wystarczyło duxetowi napisać, że ne jestem trzezwy i biore sie za naprawianie rakingu zeby sam sie za to wziął :D:D
Pokaż ukrytą treść eee ide spac...wystarczyło duxetowi napisać, że ne jestem trzezwy i biore sie za naprawianie rakingu zeby sam sie za to wziął :D:D
Pokaż ukrytą treść eee ide spac...A może wyrzucić Minta i zainstalować Zorin OS?
Pokaż ukrytą treść Tym razem spróbuję montować fstabem, żeby mnie u/zskk nie odsądzał od czci i wiary. ;__;A może wyrzucić Minta i zainstalować Zorin OS?
Pokaż ukrytą treść Tym razem spróbuję montować fstabem, żeby mnie u/zskk nie odsądzał od czci i wiary. ;__;@Kuraito: wal chłopie FreeBSD, tam nie ma fragmentacji dystrybucji :D
Chyba sobie postawię również ten system, czas zobaczyć co się zmieniło po tych jakichś 10 latach :)
seba znowu jest przed okresem
strims.pl/s/StrimsBug/w/epi4lq/wojman-przez-webkit-keyframes-validator-cssa-wywala-mi-blad-napraw
@akerro: Został skutecznie sprowokowany, niedawno jeszcze by się wyhamował.
Chyba za jakiś czas będzie powtórka z rozrywki ;)
@akemo: Przepraszam za dociekliwość, ale akerro wyrobił sobie markę. Kiedyś "rozmawialiśmy" na PW o pewnej osobie, pamiętasz o co tam chodziło?
Pokaż ukrytą treść@test: thxWiecie co? System UV/DV spierdolił dyskusję w sieci. Już wolę chanowskie "ur a fagget" niż te dvki na reddicie. Wypowiedzieć się, nie wypowiesz się anonimowo, ale "oddać głos" już oddasz. Poza tym oczywista sprawa, to komentarze pod publiczkę, ale to już pominę...
@shish: da się pogadać, ale ciężko o jakąś ogólną sztuka dyskusji/rozmowy, same pojedyncze jednostki
Wiecie co? System UV/DV spierdolił dyskusję w sieci. Już wolę chanowskie "ur a fagget" niż te dvki na reddicie. Wypowiedzieć się, nie wypowiesz się anonimowo, ale "oddać głos" już oddasz. Poza tym oczywista sprawa, to komentarze pod publiczkę, ale to już pominę...
Strims musi upadać bo dwa szczury z niego szukają przyczółka tutaj...
Jeden z nich wabi się Hadrons :>
Co jest lepsze od rasowo czystej Europy?
Pokaż ukrytą treśćzjednoczona, tolerancyjna Europa
Pokaż ukrytą treśćto nie żartCo jest lepsze od rasowo czystej Europy?
Pokaż ukrytą treśćzjednoczona, tolerancyjna Europa
Pokaż ukrytą treśćto nie żart@sens: Jechałeś kiedyś autobusem z żulem w środku? Bo w takiej sytuacji człowiek patrzy aby tylko dalej - smród powala + ryzyko złapania jakiś żyjątek. Postoisz minutę koło tego pana i masz ubranie do zmiany - będzie tak jebało od Ciebie, że możesz tylko wrócić się do domu i wrzucić je do pralki a samemu wziąć prysznic.
Założenie, że jeśli Ty będziesz tolerował i szanował zachowanie innych to oni tak będą postępować wobec Ciebie jest naiwne. Są ludzie którzy mają Cię głęboko w dupie a nawet będą Ci szkodzić dla samej "radochy". O to mi chodziło.