Co jest lepsze od rasowo czystej Europy?
Pokaż ukrytą treśćzjednoczona, tolerancyjna Europa
Pokaż ukrytą treśćto nie żart@sens: to wsiądź do autobusu z Panem Żulem, stań koło niego i eksponuj swoją tolerancję dla jego światopoglądu, wyglądu i upodobań xD
Nie wiem na czym ma polegać to zjednoczenie w Europie, ale tego też możesz spróbować z tym panem xD
Wiem że ściema z tą przepaścią ale oglądałbym gdyby co odcinek dół był wypełniony innym obrzydlistwem np gorącą smołą, czy skorpionami :]
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
@Kuraito: Te 14 dni to chyba z jakiejś ustawy jest. Płacisz więcej aby w zdecydowanej większości przypadków mieć tak jak na stronie poczty.
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
Muahahaha, Galileo do mnie leci :3 Kompatybilna z Arduino plytka od Intela :D Mam plan zrobic sobie drona, ktory bedzie umial latac w bezkolizyjnie w stadzie i bedzie mial detekcje i omijanie przeszkod. Jedna rzecz tylko mnie nieco moze stopowac... Czy C jest duzo trudniejsze od HTML?
Pokaż ukrytą treść XDKurde dostalem bana na antywebie za brak entuzjazmu co do "genialnego" projektu kolesi naczelnego ;__; I za co? Za to, ze pokazalem, ze genialny projekt jest tylko wydmuszka nastawiona na szarpanie kasiory z pieniedzy podatnikow :( No moze uzylem jednego czy dwoch slow nie do konca uwazanych za nadmiernie kurtuazyjne, no ale jak rany...
Ilu z obecnych tutaj wróciło na strims?
że "Szpieg strims.pl" tam siedzi to jasne
Ilu z obecnych tutaj wróciło na strims?
że "Szpieg strims.pl" tam siedzi to jasne
Some people think Zhirinovsky is only a jester but there is also another opinion: government use Zhirinovsky to give population clues about possible development of situation in the future so people could "digest" certain ideas before they become reality;
ładnie jestem zacofany
dysk mechaniczny o wielkości 4TB ile? 4TB! wow
są większe? a do laptopa 2,5" to największe jakie robią 2TB? ;]
Seagate Barracuda 4TB ~550zł - tylko pięć stówek 0_0
Uwaga! Kupuje komputer!
Wymyśliłem:
Procesor AMD X8 FX-8320 3.5GHz AM3+ COOLER BOX
ASRock 960GM/U3S3 AMD FX 760G Socket AM3+ / 24H
Pamięć RAM Kingston HyperX Fury Blue 8GB CL10 lub GOODRAM DDR3 8GB 8192MB 1600MHz CL11 BOX
W sumie wyszedł drugi zestaw do zastosowań profesjonalnych.
Czy może:
Intel Core i5-4440 3.10GHz 6MB LGA1150 22nm 84W
Płyta główna MSI H81M-E34 S 1150 Intel H81 GW36
Pamięć RAM Kingston HyperX Fury Blue 8GB CL10 lub GOODRAM DDR3 8GB 8192MB 1600MHz CL11 BOX
Mam: Chieftec GPA-450S8 450W OEM, parę dysków SATA, nagrywarkę
Karta graficzna i SSD zostaną zakupione w późniejszym terminie.
Czy ram z Cruciala jest dobry? Bo jest tani.
@Kuraito: chodziło o obciążalność poszczególnych linii napięć :P Zasilacz jest chyba ok, linie +3,3V i +12V mają duże obciążalności (kiedyś nacisk był na +5V a linia +12V nie miała wielkiego obciążenia).
Sugeruję sprzęt oparty o Intela i zwykły RAM jak pisze wysuszony.
@nrm: Otwarta rejestracja i dodawanie treści było już 17 października
Nie mam żadnych koneksji z duxetem, normalnie założyłem konto i też dodałem treść tego dnia.
Jesteśmy na etapie komentarzy pod treściami i mamy dylemat: za i przeciw z wskazaniem na brak +/- w komentarzach, jedynie +/up. Była dyskusja, były przykłady wszystkich nam znanych serwisów z +/- i była analiza czym to się kończy - stąd szala się przechyla w stronę tylko +/up. Ktoś coś chce dodać, jakiś miażdżący argument za/przeciw zanim zaczniemy kodzić?