nie wiedziałem, że wykop to AŻ TAKA SPIERDOLINA
kurwa jak można być tak ograniczonym umysłowo? teraz nie wiem czy te komentarze pisała jedna nierozwinięta osoba, czy mam się znowu wstydzić za swoją narodowość ;/
Czy wiesz, że
jest koniec 2014 roku, a nadal uczymy się według systemu edukacyjnego z 1892?
Czy wiesz, że...
jest koniec 2014 roku, a w szkołach nadal uczą nasze dzieci dynamiki Newtona i wzoru F=m*a z 1687 roku?
Czy wiesz, że...
jest koniec 2014 roku, a my nadal łożymy na emerytalny system bismarckowski z 1889 roku?
Propozycja: wstawiam do tej grupy bota, takiego jak PompujacyBot (albo zrobię jednego wspólnego), który odliczałby też przejechane km w tej grupie, ale czy warto na te ostatnie 164km? Pomyślałem, że rowerowy równik na strimoidzie miał 1000km, więc przejechane macie 836km, zatem jeśli przeniesiemy się na większą planetę, powiedzmy Ziemię, równik ma tam 40 076km, czyli do przejechania pozostało 39232km, od tego momentu bot mógłby zacząć odliczać. Kto za? Wołam aktywnych cyklistów: @zryty_beret @szarak @Prospero @Karramba @zskk
@akerro: Jestem za zostawieniem tego 164 jak jest, jak będzie jutro ciepło to idę na rower.
Lepiej dawać mniejsze długości, takie do wyzerowania w około rok. Możemy objeżdżać po kolei województwa, jak będzie nas więcej to okrążyć Księżyc czy Pluton itp.
Właśnie ponownie ukończyłem SMAC po dłuższej przerwie. Ta gra kładzie wszystkie Cywilizacje. Dokonano niemożliwej rzeczy: w strategię typu cywilizacja wpleciono fabułę! Zajebistą fabułę. Pod koniec presja ze strony przeciwników była niczym przy presji ze strony fabuły.
Prymitywny interfejs, ułomna pomoc i wiele innych ułomnych rzeczy - co z tego, skoro gra jest zajebista :)
Na razie ukończyłem na poziomie 3/6 i specjalnie wybranych bardzo dobrych warunkach startowych.
Poprawić interfejs i grafikę i gra będzie przebojem dla masy 30-to latków xD
Pamiętam gdy pierwszy raz ją przechodziłem to siedziałem ze słownikiem i tłumaczyłem sobie tekst wstawek fabuły xD
@Volkh: W sumie Civ 5 nie jest taka zła. Choć manipulacja terenem to również zmiana lądu na ocean i odwrotnie.
Dla mnie idealnym drzewkiem technologii jest takie jak w Master of Orion II - nie można mieć wszystkiego, trzeba iść na kompromisy.
Właśnie ponownie ukończyłem SMAC po dłuższej przerwie. Ta gra kładzie wszystkie Cywilizacje. Dokonano niemożliwej rzeczy: w strategię typu cywilizacja wpleciono fabułę! Zajebistą fabułę. Pod koniec presja ze strony przeciwników była niczym przy presji ze strony fabuły.
Prymitywny interfejs, ułomna pomoc i wiele innych ułomnych rzeczy - co z tego, skoro gra jest zajebista :)
Na razie ukończyłem na poziomie 3/6 i specjalnie wybranych bardzo dobrych warunkach startowych.
Poprawić interfejs i grafikę i gra będzie przebojem dla masy 30-to latków xD
Pamiętam gdy pierwszy raz ją przechodziłem to siedziałem ze słownikiem i tłumaczyłem sobie tekst wstawek fabuły xD
@Volkh: manipulacja terenem w górę i w dół - dla maniaka optymalnego rozmieszczenia miast to bardzo dużo :)
Potrzeba przerabiania terenu farmy -> las -> fungus. "Ślepy" rozwój naukowy. Wyraziste frakcje.
Właśnie ponownie ukończyłem SMAC po dłuższej przerwie. Ta gra kładzie wszystkie Cywilizacje. Dokonano niemożliwej rzeczy: w strategię typu cywilizacja wpleciono fabułę! Zajebistą fabułę. Pod koniec presja ze strony przeciwników była niczym przy presji ze strony fabuły.
Prymitywny interfejs, ułomna pomoc i wiele innych ułomnych rzeczy - co z tego, skoro gra jest zajebista :)
Na razie ukończyłem na poziomie 3/6 i specjalnie wybranych bardzo dobrych warunkach startowych.
Poprawić interfejs i grafikę i gra będzie przebojem dla masy 30-to latków xD
Pamiętam gdy pierwszy raz ją przechodziłem to siedziałem ze słownikiem i tłumaczyłem sobie tekst wstawek fabuły xD
dieta mojego współlokatora bazuje na kanapkach z wędliną i ketchupem. mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał dzieci.
dieta mojego współlokatora bazuje na kanapkach z wędliną i ketchupem. mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał dzieci.
Trzeba koniecznie dodać kolejne opcje do wyboru przy ustawianiu płci w profilu. Wybór ograniczony do dwóch opcji "mężczyzna" i "kobieta" zdecydowanie nie wpisuje się we współczesnego ducha czasów.
Proponuję dodać do wyboru jeszcze: "pedał", "pedałka" oraz "Kazia Szczuka".
Tak ostatnio kombinuję coby sprawić sobie dwa monitory. Jeden z nich (stary LG w2252v) chciałbym, żeby był pionowo, ale mam dwie zagwozdki. Ten monitor nie ma pivota, więc musiałbym sprawić sobie coś pokroju takiego ustrojstwa, z tym, że pewnie musiałbym poszukać innej podstawki, bo otwory montażowe nie pasują. Druga rzecz: czy da się wymusić na monitorze wyświetlanie w pionie? W opcjach monitora nie widzę, może jakiś program? Ustawienia karty? Jest tu sens i logika? Ktoś coś?
@Prospero: Proponuję najpierw sprawdzić jak to będzie z jakością obrazu po obróceniu o 90 stopni i ustawieniu na paru książkach dla odpowiedniej wysokości. Mam ramię do monitora z taką funkcją i dość rzadko korzystam z tej funkcji, tekst jest zauważalnie mniej ostry. Mam IPS, a Ty w tym starym TN - więc może być gorzej niż tylko zauważalnie.
Jest to chyba skutek gorszych kątów widzenia w pionie niż w poziomie, po obróceniu każde oko patrzy z innej "wysokości".