akerro
g/PogaduchyElita

Uważam, że Polska powinna dołączyć zbrojnie do militarnego konfilktu na Ukrainie. Skoro nie ma tam wcale wojsk radzieckich ruskich to rosji nie powinno tak bardzo zależeć z kim walczy Ukraina na swoim obszarze państwa. Polska może na tym skorzystać majac u boku biedniejszego sąsiada, którego w przyszłości będzie można wykorzystać jak wykorzystywana jest Polska - jako wschodni bufer. Pic related. (tak na tych teranach są działania zbrojne)

Karramba

@akerro: Dobrze się czujesz? Napisałeś taką głupotę aż głowa boli. Piszę na poważnie.

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@Kuraito: Nie masz niczego co cenisz? Śmiem wątpić.
Nie masz niczego w co wierzysz? A po co Ci w coś "wierzyć" skoro w tym wieku możesz już "rozumieć".
Po co Ci jakieś normy społeczne które są zaleceniami mądrzejszych dla głupszych którzy sam nie wiedzą jak przeżyć życie? Nie lepiej poszukać własnej ścieżki?

Gdy znajdziesz własną ścieżkę to możesz być zaskoczony jak ona współgra z normami społecznymi i jak wielu ludzi idzie podobną ścieżką.

edit: i bardzo dobrze, że przestało Ci wystarczać nie bycie chujem, oznacza to, że chyba jesteś gotowy do kolejnego kroku w dojrzałość

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@akerro: jeśli nie liczyć widzów jak i Fryderyka co ponoć w grobie się przewraca to tak

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@akerro: ja też nie rozumiem

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@akerro: Ja? Przecież Ty to zrobiłeś i właśnie tego nie mogę pojąć...

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@akerro: za wiki:

Zmienna - konstrukcja programistyczna posiadająca trzy podstawowe atrybuty: symboliczną nazwę, miejsce przechowywania i wartość; pozwalająca w kodzie źródłowym odwoływać się przy pomocy nazwy do wartości lub miejsca przechowywania. Nazwa służy do identyfikowania zmiennej w związku z tym często nazywana jest identyfikatorem. Miejsce przechowywania przeważnie znajduje się w pamięci komputera i określane jest przez adres i długość danych. Wartość to zawartość miejsca przechowywania. [..]

wytłuszczenie moje

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@akerro: Usilnie próbuję zrozumieć o co może chodzić i nie potrafię.
Zawartość zmiennej tym co pedały jedzą?

Chyba nie jesteś dobry w komputerach a zwłaszcza w programowaniu...

Kuraito
g/ehhhhh

ehhhhhhhhhhh.........

Pokaż ukrytą treśćDoszedłem do wniosku, że jestem osobą, nie wyznającą żadnych wartości poza normami społecznymi... Chyba znowu mam ten słynny kryzys osobowości.
Karramba

@Kuraito: Usilnie próbuję zrozumieć o co może chodzić i nie potrafię.
Normy społeczne wartościami do wyznawania?
Wyznawanie wartości?
Musisz być młodym człowiekiem.

zryty_beret
g/TeorieSpiskowe

u/rog to gorsza połowa u/pierog

Karramba

@borysses: chyba kiedyś widziałem go na ircu, wtedy normalny gość

wysuszony
g/Mozilla

Po aktualizacji Firefoxa do 35 jest praktycznie nieużywalny. 4-5 kart zabija skutecznie przeglądarkę.

Karramba

@wysuszony: mnie zaskoczyła negatywnie zmiana działania paska wyszukiwania :/

akerro
g/PogaduchyElita

@Deykun https://strimoid.pl/e/Zi0LFS#alj47itu no siema, KNP się znowu rozpada, znowu zmieniają partię, tracą czas, pieniądze, tworzą swoim członkom dodatkową biurokrację. KNP i JKM tracą tylko poparcie w ten sposób robiąc zamieszanie. Wipler i JKM pokazali tylko jak bardzo niedojrzali są do polityki rozwalając kolejną partię i zakładając nowszą "o większym spektrum".

Takie dzieci więcej mojego głosu nie dostaną jak nie potrafią się nawet zorganizować w swoich malutkich szeregach.

Karramba

@Wojnar: Nadal nie rozumiesz :) Jaki jest sens podejmowania działania które nie przyniesie oczekiwanych rezultatów? Jaki jest sens posiadania garnka bez dna - nic w nim nie ugotujesz a tylko zajmuje miejsce? O to mi chodzi od początku i to jest sedno tego co napisałem. O to mi chodziło z tym przedkładaniem deklaracji nad wyniki. To jest droga donikąd, marnuje się swój czas jak i innych (czyli nawet działa się przeciw sobie samemu).

Nie chcę tu jakoś umniejszać/powiększać jakichś polityków bo mi to całkowicie wisi. Jedyne co mnie skłoniło do napisania tamtego posta jest subiektywne spostrzeżenie dotyczące Ciebie które w nim zawarłem.

akerro
g/PogaduchyElita

@Deykun https://strimoid.pl/e/Zi0LFS#alj47itu no siema, KNP się znowu rozpada, znowu zmieniają partię, tracą czas, pieniądze, tworzą swoim członkom dodatkową biurokrację. KNP i JKM tracą tylko poparcie w ten sposób robiąc zamieszanie. Wipler i JKM pokazali tylko jak bardzo niedojrzali są do polityki rozwalając kolejną partię i zakładając nowszą "o większym spektrum".

Takie dzieci więcej mojego głosu nie dostaną jak nie potrafią się nawet zorganizować w swoich malutkich szeregach.

Karramba

@Wojnar: Sorry!! Dlaczego nie miała nigdy możliwości? To taki Tusk, Niesiołowski, Ziobro, Lepper czy Kopacz mieli te możliwości? Niebo się otworzyło, zabrzmiały trąby anielskie i potężny głos wyznaczył ich na stanowiska u władzy? Czy też może do nich doszli własnym staraniem?

Przepraszam za ostry ton, ale mam XXX+ lat i już za stary jestem na śpiewkę "chcieliśmy dobrze" ale "nie mieliśmy możliwości". Jeśli ktoś jest takim nieudacznikiem, że nie potrafi dojść do władzy to jak wyobraża sobie jej utrzymanie przy próbie ZDZIAŁANIA czegoś? Zwłaszcza jeśli jest to zdziałanie czegoś dobrego dla obywateli i będzie miał przeciw sobie w chuj wpływowych środowisk? Przecież to kurwa farsa!

Mafia czworga ma realny wpływ na to co się dzieje w Polsce, JKM go nie ma, o czym mowa?

borysses
g/cytaty

Strimoid ist tot

~ Friedrich Nietzsche

Karramba

@borysses: a ja myślałem, że "Nietzsche ist tot"...

akerro
g/PogaduchyElita

@Deykun https://strimoid.pl/e/Zi0LFS#alj47itu no siema, KNP się znowu rozpada, znowu zmieniają partię, tracą czas, pieniądze, tworzą swoim członkom dodatkową biurokrację. KNP i JKM tracą tylko poparcie w ten sposób robiąc zamieszanie. Wipler i JKM pokazali tylko jak bardzo niedojrzali są do polityki rozwalając kolejną partię i zakładając nowszą "o większym spektrum".

Takie dzieci więcej mojego głosu nie dostaną jak nie potrafią się nawet zorganizować w swoich malutkich szeregach.

Karramba

@Wojnar:Deklaracje to program polityczny czy też dominujące poglądy "to co zrobimy". Wyniki zaś to faktycznie osiągnięte cele "to co zrobiliśmy".

akerro
g/PogaduchyElita

@Deykun https://strimoid.pl/e/Zi0LFS#alj47itu no siema, KNP się znowu rozpada, znowu zmieniają partię, tracą czas, pieniądze, tworzą swoim członkom dodatkową biurokrację. KNP i JKM tracą tylko poparcie w ten sposób robiąc zamieszanie. Wipler i JKM pokazali tylko jak bardzo niedojrzali są do polityki rozwalając kolejną partię i zakładając nowszą "o większym spektrum".

Takie dzieci więcej mojego głosu nie dostaną jak nie potrafią się nawet zorganizować w swoich malutkich szeregach.

Karramba

@Wojnar: Nie wiem czy zauważyłeś, ale przedkładasz deklaracje nad wyniki.