Feministki językowe próbują dla Ewy Kopacz ukuć termin "premierka". Skoro była "ministra", to powinna teraz być "premiera". Albo przynajmniej "premierzyca" (na wzór "papieżycy", do licha!)
:D
Przeszedłem właśnie Wiedźmina. Gra zasłużyła na całe to podniecenie, jakie wokół niej wytworzono. Polecam.
Pokaż ukrytą treść>slowpoke.jpg Pokaż ukrytą treść>przechodzi wiedzmina pierwszy raz w 2014jakaś fajna strategia aby się przykatować tak z 6 godzin? Nie starcraft, nie rome II, nie AE i nie cywilizacja?
jakaś fajna strategia aby się przykatować tak z 6 godzin? Nie starcraft, nie rome II, nie AE i nie cywilizacja?
@Volkh: za dużo życia straciłem na 3 i podjąłem mocne postanowienie "nigdy więcej"
RTS - Real Time Strategy
jakaś fajna strategia aby się przykatować tak z 6 godzin? Nie starcraft, nie rome II, nie AE i nie cywilizacja?
jakaś fajna strategia aby się przykatować tak z 6 godzin? Nie starcraft, nie rome II, nie AE i nie cywilizacja?
Nawet jedno piwo w trakcie kończenia projektu może narazić Cię na nieprzewidywalne szkody. Piłeś - nie projektuj.
...albo miej tyle rozumu aby przed otwarciem puszki zrobić kopię zapasową :P
@Runcheinigal: nie wiem czy wiesz, ale mam Cię zablokowanego i tylko dzięki przypadkowi przeczytałem co napisałeś. Ogólnie to zgiń :)
Bez odbioru.
21:05:27 +duxet | Gethiox: a co niby jest lepsze od ubuntu?
admin strimsa pisze takie rzeczy XD
Pokaż ukrytą treśćco jest lepsze od ubuntu, no nie moge XDD@akerro: od ubuntu jest lepsze tylko łubuntu ;)
A tak na poważnie, to systemem dla zwykłego zjadacza chleba jest chyba Mint który mocno bazuje na łubuntu.
@akerro: trochę niepokoi mała ilość sztuk, najlepszy polesingowy sprzęt to taki liczony w dziesiątkach bądź setkach, wtedy praktycznie jest pewność pochodzenia z dużej firmy gdzie raczej go nie wymęczyli.
wiecie jak zajebiscie jest byc jedynym informatykiem w rodzinie, jeszcze do tego przekleństwa dorzucić płynność w ang?
jest tak zajebiście, że jak przyjeżdzasz po 3latach z UK, to nagle wszyscy oczekują pomocy
- weź mi przetłumacz tego mejla biznesowego
- weś mi pomusz z angolem
- komputer mi muli
- komputer mi sie wiesza
- komputer mi bardzo głośno chodzi
i tak wczoraj w nocy znalazłem czas dla siebie... posiedziałem do 3 w nocy, żeby dzisiaj o 9 tłumaczyć jakiegoś chujowego emaila.
a lifehack jest taki, jak znacie język obcy to się nie przyznawać, jak znacie się na komputerach to się nie przyznawać. i to jest moment, kiedy żałuję, że przyjeżdżam do rodziny...