borysses
g/pogadachy

Nienawidzę świat. I jeszcze każdy polewa, ale jak wychodzę na blanta to mówią, żem jakiś dziwny... Bo prawilnie to jest pić aż do upadku, ale buch czy dwa to normalnie kwalifikacja do monaru. Pierdolone hipokryty.

Karramba

@borysses: ooo... a u mnie w ogóle nie pije się w te święta... i jakoś nigdy nie odczuwałem potrzeby aby się w nie napić

borysses
g/test

Post poniżej wydaje się być nsfw ↓

Karramba

nsfw

_lechu_
g/SpolecznoscStrimoid

Pytanie do elektoratu KNP. Jak w kontekście tego, co dzieje się w Rosji ocenić niedawne wypowiedzi Korwina, iż Putin to dobry przywódca ?

Karramba

@zryty_beret: jak dla mnie Korwin i jemu podobni to jest to właśnie większe zło. Lepszy już Tusk, Kaczyński, Miller bo oni coś kojarzą i mając kontakt z rzeczywistością.

Wielcy teoretycy wywalający się na zęby przy najprostszych rzeczach jak kampania wyborcza ("nie mów o Hilerze, nie mów o Hitlerze"). Przerażają mnie ludzie którzy nie potrafiąc rozwiązać prostych problemów pchają się za systemowe zmiany.

_lechu_
g/SpolecznoscStrimoid

Pytanie do elektoratu KNP. Jak w kontekście tego, co dzieje się w Rosji ocenić niedawne wypowiedzi Korwina, iż Putin to dobry przywódca ?

Karramba

@_lechu_: zapytaj n30n na stri.ms - uprzedzam jednak, to beton zbrojony :P

akerro
g/Truelolcontent

Ukraina która przez 25lat nie chciała i nie wyrobiła sobie żadnych sojuszników teraz przychodzi do Polski prosić o wsparcie.

A Komuchowski bredzi jak nigdy dotąd "potrzebujemy silnych ekonomicznie sąsiadów" XD

Karramba

@akerro: Komorowski to taki "homo niewiadomo". Inna sprawa, że Ukrainie przydało by się wsparcie, rządy to jedno, zwykli ludzie to drugie.

Jezor
g/pogadachy

Biletomat w autobusie ZTMu w Lublinie, zdjęcie z dzisiaj.

Pokaż ukrytą treść]:->
Karramba

@borysses: ciekawe czy mają licencję na Total Commander :>

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@Karramba:

Sankcje państw zachodnich nie doprowadzą do upadku rosyjskiej gospodarki. Powiedział o tym w wywiadzie dla stacji telewizyjnej France 24 minister spraw zagranicznych Rosji, Siergiej Ławrow.

„Rosja nie tylko przeżyje, ale i stanie się dużo silniejsza” – dodał.

Zdaniem Ławrowa sankcje nie są narzędziem poważnej polityki, a jedynie oznaką rozdrażnienia państw zachodnich z powodu działań Rosji.

echhhh...

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@Wojnar: Atomem może zmienić jedynie bardzo złe rozwiązanie na tragiczne. Po czymś takim nie było by już Rosji na mapie - w dosłownym znaczeniu, rozebrali by ją na kawałki.

Niedawno były przecież aluzje ze strony "niezależnych" rosyjskich ośrodków o tym jak Rosja może użyć atomu jako pierwsza, gdyby wojska konwencjonalne poniosły porażkę w starciu z NATO przy rosyjskiej "wiośnie" w np. kawałku Łotwy. NATO nie zareagowało publicznie, ale podjęli działania które momentalnie zamknęły usta tym "niezależnym" ośrodkom.

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@Karramba: no i przeszli do wojny pozycyjnej na linii 73, już ponad godzinę siedzą w tych okolicach

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@Karramba: obecnie wraca, jest już na 71 72

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@akerro: Rosjanki mogą :)

Chyba niedługo Bank Centralny Rosji podda się całkiem (o ile właśnie tego nie zrobił), obecnie jest na  77  78.

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@akerro: Raczej ani to, ani to.

Panie, w takich czasach to trza inwestować a nie o wakacjach myśleć. Przykładowo osobiście mam na oku kupno jednej z rosyjskich spółek, nazywa się Gazprom - czy jakoś tak. :>

Linia 74 rubli za dolara właśnie pada

Karramba
g/Karramba

Znowu rubel zapierdala w tempie mierzonym procentami na godzinę.

Wygląd na to jakby Bank Centralny Rosji wyznaczał sobie linie obrony na parzystych wartościach 62, 64, 66...

Obecnie broni rubla w okopie 68...

PS: po wczorajszej defensywie podnieśli w nocy stopy procentowe z 10,5 na 17.

Karramba

@Karramba: po kolejnych 15 minutach mija linię 70 i tylko pomachał jej pędząc dalej...
z linią 72 zapowiada się to samo...

akerro
g/PogaduchyElita

Uważam, że aborcja w krajach jak Polska, Czechy powinna być zawsze zabroniona, ale w UK, Francji, krajach skandynawskich może być legalna, nawet na życzenie 16-latki. W bogatszych krajach gdzie państwowa "pomoc" społeczna jest na wysokim poziomie i można przeżyć lata nie pracując tylko utrzymując się z zasiłków oznacza, że człowiek jest finansowo, więc i życiowo uzależniony od pomocy państwa. Jedną z głównych ról państwa jest utrzymanie się finansowo na powierzchni w porównaniu do państw sąsiedzkich, więc jeśli życie człowieka jest uzależnione od pomocy finansowej rządu, wtedy rządowi nie powinno zależeć na takich ludziach, jeśli kobieta nie chce być matką powinna mieć możliwość przerwania ciąży, bo oznacza to, że nie będzie chciała utrzymywać dziecka finansowo, nie będzie w stanie lub je porzuci, w każdym przypadku konieczna będzie pomoc rządu, więc jest to podwójnie niechciany obywatel. Za to odwrotna sytuacja w Polsce, zakładając że sytuacja finansowa społeczeństwa nie zmieni się w ciągu 20lat, niechciane, ale urodzone dziecko będzie musiało prędzej czy później iść do pracy, matka od państwa dostanie te 500zł miesięcznie i 150zł odprawki szkolnej co roku, więc i tak będzie musiała pracować żeby jeść. Dzieciak będzie musiał podjąć pracę, zakładamy tutaj, że nie zostanie idiotą, więc nie pójdzie siedzieć za kradzieże, a jeśli emigruje za zarobkami to i tak dobrze dla kraju, bo po co w kraju człowiek z taką gównianą przeszłością, wrytymi w umysł patologiami i kompleksami. Zapraszam @Volkh.

Karramba

@akerro: o_O

borysses
g/pytanie

Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;

Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?

Karramba

@zskk: to nie jest wcale taka zła chemia, takim zmywaczem do paznokci modele samolocików sklejałem :P