gorzkie żale totalnego przegrywa życiowego xD
http://samotnezycie.blogspot.com/2014/07/powrot-do-pustego-domu.html
wiecie co, jestem zaskoczony ilością ludzi, jaka wróciła i udziela się na strimoidzie, w ostatnich ~10dniach pojawiło się kilkanaście nicków, sporo osób wróciło po miesiącach/tygodniach nieaktywności, większość ludzi się nie udziela we wpisach ani komentarzach, ale patrząc po danych UV jest nas całkiem spore grono
Reklamacja :( Nie da się niezalogowanym przeglądać strimoida, zawalone wykopem. Gdybym chciała przeglądać głowną wykopu - poszłabym tam a nie na strimoida!!!
Reklamacja :( Nie da się niezalogowanym przeglądać strimoida, zawalone wykopem. Gdybym chciała przeglądać głowną wykopu - poszłabym tam a nie na strimoida!!!
Prawdziwi husarze i chrześcijanie walczą o honor Polski.
Chciałem do truelolcontent, ale tu raczej chce się płakać niż śmiać...
@Kuraito: Czy ktoś tu zrobił Ci jakąś krzywdę, że dajesz linki do czegoś takiego? o_O
Czuję jak mi IQ spadło o 2 punkty...
Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?
Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".
Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?
Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".
@zryty_beret: coś jest nie tak, albo typ stali albo coś innego, stałem na takiej płycie 60cm x 60cm gr. 5mm i wyraźnie uginała się pode mną. Nic to, zrobię według tego jak robią inni i da radę, będzie tylko całkiem sporo ważyć.
Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?
Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".
Potrafi ktoś robić obliczenia wytrzymałości/ugięcia elementów stalowych?
Konkretnie to płyta stalowa 80cm x 80cm gr 4mm podparta na przeciwległych krawędziach, obciążenie 50kg na środku - pytanie ile się ugnie? Stal marki "pospolita".
Niech to ciemna srubka sciasnie, jak goraco ;__; Jutro do tyry chyba przyjde w hawajskiej koszuli, bermudach i japonkach...
@borysses: Siedzę sobie w samych gaciach, w lekkim przeciągu i właśnie skończyłem piwo. Oczywiście pracuję.
PS: z tym piwem to był błąd bo odrywam się od pracy i wchodzę na siec aby pisać głupie komentarze...