanie

Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?

Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".

Karramba

@zryty_beret: coś jest nie tak, albo typ stali albo coś innego, stałem na takiej płycie 60cm x 60cm gr. 5mm i wyraźnie uginała się pode mną. Nic to, zrobię według tego jak robią inni i da radę, będzie tylko całkiem sporo ważyć.

Karramba
g/pytanie

Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?

Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".

Karramba

@zryty_beret: punktowo, tak to wygląda

Karramba
g/pytanie

Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?

Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".

Karramba

@zryty_beret: stal na blachy ryflowane, przypuszczalnie jedna z najtańszych możliwych

borysses
g/narzekaj

Niech to ciemna srubka sciasnie, jak goraco ;__; Jutro do tyry chyba przyjde w hawajskiej koszuli, bermudach i japonkach...

Karramba

@borysses: Siedzę sobie w samych gaciach, w lekkim przeciągu i właśnie skończyłem piwo. Oczywiście pracuję.

PS: z tym piwem to był błąd bo odrywam się od pracy i wchodzę na siec aby pisać głupie komentarze...

only_spam
g/smutłem

Lol, wszystko z g/smutłem wyleciało :(
Dzięki @pierog

Karramba

@pierozen: Jest bardzo istotna różnica między obiecuję a postanawiam :P

only_spam
g/smutłem

Lol, wszystko z g/smutłem wyleciało :(
Dzięki @pierog

Karramba

@pierozen: a gdzie " ...i postanawiam poprawę"?